reklama
CNN Prima News utopení

utopení

Výpis příspěvků ke štítku „utopení“

Rasputin měl přežít otravu, střelbu i hození do řeky. Jaké mýty o léčiteli kolují?

30. prosince 2021 12:18

Život a smrt Grigorije Jefimoviče Rasputina jsou opředeny mýty, které z něj činí téměř mystickou postavu ruských dějin. Tajemný Rasputin – sexuální deviant, léčitel a politický sabotér – byl za svého života uctíván i zavrhován. Přitom bychom ho mohli nazvat člověkem, který se ve správné chvíli objevil na správném místě.

Neštěstí na Sázavě: U jezu se převrátil raft. Dva lidé zemřeli, další jsou v nemocnici

13. července 2021 12:30

Při sjíždění jezu na Sázavě u Českého Šternberka na Benešovsku se měl převrátit raft. Na tom byla skupina lidí, mezi kterými mělo být i větší množství dětí. Vodák z jiného člunu jim skočil na pomoc. Neštěstí si vyžádalo dvě oběti na životě. Dalších pět lidí skončilo se zraněním v nemocnici. Na místě zasahovaly tři záchranářské vrtulníky i pět sanitek.

Po smrti přítele mu vzala sperma, čeká dítě. Austrálie žije příběhem zesnulého olympionika

30. června 2021 13:33

Vdova po známém australském snowboardistovi Alexu Pullinovi překvapila fanoušky, když na sociálních sítích sdílela, že čeká miminko. Dojemné oznámení má ale filmovou zápletku. Dítě je Pullinovo, Ellidy Vlugová však otěhotněla necelý rok po jeho smrti. Již zesnulému příteli odebrala sperma a doufala v zázrak, který se nakonec stal, píší zahraniční média.

reklama