Kvízová soutěž

Soutěžte o rodinné vstupné na výstavu Automobilové klenoty 2024

Poslední dubnovou sobotu se v malebném prostředí na golfovém hřišti v pražské Hostivaři už tradičně představí výběr nejvzácnějších historických automobilů i stále ceněnějších youngtimerů. Na oblíbené akci, inspirované nejslavnějšími světovými soutěžemi v americké Kalifornii a Itálii, opět nebude chybět promenáda naleštěných vozů a vyhlášení vítězů akce Automobilové klenoty. Ty vybírá jak odborná porota, tak i samotní návštěvníci. Spolu s pořadatelem přehlídky Automobilové klenoty 2024 jsme pro vás připravili soutěž o rodinné vstupné. Stačí správně odpovědět a mít trochu toho štěstí.

Sdílejte soutěž Facebook Twitter

Soutěž byla ukončena. Vítězům gratulujeme!

Výherci jsou: Josef Miklánek, Helena Sellnerová.

O co jsme hráli?

  1. Rodinné vstupné na výstavu Automobilové klenoty 2024
  2. Rodinné vstupné na výstavu Automobilové klenoty 2024

Žádáme vás o dodržení pravidel vydaných společností FTV Prima spol. s r.o. Pravidla týkající se soutěže najdete ZDE. SOUTĚŽ BUDE VYHLÁŠENA NA TÉTO STRÁNCE.

"Odesláním odpovědi a vyplněním údajů souhlasím se zasíláním novinek (e-mailem) o pořadech, akcích, produktech a službách televize Prima a jejich smluvních partnerů včetně obchodních sdělení partnerů týkajících se dané kampaně. Neuniknou mi tak ty nejsledovanější videa nebo populární články – a když mě to přestane bavit, jednoduše zasílání těchto aktualit zruším."