CNN Prima News rozchod

rozchod

Výpis příspěvků ke štítku „rozchod“

Peprný rozchod italské premiérky. Její partner kolegyně lákal na skupinový sex, dokládá záznam

Premiérka Itálie Giorgia Meloniová se po téměř deseti letech rozešla se svým partnerem Andreou Giambrunem. Informovala o tom na sociálních sítích. Moderátor zpravodajství na italské stanici Mediaset v poslední době čelil kritice kvůli svým sexistickým výrokům z původně neodvysílaných částí programu, kdy měl vyzývat své kolegyně ke skupinovému sexu výměnou za spolupráci, informovala agentura Reuters. V jednom ze zveřejněných nahrávek se dokonce chlubil milostnou aférou. Pod palbou kritiky se octl již dříve, když naznačoval, že oběti znásilnění si za sexuální útoky mohou samy.

Překvapivé odhalení. Britney Spearsová byla těhotná s Timberlakem, ale musela na potrat

Zpěvačka Britney Spearsová ve své nové autobiografii odhaluje veřejnosti bolestivý zážitek, který držela pod pokličkou dlouhých dvacet let. Popová ikona se v knize, kterou má k dispozici magazín People, svěřila, že během vztahu s kolegou z hudební branže Justinem Timberlakem otěhotněla. Musela však podstoupit potrat, protože její tehdejší partner nebyl připraven na otcovství. Spearsová přiznala, že dosud je to pro ni jedno z nejbolestivějších témat.

Manželka Willa Smitha promluvila. Se slavným hercem žijí odděleně déle, než kdokoli čekal

Herečka Jada Pinkett Smithová překvapila nečekaným odhalením pravdy, kterou dosud před veřejností tajila. S manželem, hercem Willem Smithem, žijí už od roku 2016 zcela oddělené životy. Přiznala to v televizním rozhovoru pro NBC NEWS. Ačkoli však žijí manželé v odloučení, rozvod neplánují – před lety totiž dala Smithová manželovi slib, který by nerada porušila.

Nadějný fotbalista francouzského velkoklubu chtěl skočit z mostu. Za vším měl být rozchod

Francouzský fotbalový tým OGC Nice se potýká s velmi nepříjemnou událostí. Mladý záložník Alexis Beka Beka vyhrožoval, že skočí z místního Magnanova viaduktu. Pokus o sebevraždu se nakonec podařilo policistům s pomocí klubového psychologa zažehnat a hráč se nyní nachází v bezpečí. Důvodem měl být podle dosavadních informací fotbalistův rozchod s přítelkyní. O události informoval web Marca.

Agáta Hanychová se rozešla s Jaromírem Soukupem. Beru to jako životní prohru, svěřila se

Bývalá modelka a influencerka Agáta Hanychová na sociálních sítích oznámila rozchod s podnikatelem Jaromírem Soukupem. „Náš vztah je minulostí,“ oznámila na svém Instagramu. Uvedla také, že rozchod byl poklidný a se Soukupem se rozešli „jako přátelé a rozumní lidé“. V příspěvku současně oznámila, že se k tomu dále vyjadřovat nebude. „Beru to jako životní prohru, na které neseme vinu oba dva,“ uvedla.