reklama
CNN Prima News smutek

smutek

Výpis příspěvků ke štítku „smutek“

Snímky švýcarského superfanouška Loutenbacha sdílel i starosta Londýna Khan

29. června 2021 14:15

Švýcarská média ho označuji za superfanouška. On sám se pokládá sice za skalního, ale skromného podporovatele národního týmu. Osmadvacetiletý Luca Loutenbach hrál hlavní roli v pondělním utkání fotbalového Eura 2021 mezi „jeho“ Švýcarskem a mistry světa z Francie. Aspoň na televizních obrazovkách a následně na sociálních sítích.

Královna zveřejnila dojemný snímek s milovanými muži. Fanoušky chytil za srdce

20. června 2021 22:42

V souvislosti s mezinárodním Dnem otců, který připadá na 20. června, zveřejnila královská rodina na svých sociálních sítích velmi emotivní fotku. Černobílý snímek, pocházející z roku 1951, zachycuje královnu Alžbětu II. s jejím otcem králem Jiřím VI., manželem princem Philipem a tehdy tříletým synem Charlesem, jak sedí na soše na zámku v Balmoralu. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

Smutná připomínka indonéské tragédie: Posádka ponorky si před smrtí zazpívala baladu

27. dubna 2021 12:53

Pátrací týmy v neděli objevily trosky indonéské ponorky KRI Nanggala-402, která se minulé úterý ztratila poblíž ostrova Bali. Indonéská armáda nyní publikovala video, které zachycuje posádku ponorky při zpěvu smutné písně s názvem Sampai Jumpa (Na shledanou). Záběry byly natočené jen pár týdnů předtím, než všech 53 členů posádky zemřelo v hlubinách oceánu.

reklama