reklama
CNN Prima News turista

turista

Výpis příspěvků ke štítku „turista“

Chvíle hrůzy: Muž visel půl hodiny nad propastí, praskly pod ním panely skleněného mostu

Hororový zážitek má za sebou turista, který se procházel po skleněném mostě nad propastí v provincii Ťi-lin na východě Číny. Silné poryvy větru totiž způsobily, že několik skleněných panelů mostu prasklo, a to zřejmě ve stejné chvíli, kdy kolem nich procházel zmíněný návštěvník. Turista se naštěstí pohotově chytil trámu a zábradlí mostu a začal se kývat nad propastí.

Zázračné oživení. V nemocnici se muži zastavilo srdce na 45 minut, přesto přežil

Když se Michael Knapinski rozhodl se svým kamarádem vyrazit v sobotu na túru po Národním parku Mount Rainier, netušil, že během ní málem přijde život. S přítelem se rozdělili a dohodli se, že se setkají v místě parku zvaném Paradise. Změnilo se ale počasí a Knapinski se ztratil. Po dlouhém pátrání ho našli a musel být vrtulníkem transportován do nemocnice. Tam se mu zastavilo na 45 minut srdce.

Komplex Machu Picchu se otevřel pro jediného turistu. Japonec čekal sedm měsíců

Pandemie koronaviru zhatila mnoha cestovatelům jejich plány. Mezi nimi byl i Japonec Jesse Katajama, který přijel do Peru, aby navštívil kultovní místo Machu Picchu v peruánských Andách. Jenže... Úředníci kvůli koronaviru oblast uzavřeli. Mladík to ale nevzdal a o sedm měsíců později si svůj sen splnil. Navíc je jediným turistou, který se do komplexu Machu Picchu mohl od jeho uzavření podívat.

reklama