CNN Prima News výhra

výhra

Výpis příspěvků ke štítku „výhra“

V Euromilionech padl pohádkový jackpot. Manželé prozradili, co s miliardami udělají

Manželský pár Debbie a Richard Nuttallovi z městečka Colne v jižní Anglii zažívají pohádku. V Národní loterii EuroMillions vyhráli 61 milionů liber (necelé dvě miliardy korun). Stavební inženýrka a účetní už začali svůj život od základu měnit. Debbie, profesí stavební inženýrka, už podala v zaměstnání výpověď a Richard sestavuje plán jejich nových priorit, informují britská média.

Vyhrajte wellness pobyt pro 2 osoby s gurmánským menu do Hotelu Augustiniánský Dům

Chcete si užít chvíle plné pohody a odpočinout si při relaxační masáži? Navíc strávit romantický víkend plný gastronomických zážitků? Pak soutěžte s Prima Českem o wellness pobyt pro dva ve čtyřhvězdičkovém hotelu superior Augustiniánský Dům s gurmánským menu. Stačí odpovědět na soutěžní otázku níže a třeba se štěstí usměje právě na vás. Držíme vám palce!

Umělá inteligence rozdává tipy na sázení. Kromě šťastných čísel radí i tři základní pravidla

Německý deník Bild představil novou funkci své služby Hey_ využívající umělou inteligenci. Ta čtenářům radí, jaká čísla volit při sázení do loterie. Hráči si mohou vybrat z několika možností „zábavné a informativní pomoci“, kdy robot nabízí často tahaná, šťastná, či naopak smolná čísla i náhodné tipy. Umělá inteligence mimo jiné nabádá k pravidelnému sázení. K tomu je nutné dodat, že vydavatel deníku je investorem velkých německých loterií.

Soutěžte se SOKOL FALCO o 5 vánočních balíčků pro vaše čtyřnohé mazlíčky

Showtime si společně se SOKOL FALCO připravil soutěž, kterou ocení hlavně vaši domácí mazlíčci. Výhra je totiž plná masa. Pro 5 z vás máme připravený Vánoční balíček, který obsahuje 6 ks Ryby s bramborovým salátem, 6 ks Kuřecí prsa s bramborovým salátem, Vánoční FALCO sušený mix, Vánoční mix salámů a Luxusní FALCO balíček. Líbila by se vám tato výhra? Stačí, když odpovíte na naši soutěžní otázku a jste ve hře. Držíme vám palce!

Zapojte se do soutěže a poznejte vánoční Prahu díky Prague Visitor Pass

Jedinečné umění, architektura přetrvávající po staletí i mimořádně bohatá historie, to všechno lze objevovat v Praze. Důvodů k její návštěvě je ovšem celá řada a jak potvrzují návštěvníci ze všech koutů planety, naše hlavní město patří k nejkrásnějším světovým metropolím. Kdo ji chce skutečně poznat, měl by si na její návštěvu vyhradit dostatek času, ideálně i několik dní. A právě při takové příležitosti je vhodným pomocníkem turistická karta Prague Visitor Pass, o kterou mimochodem právě teď soutěžíme. Kdo ji chce získat, má šanci, pokud správně zodpoví otázku níže.