CNN Prima News Tipsport

Tipsport

Výpis příspěvků ke štítku „Tipsport“

Rekordní sázky na prezidentské volby. Češi vsadili přes půl miliardy, mnohem víc než v roce 2018

29. ledna 2023 12:53

Lidé vsadili na výsledek prezidentských voleb více než půl miliardy korun. Objem sázek byl rekordní, výrazně překonal předchozí prezidentské volby v roce 2018, kdy dosáhl 285 milionů korun. Podle sázkových kanceláří byl zájem srovnatelný s velkými sportovními událostmi. U Fortuny převažovaly sázky na vítěze voleb Petra Pavla, u Chance na jeho soupeře Andreje Babiše (ANO), který sám ve čtvrtek na Twitteru vyzval, aby si na něj lidé vsadili ve výhodném kurzu.

Sázkařské šílenství, na Babiše lidé vsadili i 150 tisíc. Jaká je nejvyšší částka na Pavla?

27. ledna 2023 09:21

Andreji Babišovi (ANO) bookmakeři velkou šanci v druhém kole prezidentských voleb nedávají. Patrné je to z kurzů sázkových kanceláří. Někdejší premiér totiž od svého vyhraného soudu v případu Čapího hnízda neustále ztrácí, i když v předvečer voleb tento trend lehce zbrzdil. Výrazné zlepšení nepřinesly ani televizní debaty. Přesto lidé sázejí na jeho vítězství stále více peněz. Společnost Tipsport pro CNN Prima NEWS uvedla, že ve čtvrtek přijala rekordní sázky.

Vsaďte si na mě, vyzývá Babiš k hazardu. Bookmakeři ale mají o vítězi už dávno jasno

26. ledna 2023 14:54

Kandidát na prezidenta Andrej Babiš (ANO) se snaží v posledních chvílích přesvědčit váhající voliče. Na sociálních sítích vyzývá k tomu, aby si na něj lidé vsadili. Bookmakeři totiž vypsali na jeho výhru vysoký kurz, který značí menší pravděpodobnost úspěchu ve volbách. Naopak kurz na Petra Pavla už od konce prvního kola neustále klesá. Babišův protivník je tak u sázkových kanceláří jasným favoritem.

Pavel je jasný favorit, tvrdí sázkové kanceláře. Babiš nemá ani desetiprocentní šanci vyhrát

24. ledna 2023 17:42

Vítězství Petra Pavla v prezidentských volbách je podle kurzů sázkových kanceláří téměř jasné. Šance Andreje Babiše stát se hlavou státu se poprvé propadly pod deset procent. Pokud by se někdo na něj rozhodl vsadit tisícovku, mohl by teoreticky vyhrát až 7 500 korun, zatímco při sázce stejné částky na Petra Pavla by zisk nečinil ani stokorunu.

Sázkaři mají jasno. Kteří kandidáti po prezidentských debatách posílili a kdo se propadl?

13. ledna 2023 12:02

Z kurzovních sázek jasně vyplývá, že favoritem voleb je bývalý představitel české armády a NATO Petr Pavel. Na druhém místě se drží někdejší premiér Andrej Babiš (ANO), který své šance posílil po pondělním rozsudku v případu Čapího hnízda. Sázkaři naopak příliš nevěří Danuši Nerudové. Její kurz se propadl zejména po středeční debatě na CNN Prima NEWS.

Sázkaři mají o prezidentských volbách jasno. Kdo je jejich favoritem?

9. ledna 2023 22:29

Události posledních dnů výrazně zamíchaly s kurzy, které bookmakeři připisují kandidátům na prezidenta. Stále platí, že mezi tři hlavní favority volby patří armádní generál ve výslužbě Petr Pavel, šéf hnutí ANO Andrej Babiš a ekonomka Danuše Nerudová. Pavel však zvyšuje svůj náskok, posiluje také Babiš. Naopak někdejší rektorka brněnské Mendelovy univerzity za svými rivaly stále více zaostává.

Bookmakeři už mají jasno. Kdo je podle sázkařů horký kandidát na vítěze v klání o Hrad?

10. listopadu 2022 05:11

Podle sázkařů je nejpravděpodobnější, že se novým prezidentem stane generál ve výslužbě Petr Pavel, expremiér Andrej Babiš (ANO), nebo ekonomka Danuše Nerudová. Předcházející volby však ukázaly, že se ve svých předpovědích mohou mýlit. Například v roce 2013 favorizovali bývalého premiéra Jana Fischera, ten však ani nepostoupil do druhého kola. O pět let později dávaly sázkové kanceláře velkou šanci dalšímu expředsedovi vlády Mirku Topolánkovi, i ten pohořel už v prvním dějství.

Výhra milion korun a unikátní show s Rytmusem. Český esport čeká revoluční šampionát

13. října 2022 19:22

Show, jakou esport ještě nezažil. Organizátoři letošního mistrovství České republiky v počítačové hře Counter-Strike: Global Offensive posunou laťku tuzemských esportových soutěží o úroveň výš. Nad rámec rozbouřeného kotle se mohou diváci i návštěvníci finálových klání v CS:GO těšit na vystoupení českých a slovenských rapových hvězd, jako jsou Rytmus či Majk Spirit. Mediálním partnerem turnaje Tipsport MČR CS:GO je také CNN Prima NEWS.

Česká Counter-Strike špička se pere o půl milionu. Tým fotbalisty Jankta je ve finále

12. června 2022 09:13

Odstartoval víkend plný bitev nejlepších česko-slovenských týmů ve hře Counter-Strike. Tuzemská špička se v turnaji Tipsport CS:GO Online, který patří do série MČR, porve o výhru 500 tisíc korun. Největším favoritem je prozatím liberecký tým Sinners, z vedoucí pozice by ho ale chtěli sesadit milionoví kluci z týmu Sampi českého fotbalisty Jakuba Jankta.