reklama

USA

Výpis příspěvků ke štítku „USA“

V alabamských lesích se našly stovky balíčků. Měla je doručit firma FedEx

27. listopadu 2021 09:08

Šerif ze státu Alabama vyšetřuje případ několika stovek balíků přepravovaných dopravní společnosti FedEx, které se podařilo objevit zahozené ve strži v místních lesích. Zatím není jasné, jak se tam zásilky dostaly, nicméně zaměstnanci spediční firmy několik dní pracují na jejich doručení právoplatným majitelům. Šerif o případu průběžně informuje na své facebookové stránce.

Summit antivaxerů: Odpůrci očkování kázali o ivermektinu, odjeli nakažení covidem

26. listopadu 2021 00:12

Sedm amerických lékařů, kteří brojí proti očkování, se nakazilo koronavirem. Paradoxem ovšem je, že virus nejspíše chytili na akci, kterou média označují jako „summit antivaxerů“. Na setkání, kde bylo téměř tisíc lidí, právě tito lékaři vystupovali proti vakcínám a místo toho vychvalovali účinnost ivermektinu, přípravku proti parazitům.

Běloši pronásledovali černocha, pak ho zastřelili. Vinen je i muž, který vraždu natáčel

25. listopadu 2021 08:12

Porota soudu v americkém státě Georgie ve středu uznala tři bílé muže vinnými z vraždy 25letého černocha Ahmauda Arberyho. Porotci k verdiktu nad Gregem McMichaelem, jeho synem Travisem McMichaelem a sousedem Williamem Bryanem dospěli po zhruba desetihodinovém rozhodování. Trojici hrozí doživotní vězení, poznamenala agentura AP. Muži obvinění odmítli a tvrdí, že jednali v sebeobraně.

„Tančící babičky“ i matka tří dětí. Kdo jsou oběti tragédie ve Wisconsinu?

23. listopadu 2021 17:09

Na každém průvodu je nějaké vystoupení, které na první pohled upoutá pozornost a vyvolá upřímný úsměv na tváři kolemjdoucích. Při pondělním vánočním průvodu ve Waukeshe se jednalo o soubor „tančících babiček“ Milwaukee Dancing Grannies, které se svými pompony, smyslem pro humor a šarmem baví davy lidí v celé oblasti už desítky let. Připomeňme si osudy všech pěti obětí pondělní tragédie, kdy americký rapper najel do průvodu a zabil pět lidí včetně tři členek oblíbeného souboru.

reklama