CNN Prima News Tipsport

Tipsport

Výpis příspěvků ke štítku „Tipsport“

Střelba o půl milionu korun. V CNN Prima Gaming ukážeme, kdo ovládl pražské finále v CS:GO

Letošní boj o titul esportového krále v Counter-Strike: Global Offensive začal tvrdě a nelítostně. V pražské Vodafone PLAYzone Areně se české střelecké elity utkaly o téměř půl milionu korun, výsledek turnaje ale mnohé překvapil. Který tým nakonec zazářil? Nejen o tom je nejnovější epizoda herního pořadu CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každé úterý ve 23:40 na CNN Prima NEWS či přímo zde na webu cnnprima.cz. Reprízy pak běží každou sobotu ve 22:40.

Rekordní sázky na prezidentské volby. Češi vsadili přes půl miliardy, mnohem víc než v roce 2018

Lidé vsadili na výsledek prezidentských voleb více než půl miliardy korun. Objem sázek byl rekordní, výrazně překonal předchozí prezidentské volby v roce 2018, kdy dosáhl 285 milionů korun. Podle sázkových kanceláří byl zájem srovnatelný s velkými sportovními událostmi. U Fortuny převažovaly sázky na vítěze voleb Petra Pavla, u Chance na jeho soupeře Andreje Babiše (ANO), který sám ve čtvrtek na Twitteru vyzval, aby si na něj lidé vsadili ve výhodném kurzu.

Sázkařské šílenství, na Babiše lidé vsadili i 150 tisíc. Jaká je nejvyšší částka na Pavla?

Andreji Babišovi (ANO) bookmakeři velkou šanci v druhém kole prezidentských voleb nedávají. Patrné je to z kurzů sázkových kanceláří. Někdejší premiér totiž od svého vyhraného soudu v případu Čapího hnízda neustále ztrácí, i když v předvečer voleb tento trend lehce zbrzdil. Výrazné zlepšení nepřinesly ani televizní debaty. Přesto lidé sázejí na jeho vítězství stále více peněz. Společnost Tipsport pro CNN Prima NEWS uvedla, že ve čtvrtek přijala rekordní sázky.

Vsaďte si na mě, vyzývá Babiš k hazardu. Bookmakeři ale mají o vítězi už dávno jasno

Kandidát na prezidenta Andrej Babiš (ANO) se snaží v posledních chvílích přesvědčit váhající voliče. Na sociálních sítích vyzývá k tomu, aby si na něj lidé vsadili. Bookmakeři totiž vypsali na jeho výhru vysoký kurz, který značí menší pravděpodobnost úspěchu ve volbách. Naopak kurz na Petra Pavla už od konce prvního kola neustále klesá. Babišův protivník je tak u sázkových kanceláří jasným favoritem.

Pavel je jasný favorit, tvrdí sázkové kanceláře. Babiš nemá ani desetiprocentní šanci vyhrát

Vítězství Petra Pavla v prezidentských volbách je podle kurzů sázkových kanceláří téměř jasné. Šance Andreje Babiše stát se hlavou státu se poprvé propadly pod deset procent. Pokud by se někdo na něj rozhodl vsadit tisícovku, mohl by teoreticky vyhrát až 7 500 korun, zatímco při sázce stejné částky na Petra Pavla by zisk nečinil ani stokorunu.

Sázkaři mají jasno. Kteří kandidáti po prezidentských debatách posílili a kdo se propadl?

Z kurzovních sázek jasně vyplývá, že favoritem voleb je bývalý představitel české armády a NATO Petr Pavel. Na druhém místě se drží někdejší premiér Andrej Babiš (ANO), který své šance posílil po pondělním rozsudku v případu Čapího hnízda. Sázkaři naopak příliš nevěří Danuši Nerudové. Její kurz se propadl zejména po středeční debatě na CNN Prima NEWS.

Sázkaři mají o prezidentských volbách jasno. Kdo je jejich favoritem?

Události posledních dnů výrazně zamíchaly s kurzy, které bookmakeři připisují kandidátům na prezidenta. Stále platí, že mezi tři hlavní favority volby patří armádní generál ve výslužbě Petr Pavel, šéf hnutí ANO Andrej Babiš a ekonomka Danuše Nerudová. Pavel však zvyšuje svůj náskok, posiluje také Babiš. Naopak někdejší rektorka brněnské Mendelovy univerzity za svými rivaly stále více zaostává.