reklama
CNN Prima News střelba

střelba

Výpis příspěvků ke štítku „střelba“

Zastřelený pes na Náchodsku? Obyvatelé se bouří, policie případ odložila

22. října 2021 19:38

Adršpachem na Náchodsku rezonuje případ údajné střelby v obci z konce léta. Zůstal po ní na ulici mrtvý pes jedné z obyvatelek. Háček je v tom, že ho pohřbila bez pitvy, kterou po ní požadovala policie. Ta teď případ odkládá s tím, že střelbu nelze potvrdit, takže není co vyšetřovat. Proti tomu se bouří jak řada obyvatel obce, tak majitelé psa, kteří mají i fotografii, kudy měl projektil proniknout do těla.

Tragédie při natáčení: Baldwin prolomil mlčení. V rekvizitě byl ostrý náboj

22. října 2021 19:05

Americký herec Alec Baldwin při natáčení westernu Rust patrně nešťastnou náhodou zastřelil hlavní kameramanku a postřelil režiséra filmu Joela Souzu. S odvoláním na policii o tom v pátek informoval web Variety. Podle vyšetřovatelů střílel ze zbraně, která sloužila jako rekvizita. Hollywoodská odborová organizace v oběžníku adresovaném jejím členům uvedla, že zbraň obsahovala jeden ostrý náboj, píše agentura Reuters. Baldwin na Twitteru vyjádřil hluboký smutek a napsal, že plně spolupracuje s policií.

Útočník, který v Plzni napadl muže a střílel do vzduchu, se sám udal

19. října 2021 13:22
Aktualizováno

Po víc než pěti hodinách se na služebnu městské policie v Plzni přihlásil muž, který v úterý ráno v centru města na Americké třídě po potyčce s dalším mužem střílel do vzduchu pistolí. Policie po střelci od rána pátrala. Muž přišel odpoledne na služebnu a přiznal se, strážníci ho předali policistům, kteří ho převezli k výslechu. Podle policejní mluvčí zajistili také jeho zbraň.

Masakr v Bejrútu. Střelba do demonstrantů si vyžádala nejméně 6 mrtvých a desítky zraněných

14. října 2021 14:02

Střelba při demonstraci v libanonském hlavním městě Bejrút si ve čtvrtek vyžádala nejméně šest mrtvých, informovalo tamní ministerstvo vnitra. Další lidé jsou zranění. Libanonský premiér Nadžíb Míkátí vyzval k zatčení pachatelů. Střelba propukla blízko místa, kde začínal protest proti soudci, který vyšetřuje loňskou ničivou explozi v bejrútském přístavu. Následně byly v blízkosti místa střelby slyšet exploze, podle svědků zřejmě šlo o výbuchy granátů.

Stříleli nás jako zvířata, vzpomínali přeživší na teroristický útok v klubu Bataclan

6. října 2021 22:52

Lidé, kteří přežili teroristický útok 13. listopadu 2015 v pařížském hudebním klubu Bataclan, ve středu před soudem s obviněnými z atentátů popsali, jak se vydávali za mrtvé nebo se schovávali ve skříních, aby unikli střelcům, kteří pálili do davu. Někteří svědci vypověděli, že cítili, jak na nich ulpělo maso poté, co se sebevražední atentátníci na místě odpálili.

reklama