reklama
CNN Prima News rozchod

rozchod

Výpis příspěvků ke štítku „rozchod“

Zpěvačka Monika Absolonová šokuje: Rozchod na prvního máje. Co za ním stojí?

Před rokem si s o pět let mladším bývalým hokejistou Tomášem Hornou, s kterým má dva malé syny, Tadeáše a Matouše, na důkaz lásky vyměnili snubní prstýnky. Ještě na začátku března o něm veřejně tvrdila, že ho miluje. Nyní zpěvačka oznámila, že už spolu netvoří pár a jdou od sebe. Překvapivou informaci na své sociální síti zveřejnila na prvního máje, paradoxně v čase lásky.

Anglie mluví o rozchodu v královské rodině. Princovi pomáhala i královna Alžběta II.

Než si oblíbený královský pár řekl své ano, William se s Kate rozešel. V roce 2007 se dvojice na několik měsíců odcizila a žila si po svém. Odbornice na královskou rodinu Katie Nichollová nyní uvedla, že se princ dostal do úzkostlivého stavu a se svým rozhodnutím se svěřil otci princi Charlesovi a královně. Alžběta II. však byla z rozchodu zklamaná. Oba proto Williamovi poradili, aby do ničeho nespěchal.

Prolhaná jako Pinocchio. Jaké nepravdy a neověřitelná fakta uvedla Meghan v rozhovoru?

Britský moderátor Piers Morgan tvrdí, že 17 prohlášení britského prince Harryho a jeho ženy Meghan v rozhovoru s moderátorkou Oprah Winfreyovou bylo prokazatelně nepravdivých, přehnaných nebo neověřitelných. Vévodkyni ze Sussexu proto přirovnal k Pinocchiovi. Poté, co ji takto nepřímo označil za lhářku, byl novinář nucen skončit v populárním pořadu Good Morning Britain (Dobré ráno, Británie). Na některé z těchto výroků se zaměřil deník Daily Mail.

reklama