Soutěž

Nejnovější příspěvky k tématu

Advertoriál

Velká soutěž o slevový poukaz na nákup dovolené od Invia.cz v hodnotě 10 000 Kč

Taková soutěž tady dlouho nebyla! Co byste řekli na slevový voucher v hodnotě 10 000 Kč pro nákup vaší letní dovolené na Invia.cz? Líbí se vám tato nabídka? Tak s námi a Invia.cz pojďte soutěžit! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstíčka. Každopádně, tohle není všechno, co vám náš partner soutěže nabízí. Můžete jít také přímo na jejich webové stránky, kde se dozvíte další možnosti ohledně pokračující soutěže o skvělé a především hodnotné ceny! Trvání soutěže je od 5. do 29. 2.

Advertoriál

Vyhrajte 1 z 5 poukázek na nákup produktů LELOSI v hodnotě 1.000 Kč

Je pro vás u oblečení důležité pohodlí, styl nebo ohled na životní prostředí? Nemůžete se rozhodnout? Ani nemusíte. V této soutěži máte možnost vyhrát kombinaci všeho. Showtime společně s LELOSI má pro 5 z vás poukázku na nákup produktů LELOSI v hodnotě 1.000 Kč. Stačí odpovědět správně na soutěžní otázku, kterou najdete níže. Hodně štěstí!

Odstartoval 22. ročník největší komunikační soutěže v Česku. Registrujte se na Zlatý středník

PR Klub zahájil 22. ročník komunikační soutěže Zlatý středník, která si udržuje přední postavení v počtu přihlášek na tuzemském trhu. Účastníci komunikačních projektů a firemních médií mohou i letos soutěžit v 20 hlavních a 9 oborových kategoriích. Pro Slovensko se zároveň soutěž otevírá již popáté. Novinkou soutěže je zdůraznění efektivity projektů a nový soutěžní systém. Přihlašovatelé mají možnost do 7. února využít zvýhodněné „early birds“ registrace. Slavnostní vyhlášení top komunikátorů Česka a Slovenska se uskuteční v září. A ti nejlepší opět postoupí do celosvětové soutěže World Public Relations and Communication Awards, která v září navazuje.

Vyhrajte speciální 007 weekend balíček pro 2 osoby v rámci výstavy Jamese Bonda v Praze

Velkolepá výstava Bond in Motion v Praze je právě v plném proudu! Nejen vozový park agenta 007 dorazil na pražské Výstaviště. Přijďte si prohlédnout více než 70 ikonických exponátů včetně vrtulníku, lodi a letadel slavného filmového agenta. Více se o výstavě dozvíte na bondinmotion.cz. A pozor! K této příležitosti můžete teď s námi vyhrát speciální 007 weekend balíček. Ten obsahuje: 2denní VIP vstupenky, ubytování na jednu noc v Grandhotelu Pupp, soukromou prohlídku lokací z bondovek, které se natáčely v Praze a jejím okolí, a to vše v ikonickém voze Aston Martin.

Vyhrajte se Showtimem a Kulturou pod hvězdami 2 vstupenky 1. kategorie na kulturní představení dle vašeho výběru!

Showtime společně s Kulturou pod hvězdami si připravil krásnou vánoční soutěž. Chcete zažít jedinečnou atmosféru divadelních, muzikálových, operních nebo třeba činoherních a stand up scén pod širým nebem? Pojďte a dotkněte se s námi hvězd jako jsou Lucie Bílá, Daniel Hůlka, Simona Stašová, Petr Nárožný a mnoha dalších. Pro 3 z vás máme připravené 2 vstupenky 1. kategorie na kulturní představení dle vašeho výběru na kulturapodhvezdami.cz

Soutěžte s námi o dárkovou kartu v hodnotě 3000 korun na nákup doplňků stravy Carnium Botanicals

Pojďte zasoutěžit! Soutěž si pro vás připravil náš Showtime společně s Carnium Botanicals. Krása, svěží a zdravý vzhled těla a zdravá, aktivní a pozitivní mysl závisí na tom, co svému tělu každý den dopřáváme. A proto jsme si připravili pro tři z vás poukázky v hodnotě 3.000 Kč na nákup doplňků stravy Carnium Botanicals, jako je třeba Her Biotic. Speciální probiotická směs pro ženy, která pomáhá urovnávat hormony a udržovat hormonální rovnováhu. A co je pro výhru potřeba udělat? Stačí správně odpovědět na vybranou soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí ve hře. Budeme vám držet palce!

Vyhrajte se Showtimem a Kauflandem poukaz na nákup v hodnotě 5000 Kč

Milujete Vánoce? Kdo by je nemiloval. Sváteční nálada, dárečky, cukroví, spousta jídla…Aby těch dárků nebylo málo tak si Showtime společně s Kauflandem pro vás připravili adventní soutěže. Vyhrávat můžete dárkovou poukázku na nákup dle vlastního výběru v Kauflandu v hodnotě 5 000 Kč. Odpovězte na naší soutěžní otázku a třeba se štěstí usměje právě na vás.

Vyhrajte wellness pobyt pro 2 osoby s gurmánským menu do Hotelu Augustiniánský Dům

Chcete si užít chvíle plné pohody a odpočinout si při relaxační masáži? Navíc strávit romantický víkend plný gastronomických zážitků? Pak soutěžte s Prima Českem o wellness pobyt pro dva ve čtyřhvězdičkovém hotelu superior Augustiniánský Dům s gurmánským menu. Stačí odpovědět na soutěžní otázku níže a třeba se štěstí usměje právě na vás. Držíme vám palce!

Soutěžte s námi o dárkovou kartu v hodnotě 5000 korun na nákup se značkou APART

Vánoce jsou za rohem, tak vykouzlete sobě nebo vašim nejbližším úsměv překrásnými šperky! Showtime společně se značkou APART si pro vás připravil soutěž. Vyhrávat můžete dárkovou kartu v hodnotě 5.000 Kč, který můžete uplatnit v prodejnách APART nebo na APART.cz. Stačí správně odpovědět na vybranou soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí ve hře. Budeme vám držet palce a přejeme krásné Vánoce!

Hrajte a vyhrajte! Zapojte se do našich jednoduchých soutěží a získejte hodnotné ceny. Každý měsíc můžete na CNN Prima NEWS vyhrát skvělé věci. Můžete vyhrát víno, vstupenky, relaxační pobyt, knihy a mnoho dalšího. Tak to nepromeškejte! Sledujte náš Facebook CNN Prima.