CNN Prima News trenér

trenér

Výpis příspěvků ke štítku „trenér“

Procházkův trenér před UFC 300: Než brutální čísla, raději osvědčená dřina a odříkání

Nejúspěšnější česká MMA trojice už je v Las Vegas. Jiří Procházka se svými trenéry Martinem Karaivanovem a Jaroslavem Hovězákem nyní pouze drilují, co si během přípravy na soupeře Aleksandara Rakiče připravili. „Zapracovali jsme i na speciálních kombinacích, které by v zápase mohly fungovat,“ prozrazuje v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Karaivanov, který pomáhá ve sportovní cestě českému samurajovi od samého začátku. Ke střetu Procházka vs. Rakič dojde v Las Vegas na akci UFC 300. Duel bude v Česku vysílán živě okolo třetí hodiny ranní ze soboty na neděli.

Rekordní trest pro fotbalového kouče Radu: Za rasismus nesmí osm měsíců na lavičku

Trenér fotbalistů pražské Dukly Petr Rada dostal od disciplinární komise rekordní osmiměsíční trest za rasistickou urážku při utkání 17. kola druhé ligy proti Zbrojovce Brno. Bývalý kouč reprezentace tak nesmí na lavičku do konce aktuální sezony ani v průběhu takřka celé podzimní části nadcházejícího ročníku, navíc zaplatí pokutu 80 tisíc korun. Proti verdiktu se může odvolat. O bezprecedentním trestu informovala v tiskové zprávě Ligová fotbalová asociace (LFA), která řídí v Česku profesionální soutěže.

Vlhová emotivním vzkazem dojala fanoušky. Záběry jejího hrůzného pádu obletěly svět

Udělám vše pro to, abych se vrátila co nejdřív zpět a ještě silnější, vzkázala všem svým příznivcům prostřednictvím Instagramu slovenská lyžařka Petra Vlhová, která si při pádu během sobotního obřího slalomu Světového poháru v Jasné poranila vazy v koleni. Její trenér Mauro Pini následně potvrdil, že sezóna pro naději slovenského sjezdového lyžování skončila. Záběry jejího děsivého pádu zatím obletěly celý sportovní svět.