reklama
CNN Prima News SK Sigma Olomouc

SK Sigma Olomouc

Výpis příspěvků ke štítku „SK Sigma Olomouc“

Na fotbal může od nové sezony pět tisíc lidí. Na Spartu či Slavii dvojnásobek

Od nové sezony první a druhé fotbalové ligy se zvýší povolený počet diváků na stadionech. Všude bude moci být pět tisíc příznivců, někde i více. Na zápasy mistrovské Slavie bude moci do Edenu téměř deset tisíc fanoušků. Diváci budou muset v rámci trvajících opatření proti koronaviru doložit bezinfekčnost a v hledišti mít respirátory. Informovala o tom Ligová fotbalová asociace, která v Česku řídí profesionální soutěže.

Jeden nešťastný pohyb a malér byl na světě. Provod si poranil koleno, přijde o EURO?

Ten pohled bolel nejen trenéra Slavie Praha Jindřicha Trpišovského, ale také reprezentačního kouče Jaroslava Šilhavého. Lukáš Provod, jeden z nejlepších fotbalistů aktuální sezony Fortuna ligy, horký adept na přestup do jedné z nejlepších zahraničních lig a člen základní sestavy národního týmu, si v utkání s Olomoucí poranil koleno. Přesný rozsah škod ukáže pondělní vyšetření v nemocnici.

Chaos. Fotbalová Plzeň lákala fanoušky, že mohou přijít už na pohár. Musela je zklamat

Ligová fotbalová asociace v úterý oznámila, že se dohodla s ministerstvem zdravotnictví – další kolo Fortuna ligy se může odehrát před aspoň z části zaplněnými tribunami. Podle dohody mohlo být obsazeno 10 procent míst z celkové kapacity stadionu. Viktoria Plzeň měla za to, že bude moct přivítat fanoušky na svém stadionu už pro středeční semifinále MOL Cupu s Teplicemi. Udělala vše potřebné a svým příznivcům zajistila testování zdarma. Přípravy ale vyšly vniveč, jak se dozvěděla v den zápasu.

SK Sigma Olomouc vstupuje do světa esportu. Připojuje se ke Spartě či Slavii

Přestože trend zapojení fotbalových klubů do aktivit v rámci esportu je teprve na vzestupu, své reprezentanty ve světě virtuálního fotbalu už dnes mají kromě Sparty či Slavie také FC Viktoria Plzeň nebo Bohemians 1905. Nyní se k nim připojuje i SK Sigma Olomouc, která se do světa esportu vrhla v rámci spolupráce s nedávno založenou organizací eKoVy. Ta se na domácí scéně za krátkou dobu stihla zapsat do povědomí především díky úspěchu hráčky Sandry Demitrové na Mistrovství světa v NHL, kde reprezentovala svou vlast jako jediná žena v celém turnaji.

Bohemians mají čtyři nakažené, jejich nedělní duel je vážně ohrožen

V týmu fotbalistů Bohemians 1905 se čtyři lidé nakazili novým typem koronaviru. Hygienici nařídili Pražanům pětidenní izolaci, úvodní ligový duel nové sezony s Mladou Boleslaví, který se má hrát v neděli, je tak v ohrožení. Podle prvotního vyjádření klubového webu se zdálo pravděpodobné, že se zápas se Středočechy odloží. Nakonec ale tým půjde v sobotu na nové testy, a pokud budou u dosud negativních členů výsledky v pořádku, hrát se bude.

reklama