reklama
CNN Prima News trenér

trenér

Výpis příspěvků ke štítku „trenér“

Pětinásobný mistr světa se na olympiádu nevrátí. Skifař Ondřej Synek ukončil kariéru

23. září 2021 10:51

Nejúspěšnější český veslař historie Ondřej Synek se ve 38 letech rozhodl ukončit aktivní kariéru. Pětinásobný mistr světa na skifu a trojnásobný medailista z olympijských her se ze zdravotních důvodů nepředstavil v létě pod pěti kruhy v Tokiu a ve čtvrtek na tiskové konferenci oznámil, že už na vrcholové úrovni veslovat nebude. Nově bude šéfovat závodníkům pražské Dukly.

Zvrat u těhotné „běžkyně v balerínách“: Dítě si nakonec ponechá, trenér ji už neřeší

3. září 2021 14:41

Osud teprve 16leté atletky Annamárie Horváthové udělal další kotrmelec. Před několika lety mladá romská Slovenka pobláznila národ sportovním výkonem v balerínách, nedávno šokovala informací, že je těhotná. Potrat, o kterém spekulovalo Annamáriino okolí a poté i média, se nakonat konat nebude. Dívka si chce dítě ponechat, na mateřskou však nepůjde.

Porážka od Zbuzan definitivně zlomila Hoftychovi vaz. Chopí se Slovanu Liberec Hašek?

26. srpna 2021 12:28

Pouhý jediný bod za pět kol tuzemské fotbalové ligy je zvlášť pro tým s velkými ambicemi málo. Proto na lavičce Slovanu Liberec skončil trenér Pavel Hoftych, který na severu Čech působil od roku 2019. Poslední kapkou bylo středeční vyřazení v MOL Cupu od třetiligových Zbuzan. Kdo bude Hoftychovým nástupcem, zatím není jasné, spekuluje se však o tom, že by trenérský comeback mohl potkat Martina Haška.

Romská komunita je složitá. Pokud „běžkyně v balerínách“ porodí, je to podle trenéra konec

15. srpna 2021 09:45

Před třemi lety si nyní 16letá Annamária Horváthová, která jen v balerínách ovládla závod na 750 metrů, vysloužila pozornost. Nyní však Slovensko řeší dívčino jméno z jiného důvodu – je těhotná. Matka by nadanou dceru nejraději poslala na potrat, rodina na něj však nemá finance. Teď se k těhotenství své svěřenkyně vyjádřil i její trenér Norbert Pecze.

Snažili se mě vydírat. Ženatý fotbalista Wayne Rooney si měl užívat s blondýnkami

27. července 2021 22:41

Fotbalová hvězda Wayne Rooney se obrátila na policii kvůli pokusu o vydírání. Právě to mělo předcházet zveřejnění fotografií, na nichž si užívá v luxusním klubu Chinawhite se třemi mladými blondýnkami. Jednou z nich je i známá snapchatová modelka Tayler Ryanová. Na sociálních sítích se nyní řeší, zda nebyl současný trenér klubu Derby County své lásce ze střední nevěrný.

reklama