Soutěž

Nejnovější příspěvky k tématu

Soutěž

Showtime společně se SPA Aphrodite Rajecké Teplice si pro vás připravili krásnou soutěž

Milujete relax v lázeňském stylu? Tak zbystřete! Vyhrávat tentokrát můžete nabytý balíček, který vás pohladí po těle i na duchu. Pro 1 z vás je připraven pobyt na 2 noci, pro 2 osoby, ve 4hvězdičkovém relax hotelu Aphrodite Palace, včetně polopenze, relaxačních procedůr a vstupů do všech koupelí v Spa Aphrodite Rajecké Teplice. Stačí odpovědět na soutěžní otázku.

Soutěž

Soutěžte s Prima Českem a SOKOL FALCO o poukázku v hodnotě 2 000 Kč

Česko je národ milovníků zvířat. Ostatně nejeden z nás své mazlíčky bere s sebou na výlety napříč celou zemí. Kdo jim k tomu chce dopřát i kvalitní pochoutku, má šanci. Tři z vás mohou vyhrát poukázku v hodnotě 2 000 korun od české rodinné společnosti SOKOL FALCO s tradicí od roku 1993, která se specializuje na výrobu z masa pro psy a kočky. Nabízí konzervy, mražené nebo sušené maso či sterilizované salámy. Vyhrát může ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázku.

Soutěžte se Showtimem o 2 celosezonní vstupenky do Farmaparku Soběhrdy a navíc i o akci se seriálem Zoo a koncertem Evy Burešové

Říká vám něco dromedár, watusi, emu nebo třeba vodní buvol? Že ne? To nevadí, díky dnešní výhře se o každém jmenovaném zvířeti něco dozvíte, a co více… můžete některé z nich i nakrmit! Showtime si připravil soutěž, ve které na 3 z vás čekají 2 celosezonní vstupenky do rodinného zábavního areálu Farmapark Soběhrdy, plného atrakcí, zvířátek i dobrého jídla. Jako bonus vás také čeká vstup na speciální víkendovou akci se seriálem Zoo a koncertem Evy Burešové. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí!

Soutěžte s Prima Českem a českou společností SOKOL FALCO o poukázku v hodnotě 2 000 Kč

Česko je národ milovníků zvířat. Ostatně nejeden z nás své mazlíčky bere s sebou na výlety napříč celou zemí. Kdo jim k tomu chce dopřát i kvalitní pochoutku, má šanci. Tři z vás mohou vyhrát poukázku v hodnotě 2 000 Kč od české rodinné společnosti SOKOL FALCO s tradicí od roku 1993, která se specializuje na výrobu pokrmů z masa pro psy a kočky. Nabízí konzervy, mražené nebo sušené maso, či sterilizované salámy. Vyhrát může ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázku.

Vyhrajte zbrusu novou motorku v hodnotě 145 990 Kč. Pravidla jsou jednoduchá

Rychle se rozrůstající výrobce CFMOTO ve spolupráci s redakcí Autosalon.tv přináší soutěž o velmi zajímavou cenu. Výherce už v létě vyrazí na silnice na zbrusu novém motocyklu 450CL-C, který se běžně prodává za 145 990 Kč. Stylový cruiser s pětiletou zárukou z italského designového studia Modena 40 je vhodným společníkem nejen pro začínající, ale i zkušenější motorkáře. Jak se do soutěže zapojit?

Soutěžte se Showtimem o nabitý balíček pleťové kosmetiky Eucerin

Showtime si pro vás společně s dermokosmetickou značkou Eucerin připravili další krásnou soutěž. Tentokrát máte možnost vyhrát nabitý balíček pleťové kosmetiky Eucerin, který vás ochrání v časech trávených na sluníčku. Balíček pro tři z vás obsahuje 6 produktů s technologií Advanced spectral, která kombinuje širokopásmové fotostabilní UVA a UVB filtry, licochalkon A a kyselinu glycyrrhetinovou. Žádný z produktů v balíčku neobsahuje mikroplasty a všechny jsou tak šetrnější k oceánům. Kdo z vás si tedy užije slunečné léto a při tom bude jeho pokožka dostatečně ochráněna?

Soutěžíme o celodenní rodinnou vstupenku do aquaparku Aquapalace Praha

Prahnete po volnu, po létě a vodních radovánkách, ale prázdniny jsou ještě daleko? Víme, jak si všechno zmíněné dopřát, kdykoli se vám zachce. Soutěžíme o celodenní rodinnou vstupenku do aquaparku Aquapalace Praha, kde si lze užít relax v devatenácti saunách a prohřívárnách, dopřát si adrenalin při jízdě na nejdelším toboganu v Česku nebo si vyzkoušet divokou řeku či mořské vlnobití.

Soutěžte se Showtimem o vstupenky na taneční show LORD OF THE DANCE

Těšte se na nezapomenutelné irské, folkové, hudební a taneční představení LORD OF THE DANCE. Jedinečnou taneční show můžete vidět 1. června v Praze, 2. června v Ostravě a 31. května v Plzni. Televize Prima si jako mediální partner připravila soutěž o tři balíčky se vstupenkami a upomínkovými předměty na představení v Plzni nebo Ostravě. Celkem 6 šťastných výherců zažije jedinečnou show LORD OF THE DANCE.

Vyhrajte nabitý balíček reklamních předmětů včetně vstupenek a voucherů k filmu Garfield

Nevíte, čím potěšit své blízké? Co takhle vyhrát nadupaný balíček, který jsme si pro vás přichystali k premiéře filmu "Garfield ve filmu"? Co můžete získat? To je správná otázka, tak poslouchejte! Tři z vás mohou získat sadu, která obsahuje: 1x dospělé, 1x dětské tričko, 2x kšiltovka, 1x osuška, 1x bavlněná taška, 1x obal na svačinu/oběd (lunch box), 1x pytel na záda, 1x láhev, 1x taštička, 1x tužka, 1x ořezávátko a k tomu 2x voucher na lístek do kina a 2x voucher na popcorn k premiéře filmu, která se bude konat 16.května. Co na to říkáte? Neváhejte a soutěžte!

Vyhrajte bezpečnostní kování TUONO F4 Brown od společnosti ADLO v hodnotě téměř 3 tisíce korun

Před dovolenou, ale nejen před ní, je potřeba si správně zabezpečit byt! A bezpečností dveře jsou základ! My pro vás máme dobrou zprávu. Společně se společností ADLO, specialistou na bezpečnostní dveře a naším pořadem Novým dnem, můžete soutěžit o "Bezpečnostní kování TUONO F4 Brown", které váš domov udělá bezpečným. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí!

Hrajte a vyhrajte! Zapojte se do našich jednoduchých soutěží a získejte hodnotné ceny. Každý měsíc můžete na CNN Prima NEWS vyhrát skvělé věci. Můžete vyhrát víno, vstupenky, relaxační pobyt, knihy a mnoho dalšího. Tak to nepromeškejte! Sledujte náš Facebook CNN Prima.