CNN Prima News seriál

seriál

Výpis příspěvků ke štítku „seriál“

Pod hladinou se vynoří na prima+. Nový seriál láká na akci, příběh i zajímavé postavy

3. května 2023 10:00

Osmidílná minisérie z prostředí policejních potápěčů se divákům kanálu prima+ představí už 4. května. Seriál Pod hladinou, kde stateční a zdatní profesionálové pracují v podmínkách, které se můžou změnit v noční můru, představí Matěje Hádka, Sandru Novákovou a Marka Adamzcyka ve zcela nových rolích.

MacGyver v Praze: Už jsem starý páprda. Zachraňovat svět v sedmdesáti by ale bylo vtipné

17. dubna 2023 18:19

Jeho koumácký agent MacGyver měl v 90. letech obdivovatele po celém světě. Dovedl si poradit s jakýmkoliv problémem, vyrobil bombu třeba i z lepicí pásky, špendlíku a gumy. Pro spoustu fanoušků byl skutečným kultem – nosili podle něj modré džíny, mullet na hlavě a švýcarský nožík v kapse. Dnes je americkému herci Richardu Deanu Andersonovi 73 let, na svou životní roli už jen vzpomíná. Na pražském Comic-Conu se pro CNN Prima NEWS a vybraná média rozpovídal třeba o tom, zda by si MacGyver nezasloužil nové pokračování.

Český seriál s hollywoodskou stopou. Hudbu k Sedmi schodům k moci složil Elia Cmíral

5. dubna 2023 20:55

Sedm schodů k moci, osmidílná fiktivní série, volně inspirovaná českým korupčním politickým prostředím po roce 2000. Vypráví příběh ženy Anny Malé, které se díky vztahovým záležitostem otevřely dveře nejen k velké moci. Anna se z pozice servírky dostala až mezi nejvyšší politická patra a vlivnou společnost. Hudbu k tomuto úspěšnému seriálu složil Elia Cmíral, český skladatel, který už několik desítek let působí v Hollywoodu.

Poslední oběť se stala vítězem dne i večera. K obrazovkám přitáhla přes milion diváků

30. března 2023 12:09

První díl detektivní minisérie Poslední oběť skupiny Prima zhlédlo 1 118 000 diváků (share 31,55 %) starších 15 let, a stal se tak vítězem středečního dne i večera. Příběh psychoterapeutky Stely Skoumalové (Markéta Plánková), jejího bratra, kněze Alberta Macha (Marek Lambora), a šarmantního vdovce Tomáše Hrubana (Lukáš Vaculík) napsalo sesterské duo Kateřina a Jitka Bártů.

V živém vysílání se hvězdě seriálu Červený trpaslík udělalo zle. Skončila v nemocnici

24. března 2023 21:36

Z vysílání rádia BBC rovnou do nemocnice. Přesně tam ve středu odpoledne zamířil britský herec Craig Charles, kterému se během živého vstupu udělalo zle. Jak později hvězda seriálu Červený trpaslík vysvětlila, nemohla uchopit pero. Bolest se od prstů přesunula až do zátylku. Do nemocnice Charlese odvezla manželka, herec takřka 24 hodin podstupoval vyšetření. Závěr? Lékaři nic neobvyklého neodhalili.

Na Primě startuje nový seriál Zákony vlka. Herci prozradili, co bude jeho hlavním lákadlem

18. března 2023 10:00

Už 18. března startuje na televizi Prima nový detektivní seriál Zákony vlka se Stanislavem Majerem a Lindou Rybovou v hlavních rolích. Osmidílné drama sleduje příběh Roberta Černého, muže propuštěného z vězení, který shodou okolností získává identitu policisty a zároveň má nastoupit jako nový policejní šéf v zapadlé obci v pohraničí. S tou ho ovšem pojí nejen osudový vztah s jeho bývalou partnerkou Sárou, ale i nedořešené záležitosti z minulosti.