reklama

Soutěž

Nejnovější příspěvky k tématu

Soutěžte se Showtimem a klinikou Yes Visage o poukaz v hodnotě 10 000 Kč

30. září 2021 19:54

Showtime společně s partnerem klinikou estetické medicíny Yes Visage si připravili další vymazlenou soutěž. Právě teď máte možnost vyhrát poukázku v hodnotě 10 000 Kč na veškeré služby estetické medicíny i plastické chirurgie kliniky Yes Visage. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Soutěžte se Showtimem a Auto ESA o vůz Škoda Karoq s plnou nádrží na víkend

25. září 2021 19:55

S Auto ESA soutěžíme o auto Škoda Karoq na víkend s plnou nádrží! A ten, kdo by dnes neměl štěstí, tak, ať za námi přijde zítra na Prima Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita do Auto ESA Brno, kde se bude soutěžit ještě o jedno auto s plnou nádrží a další hodnotné ceny! Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Soutěžte se Showtimem o pivovarem Primátor o balíček produktů v hodnotě 3000 Kč

23. září 2021 18:50

Už zítra se můžete těšit na Slunečné léto s Asomboroso by Osmany Laffita v Náchodě! Ale už dnes pro vás máme připravenou soutěž s náchodským pivovarem PRIMÁTOR. Jestli chcete potešit manžela nebo manželku, vyhrajte jeden ze tří balíčků v hodnotě dva tisíce korun, kde najdete vždy jeden multipack Topline, jeden multipack Osm zlatých a jeden batoh plný dalších cen z pivovaru Primátor. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Soutěžte se Showtimem a seriálem 1. MISE o balíčky tématických předmětů

22. září 2021 19:55

Díváte se na náš seriál 1. MISE? Chcete mít doma kousek z vojenského života hlavních představitelů? Soutěžte s námi o 3 balíčky unikátních dárkových předmětů seriálu 1. MISE včetně speciálního časopisu s rozhovory a zákulisními zajímavostmi. A jak vyhrát? Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Soutěžte se Showtimem a Auto ESA o vůz Škoda Karoq s plnou nádrží na víkend

18. září 2021 19:54

S Auto ESA soutěžíme o auto Škoda Karoq na víkend a s plnou nádrží! A ten, kdo by neměl dnes štěstí, tak ať za námi přijde zítra na Prima Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita do Auto ESA Chomutov, kde se bude soutěžit ještě o jedno auto s plnou nádrží a další hodnotné ceny! Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Hlavní zprávy

Babiš chce exhibovat v opozici. Levicoví voliči z něj mohou udělat prezidenta
Politika

Babiš chce exhibovat v opozici. Levicoví voliči z něj mohou udělat prezidenta

Premiér Andrej Babiš (ANO) se již smířil s odchodem do opozice, neznamená to však, že by z veřejného života nadobro zmizel. Naopak – více než týden po volbách dává jasně najevo, že bude chtít přesvědčit frustrované levicové voliče, jejichž strany se jen těsně nedostaly do Poslanecké sněmovny. Podle politologů mu tato strategie může pomoci k získání prezidentského křesla.

Zkrachoval vám dodavatel energií? Jak najít nového a na co si dát pozor
Rádce

Zkrachoval vám dodavatel energií? Jak najít nového a na co si dát pozor

Ukončení činnosti skupiny Bohemia Energy a dalších menších alternativních dodavatelů způsobilo starosti zhruba milionu českých zákazníků. Ti mnohdy nevědí, zda přijdou o elektřinu a plyn, jak si najít dodavatele nového a kolik je vlastně budou energie nově stát. Redakce CNN Prima NEWS proto připravila stručný návod, jak při ztrátě dodavatele najít adekvátní náhradu a finančně se z toho nezhroutit.

reklama

Soutěž

Hrajte a vyhrajte! Zapojte se do našich jednoduchých soutěží a získejte hodnotné ceny. Každý měsíc můžete na CNN Prima NEWS vyhrát skvělé věci, tak to nepromeškejte! Sledujte náš Facebook CNN Prima.