CNN Prima News Václav Neckář

Václav Neckář

Výpis příspěvků ke štítku „Václav Neckář“

Nevím, co bude dál. Jsme v nejistotě, říká o zdravotním stavu Václava Neckáře jeho bratr

6. listopadu 2022 07:09

Zpěváka Václava Neckáře v poslední době trápí zdravotní problémy. Na konci října místo oslav svých 79. narozenin skončil v nemocnici, kde podstoupil urologický zákrok. Zpěvák měl údajně problémy s prostatou. Jak operace dopadla a jak se mu nyní daří, prozradil CNN Prima NEWS jeho bratr a šéf Václavovy kapely Bacily Jan Neckář.

V Česku se chystá koncert pro tisíc lidí. Ještě v dubnu zazpívá Lounová či Ledecký

12. dubna 2021 19:27

Iniciativa Cesta ze tmy, jejímž cílem je obnovení kulturních představení, plánuje v pražské Lucerně sérii koncertů s diváky. První by se měl konat 23. dubna. Podmínkou účasti publika je, že všichni přítomní absolvují v den koncertu PCR test, jehož cena je zahrnuta ve vstupném, informoval za pořadatele Vítek Rosenbaum. V sérii koncertů zazpívá například Olga Lounová, Janek Ledecký, Václav Neckář, Jaroslav Uhlíř či kapela Jelen.

České vánoční songy, jejichž příběhy vás asi překvapí. Za jakých okolností vznikly?

24. prosince 2020 18:31

Během svátků se česká rádia zaplňují vánočními songy a koledami. Mezi nimi je také několik, které buď nemají se sváteční tematikou nic společného, nebo se z nich stal zimní hit zcela nečekaně. Věděli jste třeba, že v populárním Medvídkovi od kapely Lucie se nesjíždí na saních sníh, ale jde o metaforu pašování a užívání kokainu, nebo že písnička Půlnoční s Václavem Neckářem původně vznikla k filmu o nádražákovi Aloisi Nebelovi?