reklama
CNN Prima News trenér

trenér

Výpis příspěvků ke štítku „trenér“

Německo zaplavily falešné očkovací certifikáty. Policie vyšetřuje tisíce případů

19. ledna 2022 17:16

Nelegální obchod s falešnými koronavirovými očkovacími certifikáty bují v sousedním Německu. Policie nyní vyšetřuje více než 12 tisíc podezřelých případů. Jejich počet prudce vzrostl zejména v prosinci loňského roku, uvedly policejní orgány spolkových zemí v celostátním průzkumu, který provedla německá tisková agentura Deutsche Presse-Agentur.

GALERIE: Čeští biatlonisté na ZOH v Pekingu 2022. Kteří závodníci zabojují o medaile?

11. ledna 2022 17:00
Aktualizováno

Pozornost českých fanoušků se na Zimních olympijských hrách 2022 v Pekingu bude kromě hokejových klání upírat i na biatlonové závody. Čeští reprezentanti budou bojovat o nejcennější kovy v termínu od 5. do 19. února. Mezi největší biatlonové naděje se řadí stříbrný olympionik ze ZOH 2018 v Pchjongčchangu Michal Krčmář a mistryně světa z vytrvalostního závodu z roku 2021 Markéta Davidová. Kteří závodníci se ke dvojici připojí a ve kterých disciplínách má český biatlonový tým největší naději?

Varianta Zidane padla. Ronalda by v United mohl trénovat současný kouč Messiho

22. listopadu 2021 11:24

Odchod Oleho Gunnara Solskjaera z trenérské židle Manchesteru United visel ve vzduchu nezdravě dlouho. Po víkendovém fiasku s Watfordem bylo konečně hotovo. Fotbalisty z Old Trafford dočasně povede Michael Carrick, někdejší dlouholetý hráč „rudých ďáblů“. Hned, jak Solskjaer ve funkci skončil, začalo se mluvit o tom, že jeho plnohodnotným nástupem by měl být legendární Zinédine Zidane.

Paradox nového kouče Tottenhamu: Conte sleduje tréninky, ale pracovat nemůže. Proč?

3. listopadu 2021 12:09

Anglická Premier League většinou bývá reklamou na dlouhá angažmá trenérů. Ovšem působení Portugalce Santa spíše připomínalo turbulentní české prostředí, protože na lavičce Tottenhamu vydržel pouhých 124 dní. „Kohouti“ už mají náhradu, zlákali úspěšného italského kouče Antonia Conteho. Ten ale zatím může tréninky jen pozorovat, pracovat nemůže. Proč?

reklama