CNN Prima News trenér

trenér

Výpis příspěvků ke štítku „trenér“

Zahynul nejvýdělečnější český kůň. Nejdřív o něj nikdo nestál, pak Subway Dancer dobyl svět

13. ledna 2023 10:51

Ze stáje Lokotrans přišla ve čtvrtek ráno smutná zpráva. Ve věku 11 let podlehl těžké kolice nejvýdělečnější rovinový kůň české historie valach Subway Dancer. Informoval o tom web Fitmin a Turf Magazín. Kůň roku 2018 má na svém kontě řadu úspěchů. Mezi ty nejvýraznější zřejmě patří třetí místo v Champion Stakes v anglickém Ascotu.

Pelé známější než Reagan. Na trůnu nejlepších fotbalistů všech dob zůstane, myslí si Rada

30. prosince 2022 13:53

Pro sportovní svět se 29. prosinec 2022 změní v černé datum. Právě v tento den odešel do fotbalového nebe legendární hráč Pelé, v 82 letech podlehl dlouhé nemoci. Na sportovní ikonu v pořadu Nový den zavzpomínal také bývalý český reprezentant a trenér Petr Rada. Zdůraznil, že na trůnu nejlepších hráčů všech dob již Pelé zůstane. Dodal, že i dnes by byl v Evropě hvězdný útočník „nejžádanějším zbožím“.

Staňte se policistou aneb hrdinou každý den: Fyzické testy Policie ČR se natrénují za tři týdny

30. listopadu 2022 10:59

Nutnou podmínkou pro přijetí k práci u Policie ČR je splnění testů fyzické způsobilosti. Mají čtyři části: Člunkový běh na 4x10 metrů, kliky v přesně nastavené pozici, dvouminutový celomotorický test a běh na jeden kilometr – splnit se ovšem musí všechny. Nadprůměrný výkon například v běhu na jeden kilometr neznamená, že třeba kliky uchazeč už dělat nemusí.

Vše o Češích na MS v hokeji 2023: Kdy reprezentanti hrají a kdo se podívá do Rigy?

20. listopadu 2022 23:05
Aktualizováno

Český národní tým patří na hokejovém mistrovství světa 2023 ve Finsku a Lotyšsku mezi širší okruh adeptů na jednu z medailí. O největších favoritech se často rozhoduje až na základě nominací. Redakce CNN Prima NEWS připravila článek, v němž se dozvíte vše o českém národním týmu včetně přípravných i mistrovských zápasů a nejdůležitějších zajímavostí.

Čmoude, jez banány. Teplický záložník si stěžuje na rasistické fanoušky, klub je zaskočen

9. října 2022 10:19

Fotbalový záložník týmu FK Teplice Tomáš Kučera si stěžuje na rasistické nadávky královéhradeckých fanoušků v sobotním zápase 11. kola první ligy. Podle něj měli diváci urážet senegalského hráče Severočechů Abdallaha Gninga. Ředitel Teplic chování domácích příznivců odsoudil. Zástupci Hradce Králové byli nařknutím zaskočeni.