CNN Prima News výhra

výhra

Výpis příspěvků ke štítku „výhra“

Bez ostatních by Jirka gól nedal. Kluci musí Kanadu srazit, vzkázal otec hokejisty Kulicha

5. ledna 2023 21:44

Nebylo to jen díky Jirkovi. Těmito slovy reagoval otec hokejisty Jiřího Kulicha na úspěch české reprezentace na mistrovství světa v hokeji do dvaceti let. Naprostou senzaci vykouzlili hráči v semifinále proti Švédsku, kdy napínavý zápas ukončili až v prodloužení. Byl to právě Kulich, který svou brankou zajistil juniorům postup do finále. Jeho otec Jaroslav ve vysílání CNN Prima NEWS sdělil, jaký si představuje výsledek v zápase o vytoužené zlato proti domácí Kanadě.

Bravurní Krejčíková ovládla finále Agel Open. V Ostravě vyhrála nad světovou jedničkou

9. října 2022 18:42

Teniska Barbora Krejčíková otočila dramatické finále na turnaji Agel Open v Ostravě a po vítězství nad světovou jedničkou Igou Šwiatekovou z Polska 5:7, 7:6, 6:3 vybojovala druhý titul ve dvouhře za sebou. Vítězka předchozího turnaje v Tallinnu zdolala letošní šampionku Roland Garros a US Open poprvé v kariéře za tři hodiny a 17 minut. Při osmé finálové účasti na okruhu WTA získala pátý triumf.

Polka Šwiateková poprvé v kariéře ovládla US Open. Soupeřku zdolala ve dvou setech

11. září 2022 00:31

Světová tenisová jednička Polka Iga Šwiateková vyhrála poprvé US Open. Ve finále porazila turnajovou pětku Uns Džábirovou z Tuniska 6:2, 7:6. Připsala si třetí grandslamový titul v kariéře a druhý v tomto roce po Roland Garros. Na betonových dvorcích v New Yorku vyhrála jako první polská tenistka v historii. Na trůnu nahradila Britku Emmu Raducanuovou.

Kozáci se nikdy nevzdávají. Usykův triumf nabudil Ukrajinu, velebí šampiona Zelenskyj

21. srpna 2022 09:52

Celá Ukrajina na chvíli zapomněla na válku ve své zemi a napjatě sledovala boxerský souboj o titul mistra světa. Ukrajinský boxer Oleksandr Usyk v noci ze soboty na neděli dokázal obhájit titul a znovu se stal šampionem. „Těžké, ale potřebné vítězství,“ rozplýval se po duelu ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Boxera motivoval ještě před zápasem.

Real pokračuje ve sbírání trofejí. Po výhře nad Frankfurtem má rekordní pátý Superpohár UEFA

10. srpna 2022 23:14

Fotbalisté Realu Madrid získali pátý Superpohár UEFA, čímž vyrovnali rekordní bilanci Barcelony a AC Milán. Úřadující vítěz Ligy mistrů porazil na Olympijském stadionu v Helsinkách posledního šampiona Evropské ligy Eintracht Frankfurt 2:0. Za „Bílý balet“ se v prvním poločase trefil David Alaba a po změně stran Karim Benzema.

Plzeň je zase o krok blíže vysněné Lize mistrů a stovkám milionů. Z Moldavska veze výhru

2. srpna 2022 21:29

Fotbalisté Plzně v úvodním zápase 3. předkola Ligy mistrů v Kišiněvu zvítězili nad Tiraspolem po obratu 2:1. Domácí odvetu čeští šampioni sehrají příští úterý. Šeriff poslal do vedení ve 36. minutě z penalty Rasheed Akanbi, ještě před pauzou vyrovnal rovněž z pokutového kopu Tomáš Chorý. Utkání rozhodl v 55. minutě Pavel Bucha.