CNN Prima News rodina

rodina

Výpis příspěvků ke štítku „rodina“

Detaily tragického úmrtí chlapce v Mostě: Rodina na drogách a problémy se sociálkou

31. května 2023 13:09

Tragédii v mostecké ulici Rozmarýnová, při které přišel o život teprve čtyřletý chlapec, předcházely několikaměsíční spory na sociálce. Jeho otec, Ital Francesco M., si stěžoval, že matka bere drogy a o dítě se nestará. Na problémy v rodině upozorňovali také místní. O dalších podrobnostech k případu informoval web iDnes.cz.

Otec nemohl kvůli pandemii k porodu, soud mu nyní dal šanci na odškodné. Na účast měl právo

31. května 2023 09:41

Ústavní soud (ÚS) dal rodině novou šanci na odškodnění za to, že otec nemohl být u porodu kvůli tehdy platným opatřením proti šíření koronaviru. Účast je součástí práva na rodinný život, zdůraznila justice v nálezu. Doplnil, že narození dítěte je velmi významným, možná nejvýznamnějším okamžikem pro rodinu, jehož společné prožití může posílit pouto mezi matkou, otcem a dítětem.

Čokoláda k narozeninám stála ženu život. Po ochutnání upadla do agónie, případ řeší policie

29. května 2023 12:35

Žena z Brazílie jménem Lindaci zemřela poté, co zkonzumovala na popud exmanžela čokoládu od anonyma, kterou dostala k 54. narozeninám. Rodina se domnívá, že tabulka byla otrávená. Policie tuhle možnost prověřuje. Podezřelému daru údajně předcházela řada výhružných telefonátů a zpráv. O případu informovala britská média.

Soutěžte o víkendový pobyt pro celou rodinu v Excalibur City v hodnotě 8.799 Kč

28. května 2023 07:30

V zábavním centru Excalibur City se snad nemůže nikdo nudit. Dělat se tu dá, co vás napadne - nakupovat, dopřát si něco na zub, nechat se hýčkat ve wellness centru a děti jistě nadchne zábavní park Merlin’s KinderWelt či největší muzeum jukeboxů a pinballů na světě Terra Technica nebo nově otevřený farma park. Zapojte se do soutěže a užijte si toto pohádkové městečko naplno! Tři z vás odměníme voucherem na víkendový pobyt pro čtyřčlennou rodinu.

Třípatrový dort i speciální hosté. Mynářová oslavila 40. narozeniny, popřál jí i Zeman

26. května 2023 16:21

Manželka bývalého hradního kancléře Vratislava Mynáře – Alexandra – ve čtvrtek oslavila 40. narozeniny. Na pražském Žižkově jí vše nejlepší přáli nejbližší, přátelé i kolegové jejího manžela. Osobně dorazil také exprezident Miloš Zeman. Sláva to byla velkolepá, moderátorka krájela třípatrový dort a domů se odcházelo až kolem půlnoci.

Musí mě živit 90letí rodiče, říká Jitka. Na důchod čeká od prosince a řeší dluhy za pojištění

26. května 2023 00:03

Měsíce čekají lidé na vyřízení svých důchodů a navíc je začaly trápit i dopisy od zdravotních pojišťoven, které je vyzývají k úhradě nedoplatku na pojištění. Bez pomoci nejbližších neví, jak by situaci zvládali. To je i případ paní Jitky, která na výměr penze čeká od loňského prosince. Bez pomoci svých rodičů by současnou situaci nezvládla.

BLUE STYLE PRIMA FEST představuje kompletní program. Přináší dvě akční nabídky

25. května 2023 10:25

Letní rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST odtajnil detailní program na dvou hlavních pódiích. Festival opět roztančí největší zábavní park Šikland na Vysočině. Dvoudenní akce pro celé rodiny nabízí v termínu 14. a 15. července 2023 široké spektrum aktivit pro všechny věkové kategorie. Hvězdami nabitý hudební line-up přináší českou muzikantskou špičku. Dětští návštěvníci se mohou těšit na Čiperky, Zlobidla s. r. o., Míšu Růžičkovou nebo čarodějnou pohádku a spoustu dalšího. Navíc máte skvělou příležitost potkat se s oblíbenými herci a moderátory z televizní obrazovky a populárními influencery.