reklama
CNN Prima News turista

turista

Výpis příspěvků ke štítku „turista“

Chcete letět do vesmíru? Stačí být plnoletý a zaplatit 9,6 milionu korun

17. září 2021 07:16

Ve středu na oběžnou dráhu odstartovala loď Crew Dragon společnosti SpaceX, která na své palubě hostí čtyřčlennou civilní posádku. Do vesmíru se podle Romana Jonáše, ředitele zastoupení Virgin Galactic pro Českou a Slovenskou republiku, může podívat takřka každý. „Stačí k tomu v přepočtu 9,6 milionu korun a minimální věk 18 let,“ sdělil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové.

Přestřelka na Times Square: Zbloudilá kulka zasáhla mladého turistu do zad

28. června 2021 16:37

Za bílého dne došlo na slavném newyorském náměstí Times Square k přestřelce mezi znepřátelenými gangy. Na hvízdající kulky ale nedoplatili gangsteři, nýbrž 21letý muž Sam Poulin, který se po náměstí zrovna procházel se svou ženou. Projektil ho zasáhl do zad, záchranáři postřeleného okamžitě převezli do nemocnice.

Chvíle hrůzy: Muž visel půl hodiny nad propastí, praskly pod ním panely skleněného mostu

11. května 2021 14:11

Hororový zážitek má za sebou turista, který se procházel po skleněném mostě nad propastí v provincii Ťi-lin na východě Číny. Silné poryvy větru totiž způsobily, že několik skleněných panelů mostu prasklo, a to zřejmě ve stejné chvíli, kdy kolem nich procházel zmíněný návštěvník. Turista se naštěstí pohotově chytil trámu a zábradlí mostu a začal se kývat nad propastí.

Zázračné oživení. V nemocnici se muži zastavilo srdce na 45 minut, přesto přežil

21. listopadu 2020 16:06

Když se Michael Knapinski rozhodl se svým kamarádem vyrazit v sobotu na túru po Národním parku Mount Rainier, netušil, že během ní málem přijde život. S přítelem se rozdělili a dohodli se, že se setkají v místě parku zvaném Paradise. Změnilo se ale počasí a Knapinski se ztratil. Po dlouhém pátrání ho našli a musel být vrtulníkem transportován do nemocnice. Tam se mu zastavilo na 45 minut srdce.

reklama