CNN Prima News Spider-Man

Spider-Man

Výpis příspěvků ke štítku „Spider-Man“

Brno centrem herního průmyslu. Konference Game Access přivítá tvůrce Zaklínače 3 či Mafie

25. května 2022 19:43

Brněnské výstaviště se po dvouleté pauze opět stane centrem herního průmyslu. Mezinárodní konference Game Access 2022 přivítá v závěru května významné české i zahraniční tvůrce úspěšných videoher. O zákulisí vývoje se rozpovídají designéři, vývojáři, skladatelé či výtvarníci titulů jako Zaklínač 3, Spider-Man, Beat Saber či Mafia 3. Akci mimo jiné doprovodí také nedělní koncert hudby z kultovní české hry Mafia.

PREMIÉRA: Konečně na velkém plátně! SUPER-BLB přichází

2. února 2022 17:49

Konečně na velkém plátně! Filmový vesmír neohrožených hrdinů v kostýmech rozšiřuje nová postava. Její charakter a schopnosti se pohybují mezi Spider-Manem, Batmanem a inspektorem Clouseau, jmenuje se Super-Blb a rozhodl se zachránit svět. Náš svět, který o to nijak zvlášť nestojí ani nepotřebuje. Francouzská komedie Super-Blb s láskou paroduje fenomén komiksových filmů a především jejich hrdiny.

Nejočekávanější filmy roku 2022: Avatar, superhrdinové i horory. Na co se můžete těšit?

1. ledna 2022 18:39

Filmoví nadšenci se brzy dočkají žhavých novinek ze stříbrného plátna. Rok 2022 bude doslova nabitý akcí, napětím či výbušnými efekty. Po třinácti letech do kin dorazí pro mnohé vytoužený druhý díl veleúspěšného snímku Avatar a na své si bezpochyby přijdou i fanoušci Marvelu či DC Universe. Redakce CNN Prima NEWS připravila přehled nejočekávanějších titulů, které by vás neměly minout.

Hvězdný Spider-man splnil slib. Hrdina, který zachránil sestru, byl součástí slavného filmu

25. prosince 2021 20:20

Před rokem dojala celý svět zpráva o šestiletém chlapci, který vlastním tělem ochránil svou mladší sestru před psem. Jeho hrdinský čin ocenila celá řada celebrit, přičemž výjimkou nebyl ani filmový Spider-Man. Jeho představitel Tom Hollad chlapci slíbil, že se s ním jednoho dne setká na natáčení nového snímku s pavoučím mužem, a svému slibu v nedávné době dostál.

Schick jako Spider-Man, který zamotal Marshalla do sítě. Český gól pobláznil internet

14. června 2021 18:46

Gól, který pobláznil celý fotbalový svět. Druhá trefa českého útočníka Patrika Schicka z utkání na fotbalovém Euru proti Skotsku pobláznila internet. Výstavní rána z poloviny hřiště bude určitě aspirovat na nejhezčí trefu celého turnaje, ihned po pondělním zápase, jenž Češi vyhráli 2:0, se ale stala předmětem fórků a komentářů na sociálních sítích.

Co bude po Avengers: Endgame? Známe 10 nových filmů od Marvelu

20. června 2020 08:01

Marvel nám loni nadělil konec takzvané „Infinity ságy“. Nejmocnější hrdinové světa se po 22 filmech vypořádali s Thanosem a je jasné, že se podoba týmu (a vlastně i celého komiksového světa) musí změnit. Po Avengers: Endgame tak vstupujeme do nové éry propojeného vesmíru, která je zatím výjimečná jednou věcí – úzkým spojením se seriály.

Banksy poděkoval zdravotníkům obrazem se supersestrou

7. května 2020 14:22

Britský umělec vystupující pod jménem Banksy svým posledním dílem vyjádřil dík zdravotníkům starajícím se o pacienty nakažené koronavirem. Poblíž pohotovosti Všeobecné nemocnice v anglickém Southamptonu se objevil jeho obraz, na němž si malý klečící chlapec hraje s figurkou představující zdravotní sestru s rouškou na obličeji.