reklama
CNN Prima News Tipsport

Tipsport

Výpis příspěvků ke štítku „Tipsport“

Kdo z vlády skončí už příští rok? Podle kurzů má namále Válek, Gazdík by měl vydržet

31. prosince 2021 09:15

Noví členové vlády se možná ještě nestihli pořádně ohřát ve svých kancelářích, přesto se ve virtuálním světě sázek už spekuluje, který ministr by si mohl balit kufry jako první. Zatímco šéf školství Petr Gazdík (STAN) bude prý v čele resortu i na konci roku 2022, budoucnost ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09) je podle sázkařů a kanceláří daleko méně jistá.

Volby podle sázkařů: Bartoš díky Starostům ovládne Ústí, na Volný blok čeká Sněmovna

7. října 2021 22:08

Stejně jako u velkých sportovních událostí jsou i volby tématem pro sázkaře. Lidé nejčastěji dávají své peníze na výhru hnutí ANO. Najdou se ale také velmi riskantní sázky, například celkový triumf SPD může jednomu odvážlivci přinést miliony. Tipéři naopak příliš nevěří, že se do Sněmovny dostane ČSSD, zisk pěti procent však očekávají u Volného bloku.

V českém turnaji v CS:GO hrají esportové týmy miliardáře Dědka a fotbalisty Jankta

3. srpna 2021 16:10

Počítačová střílečka Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) patří na domácí scéně mezi nejoblíbenější herní tituly. I to je důvod, proč má v rámci Tipsport COOL Ligy své pevné místo. V elitní soutěži, která je zařazená do seriálu Vodafone mistrovství České republiky v počítačových hrách, budou hrát i esportové týmy miliardáře Petra Dědka či fotbalisty Jakuba Jankta.

Finále ME! Zlato pro Italy?

9. července 2021 08:23

Fotbalové mistrovství Evropy ovládne Anglie, nebo Itálie. O vítězi rozhodne nedělní finále na stadionu v londýnském Wembley. Obě reprezentace naposledy podstoupily solidní drama.

Fotbalové ME na tiketech: Cashout v akci, statisícový Forsberg

4. července 2021 08:23

Vyřazovací část fotbalového mistrovství Evropy je v plném proudu. Finále je na programu v neděli 11. července. Kdo se stane králem starého kontinentu? Vsaďte si a proložte turnaj Tipovačkou. Soutěž Tipsportu, jejíž podstata spočívá v tipování výsledků zápasů ME, je zcela zdarma.

V srdci Češi, ale co když jde o peníze? Sázkaři nemají před zápasem s Dány favorita

3. července 2021 13:11

Sobotní čtvrtfinále fotbalového Eura mezi Českem a Dánskem se nezadržitelně blíží. Utkání kromě sportovních nadšenců přitahuje také sázkaře. Ti čeští už do svých tipů dali přes 10 milionů korun, ne všichni ale věří svěřencům trenéra Jaroslava Šilhavého. Fotbalové nadšence nezajímá jen samotný výsledek, věří například i tomu, že se prosadí český střelec Patrik Schick.

Český postup do semifinále? V cestě stojí Dánové!

30. června 2021 10:28

Na evropském fotbalovém šampionátu se počet zbývajících účastníků razantně snížil. Ve hře už je posledních osm celků, které čekají čtvrtfinálové střety. Nechybí mezi nimi ani český výběr. Ten dokázal nečekaně přejít přes silné Nizozemsko a nyní si bude chtít vyšlápnout i na Dány, kteří čtyřbrankovým výpraskem vyprovodili Wales.

Parádní trefy na ME a tipovačka o 2 mega!

21. června 2021 12:15

Fotbalové EURO je v plném proudu, a kromě hráčů a fanoušků žije mistrovstvím Evropy také největší komunita sázkařů. Například na vítězství Itálie nad Švýcary naložili tipéři Tipsportu více než 31 milionů korun!

EURO soutěže: Zajíc a bookmaker v Tipovačce o 2 mega, Tipcup, Tipbank

14. června 2021 10:00

Sice s ročním zpožděním, ale přece. EURO 2020 je tu! Fotbalový svátek proběhne od pátku 11. června do neděle 11. července. Jak dopadne český nároďák? Zpestřete si šampionát Tipovačkou. Soutěž Tipsportu, jejíž podstata spočívá v tipování výsledků všech zápasů ME, je zcela zdarma. Monstróznost akce se odráží v dotaci (2 mega) a počtu odměněných (20 000 nejlepších tipérů). Celkový vítěz shrábne 150 000 korun na sázení, poražený finalista 75 tisíc a třetí v pořadí 50 tisíc. V každém kole bojujete i o podíl z banku 40 až 100 tisíc! Tipovat můžete už teď. A to není vše. Proložte EURO Prázdninovým Tipcupem a Tipbankem. Jdete do toho? Registrujte se u Tipsportu a získejte 500 Kč zdarma na své první sázky!

Prima společně s partnery sází budoucnost na oblíbeném místě Bedřicha Smetany

28. května 2021 19:33

Skupina Prima v rámci komunitního projektu Prima SVĚT realizovala další úspěšný projekt podporující místní komunity ve vytváření a zatraktivňování veřejných prostranství. Zaměstnanci televize Prima a firmy Tipsport společně sázeli budoucnost v obci Obříství, kde Bedřich Smetana přesně před 155 lety složil svou legendární Prodanou nevěstu. Projekt podpořily také známé tváře hobby pořadů – Láďa Hruška, Pepa Libický i Pavel Zeman.

Bookmakeři: Vítězství ve volbách ANO neobhájí. Favoritem na post premiéra je Bartoš

28. února 2021 14:45

V podzimních volbách do Sněmovny podle bookmakerů hnutí ANO vítězství neobhájí. Na tuto variantu je aktuálně kurz 1,46:1, na výhru se dá sázet v kurzu 2,5:1. Největším favoritem na příštího premiéra je předseda Pirátů Ivan Bartoš (1,9:1) před současným předsedou vlády Andrejem Babišem (ANO, 2,5:1). Sázkaři se zatím mírně přiklánějí k vítězství ANO, nejvyšší sázka je 300 000 korun. Mezi dalšími kandidáty jsou i šéf ODS Petr Fiala či bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula. Vyplývá to z vyjádření zástupců sázkových kanceláří.

reklama