Soutěž

Nejnovější příspěvky k tématu

Soutěžte se Showtimem o vstupenky na ples do Hotelu International Brno včetně ubytování
Soutěž

Soutěžte se Showtimem o vstupenky na ples do Hotelu International Brno včetně ubytování

Plesová sezóna je v plném proudu. Showtime společně s Hotelem International v Brně si pro jednoho z vás připravili exkluzivní pozvánku na jubilejní 60. výročí plesu v Hotelu International v Brně. Součástí pozvánky je ubytování pro 2 osoby se snídaní, ale hlavně vstupenky na dnes již legendární ples. Večerem plným hvězd v čele s nestárnoucí legendou české hudební scény skupinou Olympic provede moderátor Leoš Mareš. Nám stačí odpovědět na soutěžní otázku, mít trochu toho štěstí a jedinečný zážitek si budete moci dopřát právě vy!

Soutěžte se Showtimem a Yavanie o balíček produktů Yavanie Hair

29. prosince 2022 19:49

Milé dámy, zpozorněte. Showtime společně s YAVANIE si pro vás připravili krásnou soutěž. Právě teď může jedna z vás vyhrát balíček pro vaše krásné vlasy, obočí i řasy. YAVANIE HAIR s komplexním složením obsahuje především kolagen, Astaxantin a další vitamíny a minerály. Sérum na řasy je jedinečné svým složením pro zdravé a krásné řasy a obočí. Stačí nám odpovědět na otázku a jste ve hře!

Soutěžte o voucher v hodnotě 5000 Kč na konzumaci v klubu Hot Peppers, kalendář Hot Peppers 2023 a časopis Playboy s věnováním

28. prosince 2022 18:15

Nové vydání magazínu Playboy je v prodeji a na titulní straně tentokrát najdete Afroditu Marii Langerovou. Showtime společně s magazínem Playboy vám přináší soutěž o hodnotné balíčky obsahující vouchery na konzumaci do klubu Hot Peppers, kalendář Hot Peppers 2023 a výtisk časopisu s vlastnoručním věnováním od Marie. Stačí správně odpovědět a vše může být vaše!

Soutěžte se Showtimem o vstupenky na film Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

26. prosince 2022 19:32

Nový filmový snímek Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody je právě v kinech. Těšte se na inspirativní, dojemnou a emocionální cestu životem i kariérou popové legendy. Zároveň ve snímku nechybí ani její velkolepá vystoupení a nejoblíbenější hity. A my pro vás máme soutěž o 3 balíčky s filmovým merchem a vstupenkami do kina. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a třeba se štěstí usměje právě na vás.

Hrajte a vyhrajte! Zapojte se do našich jednoduchých soutěží a získejte hodnotné ceny. Každý měsíc můžete na CNN Prima NEWS vyhrát skvělé věci. Můžete vyhrát víno, vstupenky, relaxační pobyt, knihy a mnoho dalšího. Tak to nepromeškejte! Sledujte náš Facebook CNN Prima.