CNN Prima News smutek

smutek

Výpis příspěvků ke štítku „smutek“

Nářek a pláč. S obětí bratislavského masakru Richardem se přišly rozloučit stovky lidí

8. října 2022 19:14

Rodina i další blízcí příbuzní a kamarádi v sobotu pochovali dvacetiletého Richarda H., který zahynul při tragické nedělní nehodě na zastávce městské hromadné dopravy v Bratislavě. Poslední rozloučení proběhlo v obci Balog nad Ipľom, která se nachází na hranicích s Maďarskem. Podle slovenských médií se místem rozléhal nářek a studenta na jeho poslední cestě doprovodilo na šest set lidí.

Absolutně šílené, reagují osobnosti na smrt zpěvačky. Covidem se prý nakazila úmyslně

18. ledna 2022 13:42

Úmrtí zpěvačky Hany Horké zasáhlo nejen její fanoušky, ale také dlouholeté kolegy z folk-rockové kapely Asonance. Ti se ní loučí na sociálních sítích a sdílí fotografie z koncertů. K tragédii se vyjádřily také mnohé osobnosti. Horká zemřela v neděli ve věku 57 let poté, co prodělala koronavirovou nákazu. Podle nepotvrzených informací se měla onemocněním nakazit úmyslně.

Jak dítěti vysvětlit smrt? Určitě ho nezkoušejte chránit před pravdou, říká terapeutka Stretti

19. prosince 2021 15:56

V koronavirové éře se děti mnohem častěji potýkají s trápením po náhlém úmrtí blízkého člověka. Jak jim vysvětlit, co je to smrt? Proč je chyba nenechat je vyplakat? Jak bojovat s jejich strachem? A proč bychom neměli říkat „odešel“ místo „zemřel“? V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to popisuje terapeutka Sylvie Stretti, ředitelka Poradny Vigvam, která se specializuje na pomoc pozůstalým.