CNN Prima News týrání dětí

týrání dětí

Výpis příspěvků ke štítku „týrání dětí“

Hrůzný případ týrání z Českobudějovicka: Matka znásilňovala vlastní děti

29. září 2022 23:38

Sexuální obtěžování, zanedbáváni i drogy na denním pořádku. Žena z Českobudějovicka rozhodně vzornou matkou nebyla. Na to, jak to u ní chodí, upozornila úřady její osmnáctiletá dcera. Chtěla tím dostat do bezpečí svého mladšího desetiletého bratra. Případ řešil soud v Českých Budějovicích, který matku poslal na 7,5 roku za mříže.

Utrpení šestiletého Arthura: Rodiče ho nejprve otrávili solí, pak mu rozbili lebku

6. listopadu 2021 10:28

Britský soud odhalil v případu loňské brutální vraždy šestiletého Arthura nové šokující zjištění. Ještě předtím, než chlapec utrpěl smrtelné zranění hlavy, byl otráven solí, uvádí se v obžalobě. Zabít malého chlapce měla jeho nevlastní matka Emma Tustinová tak, že dítě udeřila hlavou o tvrdý povrch. Ještě před svou smrtí byl chlapec vystavován týrání, na kterém se podílel i jeho biologický otec Thomas Hughes.

Chlapce utýrali rodiče k smrti. Nedostával ani vodu, jeho poslední chvíle si natočili

11. října 2021 15:49

Šestiletý Arthur Labinjo-Hughes zemřel na následky těžkého poranění hlavy 16. června loňského roku. Žalobci se domnívají, že chlapce zabil jeho vlastní otec Thomas Hughes spolu se svou přítelkyní. Na stopu je přivedly textové zprávy a videa, která si dvojce posílala v aplikaci WhatsApp. Oba obžalovaní byli zadrženi a obviněni z vraždy.

Za vyrušení při sexu tříletou dceru umlátila. Krátce nato matka vesele tančila ve videích

14. srpna 2021 18:39

Na sociální síť TikTok přidávala 23letá Nicola Priestová videa, na kterých zpívá a tančí. V některých minutových klipech byla i její tříletá dcera Kaylee-Jayde. Právě tu loni v srpnu 23letá žena se svým milencem ubila k smrti. Důvodem bylo, že je dcera rušila při sexu. Jen pár týdnů po hrůzném činu Priestová nahrála nové video, na němž zpívá, že se „soustředí jen na sebe“. Nyní ji soud poslal na 15 let do vězení za neúmyslné zabití. O případu informoval web The Sun.

Matka přihlížela týrání tříletého Marečka z Loun. Soud ji poslal do vězení

15. února 2021 13:59

Matka utýraného Marečka z Loun stráví ve vězení 8,5 roku. Týrání tříletého syna několik měsíců přihlížela. Podmínku dostal muž, který žil s rodinou ve společné domácnosti. Za vraždu odsouzený otčím spáchal loni v cele sebevraždu. Na vině a trestu se oba obžalovaní dohodli se státním zástupcem u krajského soudu v Ústí nad Labem. Rozsudek je pravomocný.