CNN Prima News víkend

víkend

Výpis příspěvků ke štítku „víkend“

RADAR: Sněhové přeháňky se vrací do Česka. Podívejte se, jaké bude počasí u vás

26. ledna 2023 07:53

Ve čtvrtek bude převážně zataženo, místy pak meteorologové očekávají slabé sněžení, kdy mohou napadnout až dva centimetry sněhu. Situaci ve vašem kraji můžete sledovat díky radaru. Zároveň experti varují před ojedinělými mlhami, a to i těmi mrznoucími. Teploty se během dne budou pohybovat mezi −2 až 2 °C. Co přinese víkend?

Řidiči zpozorněte, na silnicích hrozí náledí. Kdy a kde se k mrazu připojí i sníh?

23. listopadu 2022 07:55

Ve středu bude podle meteorologů z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) zataženo až oblačno, může být i mlhavo. Ve východní části území se během dne očekává déšť nebo mrholení, kvůli nízkým teplotám se může následně proměnit ve slabou ledovku či náledí. Sněhu se dočkají zejména lidé na horách. Co přinesou následující dny?

Víkendové počasí zmrazí ledová zima s hustým sněžením. Teploty klesnou hluboko pod nulu

18. listopadu 2022 13:33

Předpověď počasí na pátek i víkend se významně zhoršuje. Konec týdne s sebou nese citelné ochlazení a sněžení. Noční teploty v některých částech země klesnou až k −12 °C. Mrznout však bude i přes den. Na jihozápadě může jen od pátečního do sobotního večera napadnout až 15 centimetrů sněhu. Meteorologové zároveň aktualizovali výstrahu před náledím. Chodci a řidiči by se tak měli mít na pozoru.