CNN Prima News Spišská Nová Ves

Spišská Nová Ves

Výpis příspěvků ke štítku „Spišská Nová Ves“

Učitelku v Hrabušicích napadl 13letý žák, skončila v nemocnici. Zasahovali policisté se psem

Na základní škole ve slovenském městečku Hrabušice napadl v pondělí třináctiletý chlapec učitelku Ivanu. Incident se měl stát poté, co jedna z pedagožek upozornila skupinku žáků, aby šli do třídy. Ti žádost učitelky ignorovali a dělali si, co chtěli. Na pomoc kolegyni přišla Ivana, proti které se chlapec ohnal a udeřil ji do obličeje, píše slovenský deník Nový Čas.

Tragédie na Spišsku: Dvouletá Selinka nepřežila ničivý požár. Dům se může na rodinu zřítit

Velkou tragédii zažila rodina Giňových ze slovenské Spišské Nové Vsi. Požár jejich domu nepřežila teprve dvouletá dcera Selinka, která při neštěstí utrpěla popáleniny třetího stupně. Rodiče s dalšími osmi dětmi nyní zůstávají ve svém plameny poničeném domově navzdory strachu, že se na ně poškozené druhé patro domu zřítí. Komunikace rodičů s městským úřadem ohledně pomoci s opravou nemovitosti přitom dle otce Jána uvízla na mrtvém bodě. Obec však pochybení odmítá. Píše o tom zpravodajský web Nový čas, kterému Ján prozradil i své tři velké cíle – mezi nimi nechybí ani pomník pro drahou Selinku.

Detaily z vyšetřování smrti studentky Zuzany. Řidič ji srazil na přechodu, na místě zemřela

Smrt nadějné studentky herectví otřásl Spišskou Novou Vsí. Navzdory tomu, že dvaadvacetiletá dívka šla loni v září po přechodu, narazilo do ní auto a následky nehody byly fatální. Vozidlo řídil 50letý muž, studentka Zuzana na místě zemřela. Tragická nehoda se udála jen pár metrů od jejího bydliště. Policisté nyní informují o vývoji vyšetřování, píše web Pluska.

Detaily tragické nehody v Rudňanech: Rodina se vracela z návštěvy. Přežili jen dva otcové

Vánoční tragédie, k níž došlo ve slovenských Rudňanech 25. prosince, si vyžádala život dvou chlapců: devítiletého Martina a jedenáctiletého Roberta. Oba nezletilí, kteří byli bratranci, neseděli podle slovenských médií v sedačkách a ani nebyli připoutaní. Fatální náraz vozu se zraněním přežili jejich otcové, bratři. Jak uvedla matka mladšího chlapce, posádka vozu se vracela z návštěvy u příbuzných.

Měl Bůh málo andělů? Rodina smutní nad smrtí mladé slovenské herečky. Zuzanu srazilo auto

Ve stínu nedávných tragických událostí v Bratislavě zůstává úmrtí mladé slovenské herečky, zpěvačky a recitátorky Zuzany Ogurčákové. Tu v září srazil řidič na přechodu pro chodce ve Spišské Nové Vsi, a to jen kousek od jejího domu. Srdceryvnou vzpomínku sdílel její chorvatský tchán. „Měl snad Bůh málo andělů?“ tázal se v příspěvku.

Nářek a pláč. S obětí bratislavského masakru Richardem se přišly rozloučit stovky lidí

Rodina i další blízcí příbuzní a kamarádi v sobotu pochovali dvacetiletého Richarda H., který zahynul při tragické nedělní nehodě na zastávce městské hromadné dopravy v Bratislavě. Poslední rozloučení proběhlo v obci Balog nad Ipľom, která se nachází na hranicích s Maďarskem. Podle slovenských médií se místem rozléhal nářek a studenta na jeho poslední cestě doprovodilo na šest set lidí.

Bolest a slzy na posledním loučení s obětí bratislavské tragédie: Maminku Natálie podpírali

Ve Spišské Nové Vsi na Slovensku v pátek pochovali první oběť nedělní tragické nehody, při které opilý řidič v Bratislavě usmrtil pět lidí. S devatenáctiletou Natálií se naposledy rozloučila její rodina, kamarádi, ale i cizí lidé, kteří chtěli uctít její památku. Natálie si prý přála, aby na pohřbu každý řekl něco hezkého, co si o ní pamatuje.