CNN Prima News vrtulník

vrtulník

Výpis příspěvků ke štítku „vrtulník“

Tragický pád vrtulníku: Při nehodě zahynul ředitel slovinské televize i jeho 13leté dítě

7. listopadu 2022 15:24

Na jihu Itálie u apulijského města Apricena se v sobotu zřítil vrtulník, který letěl z Tremitských ostrovů v Jaderském moři. Na palubě bylo pět cestujících včetně čtyř slovinských turistů a dva piloti, nikdo z nich nehodu nepřežil, informovala agentura ANSA. Podle slovinských webů je mezi oběťmi i třináctileté dítě a známý ředitel tamní televize.

Ukrajinci sestřelili další stíhačku. Rusové nám dodávají mnoho šrotu, glosuje Kyjev

27. října 2022 14:51

Ukrajinci od začátku ruské invaze zneškodnili už 271 nepřátelských letounů a také 248 vrtulníků. Vyplývá to alespoň ze zpráv generálního štábu ukrajinských ozbrojených sil. Tamní resort obrany nyní zveřejnil záběry z následků jednoho z nejnovějších sestřelů. Ukrajinci na videu rozebírali zničený ruský letoun. Kyjev si na adresu ruského agresora neodpustil ironickou poznámku.

Dva mrtví po střelbě v LGBT baru v Bratislavě. K útoku se přihlásili extremisté

13. října 2022 01:25

V bratislavské Zámecké ulici se ve středu krátce po 19. hodině střílelo. Na místě byli podle informací policie dva mrtví. Při útoku byla zraněna také servírka jednoho z tamních podniků, o případu informovaly slovenské weby. Pachatel z místa uprchl a policie po něm pátrá. K útoku se přihlásil anonymní účet, který několik hodin před ním zveřejnil manifest namířený proti Židům a LGBT komunitě.

Hrozivý pád paraglidistky v Krkonoších. Nezvládla manévr po startu a zřítila se do stromů

11. října 2022 14:07

Krátce po startu skončila mladá paraglidistka ve stromoví. Hrozivě vypadajícímu pádu v Krkonoších na Černé hoře přihlíželi i dva záchranáři, kteří let natáčeli. Protože se nedaleko od incidentu nacházel také záchranářský vrtulník, jeho posádka ihned zasáhla a ženu z těžko přístupného terénu vyprostila.

Karabiniér o záchraně Soukalové: Do akce vzlétl vrtulník, Gabrielu jsme vezli do nemocnice

23. září 2022 13:53

Po noci strávené v italských horách bývalá biatlonistka a moderátorka pořadu Showtime Gabriela Soukalová nabírá síly. Kvůli utrženému útesu nemohla dvojnásobná mistryně světa v biatlonu pokračovat v naplánované cestě na kole, do akce se proto zapojili záchranáři. Člen italských karabiniérů pro CNN Prima NEWS událost přiblížil.