CNN Prima News Vladimir Putin

Vladimir Putin

Výpis příspěvků ke štítku „Vladimir Putin“

Matku a sestru polil benzínem a zapálil. Krutého vraha v řadách vagnerovců dostali Ukrajinci

3. února 2023 15:58

Ruská žoldnéřská organizace Vagnerova skupina přišla o dalšího z nechvalně proslulých trestanců, kteří chtěli získat svobodu pomocí služby na válečné frontě. Ukrajinci podle svých slov v boji zabili 32letého Romana Lazarčuka. Ten si před válkou odpykával trest za mimořádně krutou vraždu své sestry a matky. Obě totiž polil benzínem a zapálil.

Živě
ON-LINE: Posun v jednání. Země EU se dohodly na cenových stropech ropných produktů z Ruska

3. února 2023 06:53

Po celé Ukrajině se v pátek dopoledne rozezněly sirény varující před leteckým útokem. Obránci jsou v pozoru zejména před ruskými letadly, která odstartovala z běloruských letišť. Ukrajinci nadále varují před další a masivní ruskou ofenzivou, kterou bude nepřítel směřovat na Donbas. Generální štáb Ukrajiny informoval, že vojáci zničili nepřátelský letoun Merlin. Zástupci vlád členských zemí Evropské unie se MEZITÍM dohodli na cenových stropech na ropné produkty z Ruska.

Rusové přejmenovali Volgograd na Stalingrad. Zatím na den, Putin ale připustil i trvalou změnu

2. února 2023 20:53

Ruský Volgograd se ve čtvrtek na jeden den vrací ke svému předchozímu jménu – Stalingrad. Město na řece Volze si tím připomíná 80 let od vítězství Sovětů v klíčové bitvě druhé světové války. Akce se zúčastní i prezident Vladimir Putin a připouští i trvalé přejmenování. Podle průzkumu si to ale nepřejí až dvě třetiny místních obyvatel.

Putin je psychopat, psala ruská modelka na sociálních sítích. Její expřítel ji uškrtil

2. února 2023 18:51

Ruská modelka si hrála s ohněm, když na sociálních sítích otevřeně kritizovala prezidenta Vladimira Putina. Třiadvacetiletou Grettu Vedlerovou o měsíc později zavraždil její bývalý přítel Dmitrij Korovin. Než tělesné ostatky pohledné blondýnky schoval do kufru, aby se jich zbavil, ještě tři dny spal s Grettinou mrtvolou v moskevském hotelu. Po více než roce se k vraždě přiznal.

Svoboda: Jsme zvyklí na führer princip. Ukrajinci by bojovali, i kdyby Zelenskyj opustil Kyjev

31. ledna 2023 23:59

Že se Ukrajinci urputně brání a nehodlají se vzdát, mě na konfliktu překvapilo nejméně. Odpovídá to mentalitě národa. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to uvedl ukrajinista a historik David Svoboda s tím, že houževnatý vzdor tamních lidí by zafungoval i bez Volodymyra Zelenského. Upřesnil, že i kdyby v minulosti ukrajinský prezident z Kyjeva utekl, nic by to na odhodlání jeho občanů bojovat nezměnilo.

Rusko už má zlatou za zabíjení, tepe do Bacha legenda. Tvoří se koalice a tlak na MOV sílí

31. ledna 2023 13:33

Vzhledem k upuštění Mezinárodního olympijského výboru od přísného přístupu je možné, že Rusové budou příští rok na hrách v Paříži lovit zlaté medaile. Zatím podle několikanásobného světového šampiona v boxu Vladimira Klička sbírají nejcennější kovy za zabíjení a znásilňování. Proto je podle něj nepřijatelné, aby se vůbec uvažovalo o zařazení sportovců z agresorského státu na globální akci.