CNN Prima News voják

voják

Výpis příspěvků ke štítku „voják“

Kyjev zveřejnil další brutální video. Výbuch vymrštil okupanta do vzduchu, ukazují záběry

26. listopadu 2022 06:04

Ukrajinské ministerstvo obrany zveřejnilo brutální záběry z bojů v Doněcké oblasti. Ukrajinské armádě se tam na začátku listopadu povedlo zničit ruský tank. Obrněnec nejdříve najel na protitankovou minu, poté jej dorazili ukrajinští vojáci střelou z raketového komplexu Stugna-P. Na videu je vidět, že exploze vymrštila jednoho z okupantů několik metrů do vzduchu.

Brutální exploze: Rusové usnuli v zákopu. Dron shodil bombu jednomu z nich skoro do klína

22. listopadu 2022 08:44

Rusové se nadále snaží dosáhnout postupu na území centrálního Donbasu. V posledních týdnech se na sociálních sítích objevuje mnoho krvavých záběrů především z okolí Bachmutu, na nichž ukrajinské bezpilotní letouny pomocí bomb masakrují bezmocné okupanty. Velmi činná je v tomto ohledu ukrajinská 30. mechanizovaná brigáda, která videa svých útoků zveřejňuje na sociální síti. Obzvlášť brutální záběry se na Facebooku objevily začátkem týdne, jejich pravost nelze v době válečného konfliktu nezávisle ověřit.

Ukrajinský dron natočil kapitulaci ruského vojáka. Jen takto přežijete, vzkázal Kyjev Rusům

21. listopadu 2022 08:05

Ukrajinci slaví v boji proti ruské armádě výrazné úspěchy. V důsledku jejich převahy se mnoho okupantů dobrovolně vzdává. To dokládají i záběry ukazující kapitulaci ruského vojáka, které sdílelo ukrajinské ministerstvo obrany na svém Twitteru. Kyjev rovněž Moskvě vzkázal, že ruští vojáci, kteří se nevzdají, budou mít nulovou šanci na přežití.

На Украине пал австралийский ниндзя. Русские его боялись, он бился до последнего вздоха

11. listopadu 2022 22:42

Австралиец Тревор Кьедал по прозвищу Ниндзя пал на Украине в боевом столкновении с подразделением, называющим себя Безумным Владом. Ранее на фронте он получил серьезную травму головы, но был полон решимости продолжать борьбу. В конечном итоге это оказалось для него фатальным. Информация появилась на сайте The Sun.

Ranní granát místo kávy. Ukrajinci nenechají Rusy u Bachmutu vydechnout, ukazují záběry

11. listopadu 2022 05:32

Rusové nadále vynakládají až neuvěřitelné úsilí, aby dosáhli postupu na území centrálního Donbasu. Obzvlášť v posledních dnech se na sociálních sítích objevuje mnoho brutálních záběrů z okolí doněckého Bachmutu, na kterých ukrajinské drony masakrují pomocí bomb jednoho okupanta za druhým. Velmi činná je v tomto ohledu ukrajinská 30. mechanizovaná brigáda. Ruskému agresorovi mimo jiné poslala další ironický vzkaz.

Rocková muzika, vousy a nenávist vůči Putinovi. Čím se vyznačuje obávaná gruzínská legie?

9. listopadu 2022 10:45

Ruské armádě na Ukrajině zatápí také cizinecké jednotky, které jsou součástí domácí armády. Asi nejčastěji je ve veřejném prostoru slyšet o gruzínské legii. Ta na východě země válčí proti Rusům již od roku 2014. Obávaná polovojenská jednotka, jejíž členové rádi poslouchají písně od grungeové kapely Nirvana, je známá díky svému vysokému nasazení v boji i pro svou nenávist chovanou vůči Ruské federaci a jejímu prezidentovi Vladimiru Putinovi.

Drsné záběry z bojů: Rusy prozradil svinčík u jejich zákopů. Ukrajinci je zasypali bombami

7. listopadu 2022 10:24

Postupu Rusů v centrálním Donbasu zabraňuje především ukrajinská 30. mechanizovaná brigáda, která se podle svých vyjádření postarala o několik dalších úspěšných úderů na okupanty pomocí bezpilotních letounů. Některé záběry jednotka zveřejnila na sociálních sítích. Z videí je patrné, že boje obzvlášť v okolí doněckého Bachmutu jsou velmi brutální. Ruské síly o průběhu bojů v centrálním Donbasu v poslední době neinformují.

Brutální záběry z bojů: Na Rusy pršely bomby z dronů, nespasil je ani zoufalý úkryt v bažině

3. listopadu 2022 15:23

Od vypuknutí ruské invaze na Ukrajinu se již na sociálních sítích objevilo mnoho záběrů, které ukázaly brutalitu probíhajícího konfliktu. Obzvlášť drsné video nyní zveřejnila brigáda rychlé reakce ukrajinské Národní gardy, která na ruské jednotky zaútočila pomocí bezpilotních letounů. Někteří z okupantů se ze zoufalosti kryli v nedaleké bažině. Ani to jim však nepomohlo.