reklama
CNN Prima News týrání dětí

týrání dětí

Výpis příspěvků ke štítku „týrání dětí“

Chlapce utýrali rodiče k smrti. Nedostával ani vodu, jeho poslední chvíle si natočili

11. října 2021 15:49

Šestiletý Arthur Labinjo-Hughes zemřel na následky těžkého poranění hlavy 16. června loňského roku. Žalobci se domnívají, že chlapce zabil jeho vlastní otec Thomas Hughes spolu se svou přítelkyní. Na stopu je přivedly textové zprávy a videa, která si dvojce posílala v aplikaci WhatsApp. Oba obžalovaní byli zadrženi a obviněni z vraždy.

Za vyrušení při sexu tříletou dceru umlátila. Krátce nato matka vesele tančila ve videích

14. srpna 2021 18:39

Na sociální síť TikTok přidávala 23letá Nicola Priestová videa, na kterých zpívá a tančí. V některých minutových klipech byla i její tříletá dcera Kaylee-Jayde. Právě tu loni v srpnu 23letá žena se svým milencem ubila k smrti. Důvodem bylo, že je dcera rušila při sexu. Jen pár týdnů po hrůzném činu Priestová nahrála nové video, na němž zpívá, že se „soustředí jen na sebe“. Nyní ji soud poslal na 15 let do vězení za neúmyslné zabití. O případu informoval web The Sun.

Matka přihlížela týrání tříletého Marečka z Loun. Soud ji poslal do vězení

15. února 2021 13:59

Matka utýraného Marečka z Loun stráví ve vězení 8,5 roku. Týrání tříletého syna několik měsíců přihlížela. Podmínku dostal muž, který žil s rodinou ve společné domácnosti. Za vraždu odsouzený otčím spáchal loni v cele sebevraždu. Na vině a trestu se oba obžalovaní dohodli se státním zástupcem u krajského soudu v Ústí nad Labem. Rozsudek je pravomocný.

Adámka podle policie ve školce na Slovensku pokousala učitelka. Trest ji ale minul

27. listopadu 2020 15:45

Ani ne roční Adámek navštěvoval soukromé jesle v centru Trnavy necelé dva týdny. Když pro něj osudný den přišla matka Veronika Páleníková, měl prý po těle modřiny a třásl se. Na ruce byla navíc podlitina s otiskem zubů, podle lékařů od dospělé osoby. Soudy kauzu ukončily, obviněnou učitelku však neusvědčily. Adámka navíc úřady matce odebraly.

Matka týrala dvojčata. Chlapeček, kterému nedávala jíst a pít, zemřel

28. června 2020 09:07

Žena z Prahy dlouhodobě týrala svá dvojčata, přičemž jedno z dětí ve věku dvou let zemřelo vyhladovělé a ve velkých bolestech a druhé později skončilo v nemocnici. Tvrdí to obžaloba, kterou se začne příští týden zabývat pražský městský soud. Podle kriminalistů děti opakovaně požily pervitin a jedno z nich také kokain. Matka nedbala o jejich hygienu a nechodila s nimi k lékaři. Za způsobení těžké újmy na zdraví jí hrozí 5 až 12 let vězení.

reklama