reklama
CNN Prima News Technika Brno

Technika Brno

Výpis příspěvků ke štítku „Technika Brno“

Další uniklá nahrávka: Trenér seřval hokejisty, pak zkolaboval. Pešán kouče brání

14. října 2020 17:51

Nahrávání emotivních proslovů trenérů v kabině. Tak z toho se poslední dobou stává trend. Do pasti zvukového záznamu se naposledy chytil trenér prvoligového týmu Horácká Slavia Třebíč Roman Mejzlík. Svým svěřencům svérázně spílal za to, že i přes bídné výkony chtěli přidat plat. „Jste nenažraný hovada,“ prohlásil například kouč. Situace v klubu je nyní nepříjemná i proto, že krátce po uniknutí „céresu“ na veřejnost Mejzlík zkolaboval. Drsná slova, která v kabině padla, neviděl jako závadná hlavní muž české reprezentace Filip Pešán.

Nebude Stloukal, budou peníze. Hokejový svaz tlačí na klub kvůli kouči z nahrávky

7. října 2020 13:24

Technika Brno je mládežnický klub, který začal v červnu plnit titulky novin a webů. Ne však v kontextu, v jakém by si sám představoval. Trenér Martin Stloukal promlouval svým svěřencům do duše vulgárně a částečně rasisticky. K jeho smůle se nahrávka z kabiny dostala na veřejnost. Hokejový svaz tlačí na vedení organizace, aby „hříšníka“ propustilo. Trestem je vypovězení smlouvy, čímž Technika přijde o statisíce korun. Pokud by byl Stloukal nahrazen, může ještě klub finance zachránit. S novými informacemi přišel web iDnes.cz.

Hokejový kouč disciplinární komisi svůj svérázný proslov nevysvětlil. Už zná trest

26. srpna 2020 21:17

„Budete bydlet v ‚tvarohárně‘.“ Tímto výrokem – a mnoha dalšími – se nechtěně proslavil hokejový trenér Martin Stloukal poté, co z kabiny unikla nahrávka s jeho proslovem k mužstvu. Dorosteneckému týmu Techniky Brno vyčítal neprofesionální přístup a špatnou životosprávu. To by samo o sobě nebylo tolik problematické. Jenže v apelu na mladé hráče použil i rasistické poznámky. Za ně nyní bude částečně pykat. Od svazu dostal pokutu a podmínečný zákaz činnosti.

Nakopu ho, že vylítne před zimák! Trenér drsně kritizoval své svěřence

12. června 2020 22:21
Aktualizováno

Na veřejnost se dostala další nahrávka z hokejové šatny. Tentokrát se podle Deníku jedná o dorostence brněnské Techniky, kteří po nucené koronavirové pauze svého trenéra zrovna nepotěšili. Ten jim to dává „pořádně sežrat“, a to doslova. Na nahrávce, která se šíří českým internetem, totiž své svěřence nevybíravě kritizuje, mimo jiné kvůli životosprávě.

reklama