reklama

Soutěž

Nejnovější příspěvky k tématu

SOUTĚŽ o nejbizarnější vánoční dárek v Česku: Vyhraje právě ten váš?
Soutěž

SOUTĚŽ o nejbizarnější vánoční dárek v Česku: Vyhraje právě ten váš?

Rozhodněte, který vánoční dárek z Česka je tím nejbizarnějším. Pro jednoho z deseti favoritů můžete v rámci ankety hlasovat až do soboty 1. ledna, kdy v Hlavních zprávách v 18:55 hlasování ukončíme. Jen vy rozhodujete, který dárek vyhraje. Bude to právě ten váš? Vítěze se dozvíte v neděli 2. ledna také v Hlavních zprávách na Primě a CNN Prima NEWS.

Soutěžte se CNN Prima NEWS o nejbizarnější vánoční dárek. Vyhraje právě ten, který jste dostali vy?
Soutěž

Soutěžte se CNN Prima NEWS o nejbizarnější vánoční dárek. Vyhraje právě ten, který jste dostali vy?

Vánoční nadílku máme za sebou, ne každý však pod stromečkem našel to, co si přál nebo by se mu hodilo. Redakce CNN Prima NEWS proto připravila velkou povánoční anketu. Hledáme nejbizarnější vánoční dárek z celého Česka. Zašlete nám, kterým darem se Ježíšek letos naprosto minul. My následně vybereme dvacítku těch nejzajímavějších a vy pak budete hlasovat, který dar si zaslouží titul toho nejzvláštnějšího. Své fotky a popisky darů společně se jménem a telefonním číslem můžete až do soboty 1. ledna zasílat na e-mail darky@iprima.cz.

Pivní obr i křivý jehličnan. Který vánoční stromek zvítězil ve vašem hlasování?

22. prosince 2021 18:40
Aktualizováno

Plovoucí strom z Plzně, nejkřivější jehličnan z celé Prahy nebo pivní obr ze Stráže pod Ralskem. I tak mohou vypadat vánoční stromečky. Ale který je ten „nej“? Ze všech navrhovaných adeptů redakce vybrala 20 nejlepších, kterým diváci poslali tisíce hlasů a vybrali vítěze – tím se stal stromek z Rýmařova.

Vánoční cesta - Soutěžte o polévkovar s mixérem PRESIDENT 1,75 l

18. prosince 2021 20:00

Vánoční cesta je v plném proudu. Dnes soutěžíme o moderní mixér (polévkovar s mixérem PRESIDENT 1,75 l) s integrovaným varným dnem, který za vás uvaří vydatné krémové polévky, poctivé vývary a omáčky jako od babičky. Stačí, když se přihlásíte, odpovíte správně na soutěžní otázku a budete mít trochu toho potřebného štěstí. Držíme vám palce.

Soutěžte se Showtimem o vouchery do Divadla Kalich v hodnotě 200 Kč

16. prosince 2021 20:34

Hledáte tip na vánoční dárek? Máme pro vás soutež na našem Facebooku o tři vouchery do Divadla Kalich! Poukázka má hodnotu 2 000 korun a platí pro dvě osoby na představení podle vlastního výběru do VIP zóny, kde nechybí vlastní zázemí a welcome drink! Předprodej na představení Divadla Kalich na rok 2022 je už zahájen, více se dozvíte na webových stránkách divadla.

Hlavní zprávy

Syn zpěvačky, která zemřela na covid: Flegr byl omyl. Ale není divu, že jsem agresivní
360°

Syn zpěvačky, která zemřela na covid: Flegr byl omyl. Ale není divu, že jsem agresivní

Když došlo na lámání chleba, co se týče očkování si kolem sebe postavila tlustou zeď. Těmito slovy popsal v pořadu 360° smýšlení své matky Jan Rek, syn zpěvačky Hany Horké, která zemřela po prodělání koronaviru. Ve vysílání CNN Prima NEWS uvedl, že sama věřila v přírodu a schopnost těla odolávat. To její však nakonec selhalo, umělkyně o víkendu zemřela ve věku 57 let.

reklama

Soutěž

Hrajte a vyhrajte! Zapojte se do našich jednoduchých soutěží a získejte hodnotné ceny. Každý měsíc můžete na CNN Prima NEWS vyhrát skvělé věci, tak to nepromeškejte! Sledujte náš Facebook CNN Prima.