CNN Prima News Spider-Man

Spider-Man

Výpis příspěvků ke štítku „Spider-Man“

Titul by mi změnil život, říká Brichta před KSW 91. Uvědomuje si i velkou zodpovědnost

Zatímco v minulém roce nemohl první turnaj polské organizace v Česku i kvůli nemocem nabídnout větší účast tuzemských bojovníků, tuto sobotu tomu bude úplně jinak. Karta zápasů je nabitá českými jmény. Nechybí Dominik Humburger, Matúš Juráček, Viktor Červinský, Vasil Ducár nebo Petra Částková. O hlavní titulovou bitvu se navíc postará populární gladiátor Leo Brichta, jenž bude čelit nebezpečnému soupeři z Moldávie jménem Valeriu Mircea.

Vyhrajte se Showtimem balíček k filmové novince Spider-Man: Napříč paralelními světy

Pokračování oscarového Spidermana vtrhne zítra do českých kin. Ve snímku Spider-Man: Napříč paralelními světy se Miles Morales znovu setkává s Gwen Stacyovou a vydávají se na zběsilou jízdu Mnohovesmírem. A vy můžete být u toho. Máme pro vás soutěž o balíčky se vstupenkami do kina, porcí popcornu a třeba slunečními brýlemi, tričkem a taštičkou Spiderman. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít trochu toho štěstí.

V Praze natáčí hollywoodské hvězdy. Slavný herec v mikině překvapil fanoušky v polévkárně

Od února se v české metropoli natáčí remake slavného němého hororu Nosferatu. Další neoficiální adaptace Draculy tak s sebou přináší možnost potkat v pražských ulicích řadu celebrit. Fotografiemi s některými z nich se již nyní chlubí fanoušci na sociálních sítích. V chystaném hororu se totiž objeví například americký herec Willem Dafoe, známý coby Goblin ze série Spider-Man. Kdo dál na filmu spolupracuje?

Brno centrem herního průmyslu. Konference Game Access přivítá tvůrce Zaklínače 3 či Mafie

Brněnské výstaviště se po dvouleté pauze opět stane centrem herního průmyslu. Mezinárodní konference Game Access 2022 přivítá v závěru května významné české i zahraniční tvůrce úspěšných videoher. O zákulisí vývoje se rozpovídají designéři, vývojáři, skladatelé či výtvarníci titulů jako Zaklínač 3, Spider-Man, Beat Saber či Mafia 3. Akci mimo jiné doprovodí také nedělní koncert hudby z kultovní české hry Mafia.

PREMIÉRA: Konečně na velkém plátně! SUPER-BLB přichází

Konečně na velkém plátně! Filmový vesmír neohrožených hrdinů v kostýmech rozšiřuje nová postava. Její charakter a schopnosti se pohybují mezi Spider-Manem, Batmanem a inspektorem Clouseau, jmenuje se Super-Blb a rozhodl se zachránit svět. Náš svět, který o to nijak zvlášť nestojí ani nepotřebuje. Francouzská komedie Super-Blb s láskou paroduje fenomén komiksových filmů a především jejich hrdiny.

Nejočekávanější filmy roku 2022: Avatar, superhrdinové i horory. Na co se můžete těšit?

Filmoví nadšenci se brzy dočkají žhavých novinek ze stříbrného plátna. Rok 2022 bude doslova nabitý akcí, napětím či výbušnými efekty. Po třinácti letech do kin dorazí pro mnohé vytoužený druhý díl veleúspěšného snímku Avatar a na své si bezpochyby přijdou i fanoušci Marvelu či DC Universe. Redakce CNN Prima NEWS připravila přehled nejočekávanějších titulů, které by vás neměly minout.

Hvězdný Spider-man splnil slib. Hrdina, který zachránil sestru, byl součástí slavného filmu

Před rokem dojala celý svět zpráva o šestiletém chlapci, který vlastním tělem ochránil svou mladší sestru před psem. Jeho hrdinský čin ocenila celá řada celebrit, přičemž výjimkou nebyl ani filmový Spider-Man. Jeho představitel Tom Hollad chlapci slíbil, že se s ním jednoho dne setká na natáčení nového snímku s pavoučím mužem, a svému slibu v nedávné době dostál.