reklama
CNN Prima News trenér

trenér

Výpis příspěvků ke štítku „trenér“

Očkování bylo dobrovolné. Kdo koho nakazil, není jasné, ohradil se kritizovaný lékař

Kritizovaný lékař Vlastimil Voráček, první pozitivně testovaný člověk z českého speciálu na olympijských hrách v Tokiu, se ohradil proti tomu, že je označován za zdroj nákazy. Příznaky nemoci COVID-19 neměl a nemá. Není podle něj jasné, kdo koho mohl infikovat. Další pozitivní test v případě plážového volejbalisty Ondřeje Perušiče se objevil při každodenních kontrolách v olympijské vesnici v neděli, tedy den po Voráčkovi.

Nejsem hadr, se kterým můžete zametat. Česká naděje ostře zkritizovala poměry v atletice

Čtvrtkařce Barboře Malíkové se nelíbí poměry v české atletice. Zkritizovala je na Instagramu poté, co na mistrovství Evropy do 23 let v Tallinnu navzdory svým problémovým achilovkám čelila tlaku, aby běžela i rozběh štafety. Za krajankou Ladou Vondrovou vybojovala stříbro v individuálním závodu na 400 metrů a tvrdí, že zátěž dalších dvou běhů za den už by její tělo zřejmě nevydrželo. Český atletický svaz s ní chce situaci řešit osobně.

Plíšková hraje o výhru ve Wimbledonu. Její trenér dělal bodyguarda Williamsové

Nikdo mu neřekne jinak než Sascha. Ale on je oficiálně Aleksandar a narodil se před 36 a půl roky v Srbsku. Rodina ale odešla do Německa a on vyrůstal na předměstí Mnichova. Nyní je Aleksandar „Sascha“ Bajin trenérem české tenistky Karolíny Plíškové, povede v sobotu od 15.00 hodin za celkovým vítězstvím ve Wimbledonu. Na rozdíl od Plíškové u něj nejde o žádnou novinku.

Milionové výplaty fotbalových stratégů na Euru. Kolik si vydělají Šilhavý nebo Löw?

Dovedli své týmy na závěrečný turnaj s cílem uhrát co nejlepší výsledek. Ne všichni se ale svými výsledky přiblížili ideálu. Takovým příkladem je třeba Nizozemec Frank de Boer, který po osmifinálové prohře s Českem rezignoval. Řeč je o trenérech národních celků na probíhajícím fotbalovém Euru. Jaké berou výplaty? Mezi elitu v tomto směru patří Löw, naopak Šilhavý je téměř na chvostu.

Na judo se nehodím, tušil. Pak s ním trenér nechal 27krát hodit o zem, chlapec zemřel

Z Tchaj-wanu a tamního sportovního prostředí přišla zarážející zpráva. Sedmiletý chlapec zemřel na následky zranění, které utrpěl při tréninku juda. Trenér úkoloval jiného ze svých svěřenců, aby malého zápasníka neustále házel na zem, několikrát tak učinil i sám. Dohromady začínající judista tvrdě dopadl na podlahu za jeden trénink 27krát, což zapříčinilo krvácení do mozku.

reklama