CNN Prima News rodina

rodina

Výpis příspěvků ke štítku „rodina“

Najdeme tě, slíbili specialisté v USA. Za šest týdnů vypátrali 200 pohřešovaných dětí

Obchod s lidmi, zneužívání, týrání. Nejen tomu musely čelit děti, po nichž pátrali specialisté v celostátní operaci s názvem We Will Find You 2, tedy „Najdeme tě 2“. Během šesti týdnů dokázala U.S. Marshals Service (USMS) ve spolupráci s dalšími vládními složkami a organizacemi vypátrat 200 dětí, přičemž 123 z nich se nacházelo v nebezpečné situaci. Více než polovinu z nich se podařilo vypátrat do týdne od zapojení lidí z USMS.

Špatný večer, vyčerpání, hájí své vystupování Biden. Lékaři hodnotí, zda nejde o projev nemoci

Zdravotní stav amerického prezidenta Joea Bidena znepokojuje veřejnost i odborníky. Časté slovní přešlapy, zadrhávání či výpadky paměti, které se u něj projevují, tak mnohé vedou k tomu, aby si položili otázku, zda je Biden pro prezidentskou funkci kompetentní. Sám tvrdí, že denně podstupuje neurologická vyšetření a své nepovedené výstupy omlouvá vyčerpáním či „nepovedeným večerem“. Odborníci pro CNN nyní hodnotí, zda není jádro problému jinde.

Exkytarista „Redhotů“ usmrtil chodce, je před soudem. Koukal při řízení do mobilu, zuří rodina

Josh Klinghoffer, bývalý kytarista skupiny Red Hot Chili Peppers, který hostuje mimo jiné v Pearl Jam, byl postaven před soud poté, co měl v březnu v Los Angeles srazit chodce. Ten po po převozu do nemocnice následkům zranění podlehl. Podle deníku The Sun se měl navíc řidič za jízdy dívat do telefonu. Jeho právník ho brání, že šlo jen o „tragickou nehodu“. Rodina pro něj žádá trest.

Nečekaně zemřel člen hvězdného boy bandu Menudo. Jsem v šoku, truchlí jeho parťák

Populární hudebník a bývalý člen chlapecké skupiny Menudo Adrián Olivares v pondělí nečekaně zemřel ve věku pouhých 48 let. Zpráva o jeho smrti přišla jen týden poté, co mu lékaři diagnostikovali Crohnovu chorobu, přesná příčina úmrtí zatím ale nebyla zveřejněna. Mexický zpěvák po sobě zanechal tři dcery. Informaci přinesl deník Daily Mail.

Sebestředný Rytmus je minulostí, říká Vrbovský. Prozradil, co je pro něj teď na prvním místě

Čas ho změnil a je za to rád. Rytmus před deseti lety byl úplně jiný než teď, což je znát i na jeho albech, a on sám to nemá problém přiznat. „Byla tam šoubyznysová sebestřednost, žil jsem jen tou postavou,“ říká slavný rapper Patrik Vrbovský v otevřeném rozhovoru pro CNN Prima NEWS. V současnosti je pro něj nejvíc jeho rodina, tedy manželka Jasmina Alagič a syn Sanel. „Je to pro mě jako zázrak. Najednou člověk vidí svůj malý odkaz,“ vysvětluje hrdý otec.

Věkový trend se otáčí: Párů, kde je žena starší, je o 30 procent více. Na děti nespěchají

Mladá žena po boku staršího zajištěného muže – to byli ještě nedávno typičtí nastávající rodiče. V současné době se ale trend začíná obracet a přibývá žen, které se zamilovaly do mladšího muže a rozhodly se s ním založit rodinu. Vidět je to zejména u klientů reprodukčních klinik, kam tyto páry směřují ve chvíli, kdy se jim nedaří počít dítě. Jak odhalují data Clayo Clinic, od roku 2019 se počet starších pacientek, které na kliniku přijdou s mladším partnerem, zvýšil zhruba o 30 procent.

Roman Skamene se vrátil na chalupu, o kterou kvůli dluhům přišel. Koupit ji musel v dražbě

Herec Roman Skamene zažil období, na které by nejraději zapomněl. Finanční problémy spojené s podnikáním ho dostaly až na pomyslné dno. Kvůli dluhům dokonce přišel o svou milovanou chalupu, kterou si pak musel zpátky kupovat v dražbě. Dnes na ní s manželkou Renátou spokojeně žije. Pro CNN Prima NEWS prozradil, jaké peripetie prožil a jak se mu nyní daří.

Vydírání v rodině slavného pilota F1 Schumachera. Gang hrozil zveřejněním citlivé fotografie

Vyšetřovatelé v Severním Porýní-Vestfálsku ve čtvrtek zatkli dalšího z členů vyděračské skupiny, která vyhrožovala rodině bývalého závodníka Formule 1 Michaela Schumachera. Vyděrači, včetně jednoho z bývalých členů Schumacherovy ochranky, chtěli 15 milionů eur. V případě, že by je nedostali, hrozili zveřejnit na darknetu citlivé fotografie o vážně hendikepovaném někdejším šampionovi F1. Policie od začátku června postupně zatýká členy zločinecké sítě, informovala německá média.