reklama
CNN Prima News rodina

rodina

Výpis příspěvků ke štítku „rodina“

ON-LINE: Právo mě odvolat má jen prezident, reagoval Mynář na výzvy k rezignaci

19. října 2021 16:14
Aktualizováno

Prezident Miloš Zeman je v nemocnici už více než týden. Šéf Senátu Miloš Vystrčil (ODS) v pondělí uvedl, že podle zprávy, kterou dostal od Ústřední vojenské nemocnice, není Zeman schopen vykonávat svou funkci. Ještě předtím na tiskové konferenci vystoupil také hradní kancléř Vratislav Mynář, který Vystrčila obvinil, že se chce jen zviditelnit a předvádí pokrytectví. Premiér Andrej Babiš (ANO) v úterý vyzval Mynáře k rezignaci, ten reagoval, že odvolat ho může jen prezident.

Menzelová chtěla urnu s manželovým popelem uložit na Mallorce. Stala se však nečekaná věc

17. října 2021 20:44

Od smrti oscarového režiséra Jiřího Menzela uplynul více než rok. Ještě donedávna měla jeho manželka Olga urnu svého muže vystavenou doma v knihovně a na správnou chvíli a místo jejího uložení teprve čekala. „Je to úplně bizarní a ještě jsem to nikomu neřekla, ale Jirka si přál být na Mallorce, kde to milujeme a kam jsme léta jezdili,“ svěřila se Menzelová. Stala se však jedna nečekaná věc.

Monika Babišová se zpětně pochlubila fotkami z Benátek. Premiér vysvětluje proč

16. října 2021 14:52

Premiér Andrej Babiš (ANO) vzbudil pozornost fotkami z Benátek, které tento týden zveřejnila jeho manželka Monika Babišová na sociálních sítích. Podle předsedy vlády jde o snímky, které byly pořízené ještě před startem kampaně do sněmovních voleb. Prý poprosil ženu, aby fotky z červencového výletu nezveřejňovala „kvůli antibabišovcům“.

Harry Potter od skutečného Harryho Pottera. Vzácný první díl série prodal za statisíce

16. října 2021 10:51

Knižní série z pera spisovatelky J. K. Rowlingové pobláznila celý svět. První vydání pilotního díla o životě mladého čaroděje s názvem Harry Potter a Kámen mudrců v pevné vazbě je velmi vzácné. Původní náklad tvořil jen 500 výtisků. Právě jeden z nich se ve Velké Británii vydražil za více než tři čtvrtě milionu korun. Nový majitel obdržel opravdový unikát, knihu vlastnil skutečný Harry Potter.

S pátráním po Julii pomůže speciální jednotka z Alp. Česká policie prosí o pomoc svědky

12. října 2021 08:54
Aktualizováno

Pátrání po osmileté Julii z Německa, která se v neděli ztratila při hře v lese v okolí Čerchova na Domažlicku, pokračovalo i v noci na úterý, ovšem bez výsledku. Ten přišel až během úterka, dívku se podařilo najít – hlavně díky záchranářům, kteří nepolevovali ve svém úsilí. „Děláme vše pro to, abychom Julii našli živou. Všichni do toho dáváme srdce,“ sdělil mluvčí hornofalcké policie Florian Beck.

O „běžkyni v balerínkách“ se už zajímají i politici. Jde o marketing, či upřímnou starost?

10. října 2021 09:22

Příběh 16leté Annymárie Horváthové sledovalo celé Slovensko. Jako dvanáctiletá pobláznila zemi tím, že vyhrála běžecký závod pouze v balerínách. Od té doby se jí přezdívá „běžkyně v balerínkách“. Mnohé pak šokovala informace, že je dívka těhotná. Po těžkém rozhodování si Annamária zvolila si dítě ponechat, nakonec však potratila. O situaci nadějné sportovní hvězdy se zajímal i poslanec Tomáš Taraba.

Do Sněmovny se nedostal známý „zabrušovač“ Rozner. Chce se věnovat kapele Argema

9. října 2021 23:37

Ve Sněmovně už nezasedne jihočeský poslanec za SPD Miloslav Rozner, který sklidil výsměch za svůj výrok, že nechce do tématu „zabrušovat“, aby z něj zase nemusel „vybrušovat“. Kandidoval z druhého místa na kandidátce SPD v jižních Čechách, ale mandát neobhájil. Nyní se hodlá věnovat rodině a manažerské práci pro rockovou skupinu Argema, jež příští rok oslaví 40 let.

reklama