Utah

Výpis příspěvků ke štítku „Utah“

Pilot jako zázrakem nouzově přistál v kaňonu. Pro pomoc si musel dojít

30. listopadu 2022 23:10

Poté, co jako zázrakem přežil nouzové přistání a následnou havárii svého letadla, musel pilot sebrat zbytky sil a v těžko přístupném terénu najít místo s mobilním signálem. Nakonec musel ujít skoro 10 kilometrů, aby si mohl přivolat pomoc. Incident se stal v jednom z kaňonů v americkém Utahu v polovině listopadu, informoval web The Mirror.

Muž chtěl zapalovačem škodolibě upálit pavouka. Omylem přitom zažehl obří požár

3. srpna 2022 22:25

Z kuriózního důvodu se začal v okolí města Springville v Utahu šířit ničivý požár. Ten nezpůsobila ani klimatická změna, ani žhář. Viníkem byl člověk – nejspíše 26letý muž, hlavní podezřelý, který chtěl v horách z nějakého důvodu zapálit zapalovačem pavouka. Jenže škodolibost se mu vymstila, plamínek přeskočil na křoví a katastrofu už nešlo odvrátit.

Brnění hrudníku i rtů. I dva roky po covidu pociťuje Lisa následky, teď jí svitla naděje

30. ledna 2022 06:28

Mnoho lidí se po prodělání covidu potýká s nepříjemnými dlouhodobými následky. Jako například Lisa O'Brienová z amerického Utahu. I po dvou letech od infekce stále pociťuje zvláštní příznaky. Zatím neexistuje žádný způsob, jak určit, kdo z pacientů bude tzv. dlouhým covidem trpět, ani léčba těchto následků. To se ale může změnit. Skupina vědců totiž přišla s nadějným výzkumem.

KOMENTÁŘ: Rekordman Passer zákon neporušil, morálně však jeho jízda neobstojí

27. ledna 2022 18:20

Minulý týden vzbudil obrovské haló známý český podnikatel Radim Passer, který se rozhodl demonstrovat schopnosti své nejnovější hračky na čtyřech kolech. V časných ranních hodinách vyvezl své Bugatti Chiron na přehledný úsek německé dálnice dálnice A2 mezi Berlínem a Hannoverem a tlačil pedál plynu k podlaze tak dlouho, dokud ukazatel rychlosti nedostoupil hodnoty 417 km/h.

Dívku zachránila SMSka. Svázanou ji věznil ve sklepě, poznali se při diskusi o otroctví

3. ledna 2022 13:22

Devatenáctiletou Madelyn A., kterou pohřešovali její rodiče, našla policie ve sklepě téměř 150 kilometrů od místa, kde byla naposledy spatřena. Věznit ji tam měl o 20 let starší muž. Ten dívce dovolil napsat krátkou textovou zprávu rodičům, pomocí které ji lokalizoval operátor. Studentku policie osvobodila po pěti dnech. Dvojice se podle podezřelého muže seznámila na chatovací skupině o sexuálním otroctví.

Nesnažte se mě najít. Snoubenec zavražděné blogerky sdílel tajemný vzkaz

23. září 2021 14:53

Případ snoubenců Gabby Petitové a Briana Laundrieho je čím dál tajemnější. Poté, co pátrací skupina v neděli nalezla tělo mladé blogerky, se lidé začali ptát, jakou roli v její smrti sehrál Laundrie, který se pohřešuje od 14. září. Jak nyní ukazují jeho příspěvky na sociální síti, 23letý muž byl pravděpodobně fascinován smrtí. Policie po něm nadále pátrá.