CNN Prima News Václav Vydra

Václav Vydra

Výpis příspěvků ke štítku „Václav Vydra“

Nový seriál Pod hladinou slaví úspěch. Premiérový díl na Primě zhlédlo 1,2 milionu lidí

Nový seriál skupiny Prima Pod hladinou z prostředí poříční policie přilákal k obrazovkám více než třetinu dospělých diváků sedících u televizních obrazovek. Celkem se pod hladinu slapské přehrady podívalo 1 175 000 dospělých diváků (share 34,33 %). Vítězem večera se seriál stal u strategické obchodní skupiny 15–69 let (share 33,15 %) i 15–54 let (share 25,73 %). Vedle toho publicistický pořad Případy Josefa Klímy byl ve středu večer nejsledovanějším pořadem po 22. hodině, vidělo ho 227 tisíc diváků v CS 15+ při share 17,10 procenta. V úterý večer se stal vítězem večera seriál ZOO. Premiérový díl sledovalo 831 tisíc diváků při share 24,24 procenta v CS 15+.

Užijte si léto s Janou Paulovou, Terezou Kostkovou a dalšími hvězdami

Prestižní letní scéna Prima Hvězdné léto pod žižkovskou věží nám až do 6. září nabízí možnost setkat se v malebném prostředí Mahlerových sadů s těmi největšími hereckými a hudebními hvězdami. A to i v případě, že by nás znovu překvapil déšť. Tato scéna je totiž krytá lehkou střechou, nehrozí tedy, že by se rušilo představení z důvodu nepřízně počasí.

Smutný osud Dany Medřické: Přišla o syna, manžel na ni žárlil. Pozdní lásku ukončila smrt

Životní osud nezapomenutelné české herečky Dany Medřické by vydal na román. Musela se vyrovnat se smrtí svého prvorozeného syna Václava. Manželství s hercem Václavem Vydrou, který byl o osmnáct let starší, nebylo zrovna idylické. Když se před šedesátými narozeninami znovu zamilovala, krátce na to zemřela. Od její smrti 21. ledna 1983 uplynulo čtyřicet let.

Prima ZOOM uvede hraný dokument o bitvě na Bílé hoře. Uvidíte v něm Vydru a Morávkovou

Prima ZOOM vás vtáhne do děje českého stavovského povstání v letech 1618–⁠1622, a to včetně kontroverzní bitvy na Bílé hoře a následné smutné dohry v podobě poprav na Staroměstském náměstí. Hraný dokumentární film nazvaný Bílá hora: Kronika povstání vznikl pod taktovkou mladého autora Josefa Kotalíka. V Novém dni na CNN Prima NEWS vylíčil, proč jej natočil.