reklama
CNN Prima News Tipsport

Tipsport

Výpis příspěvků ke štítku „Tipsport“

V českém turnaji v CS:GO hrají esportové týmy miliardáře Dědka a fotbalisty Jankta

Počítačová střílečka Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) patří na domácí scéně mezi nejoblíbenější herní tituly. I to je důvod, proč má v rámci Tipsport COOL Ligy své pevné místo. V elitní soutěži, která je zařazená do seriálu Vodafone mistrovství České republiky v počítačových hrách, budou hrát i esportové týmy miliardáře Petra Dědka či fotbalisty Jakuba Jankta.

V srdci Češi, ale co když jde o peníze? Sázkaři nemají před zápasem s Dány favorita

Sobotní čtvrtfinále fotbalového Eura mezi Českem a Dánskem se nezadržitelně blíží. Utkání kromě sportovních nadšenců přitahuje také sázkaře. Ti čeští už do svých tipů dali přes 10 milionů korun, ne všichni ale věří svěřencům trenéra Jaroslava Šilhavého. Fotbalové nadšence nezajímá jen samotný výsledek, věří například i tomu, že se prosadí český střelec Patrik Schick.

Český postup do semifinále? V cestě stojí Dánové!

Na evropském fotbalovém šampionátu se počet zbývajících účastníků razantně snížil. Ve hře už je posledních osm celků, které čekají čtvrtfinálové střety. Nechybí mezi nimi ani český výběr. Ten dokázal nečekaně přejít přes silné Nizozemsko a nyní si bude chtít vyšlápnout i na Dány, kteří čtyřbrankovým výpraskem vyprovodili Wales.

EURO soutěže: Zajíc a bookmaker v Tipovačce o 2 mega, Tipcup, Tipbank

Sice s ročním zpožděním, ale přece. EURO 2020 je tu! Fotbalový svátek proběhne od pátku 11. června do neděle 11. července. Jak dopadne český nároďák? Zpestřete si šampionát Tipovačkou. Soutěž Tipsportu, jejíž podstata spočívá v tipování výsledků všech zápasů ME, je zcela zdarma. Monstróznost akce se odráží v dotaci (2 mega) a počtu odměněných (20 000 nejlepších tipérů). Celkový vítěz shrábne 150 000 korun na sázení, poražený finalista 75 tisíc a třetí v pořadí 50 tisíc. V každém kole bojujete i o podíl z banku 40 až 100 tisíc! Tipovat můžete už teď. A to není vše. Proložte EURO Prázdninovým Tipcupem a Tipbankem. Jdete do toho? Registrujte se u Tipsportu a získejte 500 Kč zdarma na své první sázky!

Prima společně s partnery sází budoucnost na oblíbeném místě Bedřicha Smetany

Skupina Prima v rámci komunitního projektu Prima SVĚT realizovala další úspěšný projekt podporující místní komunity ve vytváření a zatraktivňování veřejných prostranství. Zaměstnanci televize Prima a firmy Tipsport společně sázeli budoucnost v obci Obříství, kde Bedřich Smetana přesně před 155 lety složil svou legendární Prodanou nevěstu. Projekt podpořily také známé tváře hobby pořadů – Láďa Hruška, Pepa Libický i Pavel Zeman.

Bookmakeři: Vítězství ve volbách ANO neobhájí. Favoritem na post premiéra je Bartoš

V podzimních volbách do Sněmovny podle bookmakerů hnutí ANO vítězství neobhájí. Na tuto variantu je aktuálně kurz 1,46:1, na výhru se dá sázet v kurzu 2,5:1. Největším favoritem na příštího premiéra je předseda Pirátů Ivan Bartoš (1,9:1) před současným předsedou vlády Andrejem Babišem (ANO, 2,5:1). Sázkaři se zatím mírně přiklánějí k vítězství ANO, nejvyšší sázka je 300 000 korun. Mezi dalšími kandidáty jsou i šéf ODS Petr Fiala či bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula. Vyplývá to z vyjádření zástupců sázkových kanceláří.

reklama