CNN Prima News sexuální násilí

sexuální násilí

Výpis příspěvků ke štítku „sexuální násilí“

Lékař odsouzený za znásilnění na Pavlově kampani. Generál spolupráci odmítl

1. prosince 2022 16:22

Jaroslav Barták – lékař v minulosti odsouzený za znásilnění, vydírání i sexuální nátlak – se účastnil akcí, které jsou součástí předvolební kampaně generála Petra Pavla. Upozornil na to web Seznam Zprávy. Barták Pavlovi rovněž nabídl spolupráci, to bývalý šéf vojenského výboru NATO striktně odmítl a od osoby Bartáka se veřejně distancoval.

Hvězda City o obviněních ze znásilnění: Nejsem Brad Pitt, ale ženy za mnou samy chodily

8. listopadu 2022 13:39

Za normálních okolností by se zřejmě pomalu chystal na fotbalové mistrovství světa v Kataru. S francouzskou reprezentací by na něm Benjamin Mendy obhajoval titul. Jenže poslední zápas odehrál 15. srpna 2021 proti Tottenhamu. Nemůže za to zranění, slavný bek je obviněný ze sériového znásilňování. V těchto dnech svědčí na svou obranu u soudu. „Nejsem Brad Pitt, ale ženy za mnou samy chodily,“ uvedl mimo jiné.

Znásilňování jako zbraň. Rusové páchají sexuální útoky účelově. Ve výbavě mají viagru

17. října 2022 05:43

Znásilnění, kterého se dopouštějí ruští vojáci na Ukrajině, je nedílnou součástí strategie, která má dehumanizovat oběti, řekla v rozhovoru pro AFP zvláštní představitelka Organizace spojených národů (OSN) Pramila Pattenová. Věk obětí se pohybuje v rozmezí od čtyř do 82 let. Okupanti jsou podle Pattenové vybaveni viagrou.

Mrazivá zpověď české atletky: Od 15 let ji sexuálně zneužíval trenér, hrůzy teď popsala

23. září 2022 08:54

Nadějnou oštěpařku Terezu Vytlačilovou od jejích patnácti let sexuálně zneužíval osobní trenér. O nepříjemný zážitek se mladá sportovkyně podělila v projektu Bez Frází s nadějí, že by mohl pomoci dalším v podobné situaci. Několikrát prý zvažovala sebevraždu a závažné psychické následky si nese dodnes. Pachatele z vězení propustili po necelém roce.

Mrazivé detaily znásilnění, které měly na svědomí i hvězdy NHL. Kanadou dál otřásá skandál

30. srpna 2022 21:07

Hokejová velmoc pravidelně vyrábí na velkých akcích jeden úspěch za druhým. Ovšem zvláště poslední týdny má Kanada pořádný škraloup, o který se rovněž postarali hoši „od ledu“. Rozruch způsobila tři obvinění týkající se sexuálního násilí a momentálně je nejožehavější časově vůbec nejvzdálenější případ z roku 2003.

Změní spor Deppa s exmanželkou pohled lidí na oběti? Hůř už být nemůže, varuje advokátka

7. června 2022 08:18

V České republice je ročně spácháno až 12 tisíc znásilnění. Z toho jen mizivé procento obětí napadení nahlásí. Na svém webu to uvádí iniciativa Bez trestu, za níž stojí advokátka Lucie Hrdá. Jak česká společnost na téma sexuálního násilí nahlíží? A ovlivňují její pohled na věc medializované kauzy celebrit? I o tomto tématu Hrdá hovořila v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.