Soutěž

Nejnovější příspěvky k tématu

Hrajte s námi o 5 rodinných vstupenek do Muzea fantastických iluzí
Advertoriál

Hrajte s námi o 5 rodinných vstupenek do Muzea fantastických iluzí

Kouzelné období prázdnin je pryč a vám se možná zdá, že další příležitost k tomu užít si volno plné zábavy a pohody je v nedohlednu. My vám teď šanci na jedno výjimečné odpoledne dáme. Vyhlašujeme soutěž o pět rodinných vstupenek do Muzea fantastických iluzí ve Vodičkově ulici v Praze. Kdo chce voucher získat, ať odpoví na soutěžní otázku níže. Držíme vám palce!

Hrajte s námi o poukaz od CEWE v hodnotě 3 000 Kč
Advertoriál

Hrajte s námi o poukaz od CEWE v hodnotě 3 000 Kč

Chcete mít pořád na očích zážitky z cest, nebo z důležitých rodinných okamžiků? Není to nic těžkého, stačí jen zkusit štěstí! Ted totiž můžete vyhrát vouchery od společnosti CEWE v hodnotě 3 000 Kč! Stačí jen správně odpovědět na naši soutěžní otázku níže a mít trochu toho štěstí.

Vyhrajte vstupenky na All American Fest a konzumační kartu v hodnotě 1 000 Kč

Oslava konce léta All American Fest je tu a soutěž o vstupenky s ní! Praha od pátku do neděle ožije v duchu motocyklů, burgerů i adrenalinových show ve freestyle motocrossu. Zábava pro celou rodinu včetně nejmenších - to je třeba koncert Monkey Business, spanilá jízda motocyklů Harley-Davison nebo grilovací workshop Zdeňka Pohlreicha. To a mnohem více uvidíte na pražském holešovickém Výstavišti. Tři z vás mohou vyhrát v naší soutěži dva vstupy a konzumační kartu v hodnotě 1 000 Kč. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku. Držíme vám palce!

Zapojte se do naší soutěže a užijte si Pálavské vinobraní naplno

Správný požitek z vína, to je víc než jen plná sklenka. Patří k němu i skvělá společnost a dobrá nálada. Kromě zmíněného nebude chybět na Pálavském vinobraní ani bohatý kulturní program plný koncertů. Vinobraní se letos koná 8. - 10. září v Mikulově a vy můžete být u toho. Šanci má každý, kdo zná správnou odpověď na soutěžní otázku níže. A co všechno výherci získají? Dvě třídenní permanentky na Pálavské vinobraní, dvě láhve vína, degustační bločky na Národní soutěž vín mikulovské podoblasti, dva katalogy vín, dvě sklenky s logem Pálavského vinobraní, dvě celodenní vstupenky do Aqualandu Moravia včetně vstupu do saunového světa Forum Romanum Wellness v Pasohlávkách a drobné upomínkové předměty.

Soutěžte se Showtimem o vstupenky do Farmaparku Soběhrdy

Říká vám něco dromedár, Watusi, Emu nebo třeba vodní buvol? Že ne? Nevadí, díky této výhře se o každém zmíněném zvířátku něco dozvíte a co více…můžete některé z nich i nakrmit. Showtime si pro vás připravil soutěž o vstupenky do zábavního areálu Farmapark Soběhrdy. Pro 4 výherce je připravena jednodenní vstupenka do tohoto rodinného parku plného atrakcí, zvířátek i dobrého jídla. A to není vše! Jeden z vás může vyhrát sezonní vstupenku pro dva! A co pro to můžete udělat? Stačí když nám správně odpovíte na soutěžní otázku níže.

Vyhrajte kouzelné vstupenky na nejkrásnější pražské věže od Prague City Tourism

Nejen Mikulášská nebo Novomlýnská věž, ale také třeba Petřínská rozhledna i se zrcadlovým bludištěm. Možná si říkáte, že by se vám výšlap za dechberoucím výhledem na Prahu také líbil. My vám teď dáváme možnost – je tu soutěž. A její tři výherci získají voucher na multi vstupenku od společnosti Prague City Tourism v hodnotě 990 Kč opravňující navštívit nejznámější pražské věže. Jaké cíle si z nabídky na prague.eu/veze vyberete, je jen na vás, rozhlédnout se na tuto vstupenku můžete klidně ze všech. Abyste to mohli udělat, musíte ale znát odpověď na naši soutěžní otázku.

Soutěžte s Prima Českem o rodinné vstupné do Aqualandu Moravia

Dva dospělí a tři děti, to už je pořádná parta, která si může užít nezapomenutelnou zábavu. V Aqualandu Moravia na návštěvníky čekají tobogány, skluzavky, spousta a spousta vody i zábavy, ale taky relax a výhled na pálavské vinice. Chcete tohle všechno zažít? Máte šanci, stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku. Hodně štěstí!

Soutěžte se Showtimem o dárkový poukaz na nákup produktů BODYBE v hodnotě 2 000 Kč

Horké letní dny lze nejlépe strávit u vody – na tom se asi shodneme. Stejně tak si všichni uvědomujeme, jak je při snaze o dokonalé opálení důležité ochránit svou kůži před slunečními paprsky kvalitním opalovacím krémem. Showtime společně s BODYBE si pro vás připravil soutěž, ve které dva z vás získají dárkový poukaz na nákup produktů BODYBE v hodnotě 2 000 Kč. Na nic nečekejte, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku níže a třeba se štěstí usměje právě na vás!

Soutěžte o cenami nabitý balíček od Aqualandu Moravia

Showtime si společně s Aqualandem Moravia pro vás připravili soutěž. Máte rádi vodní radovánky bez ohledu na roční období? Pokud ano, jeden z vás má teď možnost získat dárkový poukaz od Aqualandu Moravia, který obsahuje - pobyt na jednu noc pro dvě osoby v hotelu Aqualand INN v pokoji kategorie Superior, včetně snídaně, neomezeného vstupu do aqualandu, Wellness Forum Romanum a Pálava Wellness. Stačí nám je správně odpovědět na soutěžní otázku níže.

Hrajte a vyhrajte! Zapojte se do našich jednoduchých soutěží a získejte hodnotné ceny. Každý měsíc můžete na CNN Prima NEWS vyhrát skvělé věci. Můžete vyhrát víno, vstupenky, relaxační pobyt, knihy a mnoho dalšího. Tak to nepromeškejte! Sledujte náš Facebook CNN Prima.