CNN Prima News rozchod

rozchod

Výpis příspěvků ke štítku „rozchod“

Vzplanutí staré lásky? Kolečko s Vignerovou šokovali, užívali si jako čerstvě zamilovaní

17. listopadu 2022 11:35

Ještě na začátku října modelka a bývalá česká Miss Aneta Vignerová mluvila o toxickém vztahu ve třech. Odkazovala tak na to, že její již bývalý partner – scenárista a režisér Petr Kolečko – randí s herečkou Denisou Nesvačilovou. Situace se však zřejmě změnila. Rodiče 2,5letého Jiříka si v úterý užívali vzájemné společnosti v jednom z pražských podniků. Došlo na zamilované pohledy, polibky i společný odjezd.

Další rána pro Vignerovou. Se synem se musela vystěhovat z rodinného domu i bytu v Praze

27. září 2022 23:08

Aneta Vignerová musela kromě rozchodu s otcem svého syna Jiříka čelit další náročné zkoušce. Na přání expartnera Petra Kolečka se totiž musela údajně vystěhovat z rodinného domu u Nymburka i z pražského bytu, kde střídavě bydlela. Ačkoliv dnes již bývalí partneři útulný domov zařizovali společně, psaný byl právě na Kolečka. Ten v současnosti randí s herečkou Denisou Nesvačilovou.

Exkluzivní ukázka: Kolečko a Vignerová před rozchodem. Vystavila ho nepříjemnému úkolu

7. září 2022 23:05

Ve druhém díle show Můj muž to dokáže budou o sto tisíc korun bojovat Alice Bendová s přítelem Michalem Topolem, herečka Kateřina Brožová s Markem Vašutem, Eva Decastelo s Lukášem Langmajerem a Aneta Vignerová s Petrem Kolečkem. Show, ve které ženy mají navrch a mohou zúčtovat se svými protějšky, sledujte každý pátek ve 20:15 na Primě.

Detaily rozchodu Tomicové: Malý odešel dva dny před Vánoci, pravdu se od něj nedozvěděla

25. srpna 2022 08:30

Po rozchodu s Ondřejem Malým se herečce Pavle Tomicové dostalo od kolegů obrovské podpory. Není divu. Podle informací deníku Blesk odešel hereččin manžel od rodiny pouhé dva dny před Štědrým dnem. Kromě rozpadu manželství se musí navíc herečka vypořádat i se zradou kamarádky. S Kristýnou Kociánovou, která teď údajně čeká dítě s jejím manželem, se prý znala už delší dobu. Všichni tři společně hrávali v Hradci Králové.