reklama

Interview

Nejnovější příspěvky k tématu

Z herce režisérem. K filmu mě inspirovala péče o seniory během pandemie, prozradil Chmela

13. října 2021 17:47

Filmového herce, komika, hudebníka a fotografa Igora Chmelu čeká nová profese. Rozhodl se pro režírování své filmové prvotiny, ve které se inspiroval svými zkušenostmi z domova důchodců. Během pandemie tam totiž pomáhal jako pečovatel, prozradil v pořadu Interview. Na svůj krátký snímek s názvem Barcarole chystá od středy crowdfundigovou kampaň, samotný film bude propojený i s divadelním představením, přiblížil ve vysílání CNN Prima NEWS.

Pop je nejtěžší žánr. Základ všeho je dobrá manželka, říká Kapitán Demo

8. října 2021 21:16

Svoji pracovní vytíženost a rodinu se snažím držet v rovnováze. Základem je dobrá manželka. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS to prohlásil hudebník, producent, DJ a moderátor Jiří Burian, který je veřejnosti známý především jako Kapitán Demo. Burian v rozhovoru prozradil, jak Kapitán Demo vznikl, co nového chystá, nebo jaká byla zkušenost zahrát si syna Jaroslava Duška.

Expert na marketing: Babišovi Pandora Papers neublíží, Fiala a Spolu finišují grandiózně

5. října 2021 22:42

Kauza Pandora Papers premiérovi Andreji Babišovi (ANO) příliš neublíží, protože jeho voliči dobře ví, že není čestný. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS to řekl odborník na politický marketing Jakub Horák. Ten navíc vyzdvihl počínání předsedy ODS Petra Fialy, potažmo koalice Spolu. Jejich kampaň má podle něj grandiózní finiš.

Důchody jsou jako kočkopes. Stát se v krizi vůbec neosvědčil, mají jasno ekonomové

29. září 2021 19:44

Stát se v krizi vůbec neosvědčil. Ukázalo se, že je nepružný a agendy se často dublují. Tři sta korun pro důchodce je pak nesystémový krok, který je volebním dárečkem. Vyrábí se tím ze systému důchodů kočkopes. Shodli se na tom v pořadu Interview na CNN Prima NEWS ekonomka a rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová a ekonom Miroslav Zámečník.

Hlavní zprávy

Zeman by nekomunikoval přes žalmy, tvrdí Forejt. Zkritizoval Mynáře, Kruliše i Ovčáčka
360°

Zeman by nekomunikoval přes žalmy, tvrdí Forejt. Zkritizoval Mynáře, Kruliše i Ovčáčka

Bývalý šéf hradního protokolu Jindřich Forejt nešetřil kritikou na adresu současné Kanceláře prezidenta republiky (KPR). Nejvíc podle něj selhává komunikace, kancléř Vratislav Mynář navíc podle něj překročil pomyslnou hranici a koná aktivisticky. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS dodal, že si sám není jistý, jestli již druhým týdnem hospitalizovaný prezident Miloš Zeman o těchto krocích vůbec ví.

Tragédie při natáčení: Baldwin prolomil mlčení. V rekvizitě byl ostrý náboj
USA

Tragédie při natáčení: Baldwin prolomil mlčení. V rekvizitě byl ostrý náboj

Americký herec Alec Baldwin při natáčení westernu Rust patrně nešťastnou náhodou zastřelil hlavní kameramanku a postřelil režiséra filmu Joela Souzu. S odvoláním na policii o tom v pátek informoval web Variety. Podle vyšetřovatelů střílel ze zbraně, která sloužila jako rekvizita. Hollywoodská odborová organizace v oběžníku adresovaném jejím členům uvedla, že zbraň obsahovala jeden ostrý náboj, píše agentura Reuters. Baldwin na Twitteru vyjádřil hluboký smutek a napsal, že plně spolupracuje s policií.

reklama

Interview

Interview, to je pořad sledující zajímavé příběhy a zajímavé lidi. Klademe otázky na tělo, nebojíme se ožehavých témat ani našich hostů. Ptáme se na to, co chcete vědět. Pořad Interview vysílá CNN Prima NEWS každý všední den v 17:30.