CNN Prima News rodina

rodina

Výpis příspěvků ke štítku „rodina“

Zpěvák Aleš procestoval téměř celý svět, poté náhle zemřel. Přátelé založili sbírku

2. června 2023 10:29

Muziku měl rád Aleš Procházka už od dětství. I proto se jí věnoval celý svůj život a díky svému talentu procestoval téměř celý svět. V pátek 21. dubna však přišla zdrcující zpráva. Známý operní pěvec náhle zemřel. Zůstali po něm manželka s malým synem. Přátelé zesnulého umělce se jim rozhodli pomoci a založili proto sbírku.

Family Business Week představí osobnosti rodinného podnikání světového formátu

2. června 2023 07:42

Family Business Week, událost, která v České republice v rámci rodinného podnikání nemá co do formátu a rozsahu obdoby, zveřejnil vystupující hosty i kompletní program prvního ročníku. V týdnu od 5. do 9. června 2023 nabídne podstatná témata rodinného byznysu, workshopy, diskuze a přednášky s majiteli rodinných firem a dalšími hosty. Hlavní hvězdou události bude Sandy Loder, člen páté generace dynastie Flemingů, která stojí za jmény jako Stonehage & Fleming a James Bond. Záštitu akci poskytl ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela.

Hůlka přiznal stovky žen, rodiny se ale dočkal až v padesáti. Prozradil, jak mu změnila život

1. června 2023 06:03

Zpěvák Daniel Hůlka, který slaví 55. narozeniny, musel na pravou lásku čekat dlouho. Po několika nevydařených vztazích dokonce uvažoval, že si podá inzerát na seznámení. Nakonec se ale rodiny dočkal. Jak poznal svou osudovou ženu, která na rozdíl od jeho bývalých partnerek není ze světa šoubyznysu? A jaký je otec?

Detaily tragického úmrtí chlapce v Mostě: Rodina na drogách a problémy se sociálkou

31. května 2023 13:09

Tragédii v mostecké ulici Rozmarýnová, při které přišel o život teprve čtyřletý chlapec, předcházely několikaměsíční spory na sociálce. Jeho otec, Ital Francesco M., si stěžoval, že matka bere drogy a o dítě se nestará. Na problémy v rodině upozorňovali také místní. O dalších podrobnostech k případu informoval web iDnes.cz.

Otec nemohl kvůli pandemii k porodu, soud mu nyní dal šanci na odškodné. Na účast měl právo

31. května 2023 09:41

Ústavní soud (ÚS) dal rodině novou šanci na odškodnění za to, že otec nemohl být u porodu kvůli tehdy platným opatřením proti šíření koronaviru. Účast je součástí práva na rodinný život, zdůraznila justice v nálezu. Doplnil, že narození dítěte je velmi významným, možná nejvýznamnějším okamžikem pro rodinu, jehož společné prožití může posílit pouto mezi matkou, otcem a dítětem.

Čokoláda k narozeninám stála ženu život. Po ochutnání upadla do agónie, případ řeší policie

29. května 2023 12:35

Žena z Brazílie jménem Lindaci zemřela poté, co zkonzumovala na popud exmanžela čokoládu od anonyma, kterou dostala k 54. narozeninám. Rodina se domnívá, že tabulka byla otrávená. Policie tuhle možnost prověřuje. Podezřelému daru údajně předcházela řada výhružných telefonátů a zpráv. O případu informovala britská média.

Soutěžte o víkendový pobyt pro celou rodinu v Excalibur City v hodnotě 8.799 Kč

28. května 2023 07:30

V zábavním centru Excalibur City se snad nemůže nikdo nudit. Dělat se tu dá, co vás napadne - nakupovat, dopřát si něco na zub, nechat se hýčkat ve wellness centru a děti jistě nadchne zábavní park Merlin’s KinderWelt či největší muzeum jukeboxů a pinballů na světě Terra Technica nebo nově otevřený farma park. Zapojte se do soutěže a užijte si toto pohádkové městečko naplno! Tři z vás odměníme voucherem na víkendový pobyt pro čtyřčlennou rodinu.

Třípatrový dort i speciální hosté. Mynářová oslavila 40. narozeniny, popřál jí i Zeman

26. května 2023 16:21

Manželka bývalého hradního kancléře Vratislava Mynáře – Alexandra – ve čtvrtek oslavila 40. narozeniny. Na pražském Žižkově jí vše nejlepší přáli nejbližší, přátelé i kolegové jejího manžela. Osobně dorazil také exprezident Miloš Zeman. Sláva to byla velkolepá, moderátorka krájela třípatrový dort a domů se odcházelo až kolem půlnoci.