Sazka

Výpis příspěvků ke štítku „Sazka“

4 z 10 deváťáků v ČR trpí těžkou depresí. Ke změně má pomoci fond Twisten Foundation, věří SAZKA

Konec roku je už tradičně dobou dobrých skutků. A nejméně jeden takový si na své konto připsala i společnost SAZKA, která zorganizovala dosud největší charitativní esportovou akci u nás, No Rivals. Ta v chodovské PLAYzone Aréně zaznamenala nevídaný úspěch, když dárci přispěli téměř dva miliony korun. Sázkařská jednička na českém trhu přitom přidala dalších 1 250 000 Kč a celkovou sumu, přesně 3 111 492 Kč, odeslala nadačnímu fondu Twisten Foundation, která se věnuje prevenci, osvětě a celkové pomoci mladistvým v duševních nesnázích.

SAZKA fandí Freestyle BMX: Díky partnerství s mistrem světa ho může umět každý

Nuda v Brně? Ta během posledního listopadového víkendu rozhodně nehrozila. Důvodem byl další ročník festivalu Life!, který své návštěvníky napumpoval adrenalinem. Mohli si na něm vyzkoušet více než 30 druhů různých sportů. Závodilo se, testovaly se méně známé disciplíny a fandilo se druhým. Bavili se tedy všichni bez ohledu na věk nebo fyzickou kondici. A to vše za podpory společnosti SAZKA, která sport v Česku podporuje dlouhodobě.

Vánoční sázka na jistotu? Na tenhle dárek vaši blízcí možná nikdy nezapomenou

Jeden z nejoblíbenějších vánočních dárků v Česku? Stírací los od SAZKY! Češi mají jednoduše rádi překvapení a příjemné napětí z možné výhry a právě losy umí zařídit obojí. Před nejkrásnějšími svátky v roce tak zájem o ně prudce roste. Jsou totiž skvělým řešením jak potěšit široké příbuzenstvo, u něhož - ruku na srdce - s vhodným výběrem obvykle tápeme. A navíc jsou velmi dostupné, nestojí mnoho a najdete je takřka v každém obchodě. Sílu stíracích losů dobře znají i celebrity.

Malý dárek, velká radost. Stírací losy jsou hitem letošních Vánoc. Pořídit se dají v trafice i na Rohlik.cz

Prodej stíracích losů zažívá v předvánočním období strmý nárůst. Podle údajů společnosti Sazka z loňského prosince se tržby z losů v posledním měsíci roku až zdvojnásobují. Dostupnost dárku, který nabízí vtip, prostor pro kreativitu a možnou výhru, se nyní ještě zvýší – kromě více než 7 500 prodejních míst po celém Česku bude k dostání i na Rohlik.cz.

Finančně v pohodě se cítí necelých 10 % Čechů. Nejvíce je aktuálně trápí zvýšení cen základních věcí

Největší finanční stres mají obyvatelé České republiky kvůli zvyšujícím se cenám potravin a energií, nízkým úsporám nebo rostoucím nákladům na bydlení. Části populace rovněž vadí, že nemá dostatek peněz na volnočasové aktivity. Tyto informace vyplývají z aktuálního srpnového průzkumu společnosti Sazka, kterého se účastnilo 1050 respondentů. Jeho cílem bylo zjistit, jak by Češi naložili s penězi, kdyby uspěli v jejích číselných loteriích Renta. Hlavní výhrou v Extra Rentě je měsíční obnos 100 000 korun nebo nově i 200 000 Kč po dobu 20 let. Ve zcela nové hře Mini Renta se hraje o hlavní výhru 1 000 korun denně na jeden rok.

PELOTONIE: Výstava cyklistických snímků na Bořislavce zaujala i Barboru Strýcovou

Pokud patříte k fanouškům cyklistiky, fotografie nebo prostě jen máte rádi pěkný kousek umění, rozhodně by vám neměla uniknout výstava PELOTONIE, The Best of Cycling Photography. Ta se koná v Bořislavka Centru ve foyer sídla společnosti Sazka do 27. srpna 2023. Fotografie je možné si zakoupit, všechny získané peníze pak půjdou na dobročinné účely. Zároveň pět z více než padesáti fotografií můžete až do 24. srpna vydražit na dobročinné platformě Dobrobot. Výtěžek z prodeje je určen na podporu mladých cyklistických nadějí ze znevýhodněných rodin.  

Ohlédněme se za největším cyklistickým etapovým závodem v České republice Czech Tour

Cyklistika patří v Česku mezi nejoblíbenější rekreační sporty napříč generacemi a její obliba rok od roku roste. Z průzkumů vyplývá, že na kole pravidelně jezdí čtyři z pěti Čechů. Proto není divu, že se u nás těší velké oblibě etapový cyklistický závod Czech Tour. Během čtyř etap největšího silničního závodu v Česku ujedou profesionální cyklisté 665,8 kilometrů a zdolají 11 190 výškových metrů.