CNN Prima News týrání dětí

týrání dětí

Výpis příspěvků ke štítku „týrání dětí“

Počůral se, tak ho plácla. Svědci líčili týrání dětí ve školce, podobných případů jsou tisíce

Chomutovský soud se vrátil k případu těžko uvěřitelného týrání dětí. Toho se měly podle obžaloby dopouštět tři učitelky mateřské školky z Klášterce nad Ohří. Děti údajně máčely ve studené vodě, bily je nebo nutily do jídla, a to až do té doby, než se pozvracely. V pondělí u soudu vypovídali svědci. Ročně je přitom hlášeno zhruba devět tisíc případů týraných, zanedbaných a zneužívaných dětí. Jejich počet však může být až desetkrát vyšší.

Ročního chlapce narkoman umučil, matka přihlížela. Lebku mělo dítě houbovitou, šokovali lékaři

Londýnský soud shledal vinného z vraždy třiatřicetiletého narkomana Jakea Drummonda. Podle informací webu Daily Mail dlouhodobě týral patnáctiměsíčního syna své přítelkyně a v roce 2019 ho umučil k smrti. V pátek byla odsouzena i chlapcova matka, dvaatřicetiletá Louise Lennonová. Žena Drummondovu tyranii přehlížela a nebránila mu, když malému Jacobovi ubližoval.

Slovenskem otřásla smrt dvouletého hocha. Zabít ho měl nevlastní otec v nelidských podmínkách

Teprve dvouletého chlapce měl utýrat k smrti jeho nevlastní otec. Tragédie se odehrála na začátku března v jedné z nelegálních osad v Košicích, kde žije asi 200 lidí. Hoch byl s mnohočetnými zraněními převezen od nemocnice, kde později na následky zranění zemřel. Pachatelem má být teprve 19letý muž, který skončil ve vazbě a hrozí mu dvanáctileté vězení.