CNN Prima News Tereza Těžká

Tereza Těžká

Výpis příspěvků ke štítku „Tereza Těžká“

Polyamorie je nemorální, pustil se Babiš do Pirátů. To není věc státu, řekl Ferjenčík

Spory mezi Piráty a premiérem Andrejem Babišem (ANO) jsou stále častější. Tentokrát se Babiš pustil do poslance Mikuláše Ferjenčíka a jeho názoru na polyamorii, tedy vztah více lidí. Český premiér považuje tento způsob života za nemorální. Ferjenčík Babišova slova okomentoval tím, že stát by se neměl motat lidem do života. Následně si z něj vystřelil na sociálních sítích.

Sex není pud. Děti se o něm často učí z porna místo od rodičů, říká sexuoložka

I v 21. století jsou sex a otázky sexuálního života pro mnohé jedince v Česku stále tabu. Podle sexuoložky Julie Gaii Poupětové jsou Češi přesto ve srovnání s jinými zeměmi poměrně liberální. Situaci dost pomohla kniha Padesát odstínů šedi i otevřené zpovědi známějších lidí například o polyamorii, uvedla v pondělí v pořadu Interview na CNN Prima NEWS.

Podmínka za sexuální nátlak. Soud potrestal muže z dokumentu V síti

Za sexuální nátlak, navazování nedovoleného kontaktu s dítětem a šíření pornografie potrestal pražský městský soud jednoho z mužů vystupujících v dokumentu V síti tříletou podmínkou s pětiletým odkladem. Schválil dohodu o vině a trestu, kterou s obžalovaným uzavřela státní zástupkyně. Muži soud uložil i ochranné sexuologické léčení.