CNN Prima News smutek

smutek

Výpis příspěvků ke štítku „smutek“

Poslední rozloučení s Olgou Kočkovou. Rakev byla uložena do rodinné hrobky v Řepích

V Praze se uskutečnil pohřeb Olgy Kočkové, manželky Václava Kočky staršího, která ve svých 79 letech podlehla vážné nemoci. Samotný obřad začal v pátek od 11 hodin v pražském Břevnovském klášteře za účasti širší rodiny, která mimo jiné dlouhé roky provozuje Matějskou pouť v Praze, a mnohých celebrit. S Olgou Kočkovou se rozloučil například Daniel Hůlka, který během obřadu zazpíval. Rakev byla do rodinné hroby na hřbitově v Řepích uložena krátce po 13. hodině.

Divadelní svět se rozloučí se zesnulým hercem Nemcem. V plánu je i barevná oslava života

Slovensko se stále vyrovnává se smutnou zprávou o odchodu oblíbeného divadelního herce Marcela Nemce, který podlehl zákeřné nemoci. Divadlo, v němž ochotník odehrál své poslední představení před diváky, nyní zveřejnilo, kdy a kde se bude konat poslední rozloučení. Organizátoři o několik dní později chystají i akci, na níž hodlají oslavit život a kde budou moct lidé naposledy Nemcovi zatleskat. Píše o tom web Nový čas.

Rozvážela potraviny, při vykládání Annu zabilo projíždějící auto. Strašné, truchlí sousedé

Obyčejný pracovní den se pro rodinu ze slovenské obce Chtelnica změnil v nepředstavitelnou tragédii. Čtyřiapadesátiletá Anna v pondělí v práci rozvážela potraviny, v obci Boleráz do ní ale při vykládání zásilky z kufru najelo jiné auto a zraněním na místě podlehla. Případ si nyní převzali kriminalisté. O smutné události informovali krajští policisté na facebookovém účtu.

Jsem čím dál nerudnější, přiznává Kolečko. Prozradil, proč už se nesměje tolik jako dřív

Režisér a scenárista Petr Kolečko v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS přiznal, že s přibývajícím věkem pociťuje změny. Čím více stárne, tím více je jeho život smutný. Proto se snaží utíkat k práci, kde se prý alespoň zasměje. Promluvil také o tom, proč se téměř vůbec nezajímá o politiku. Kdyby se nad ní lidé nerozčilovali, měli by podle něj snazší život.