reklama

vzkaz

Výpis příspěvků ke štítku „vzkaz“

Neočkované nevyšetříme, píší lékaři v ordinacích. Mají právo myslet si své, hájí je Kubek

9. prosince 2021 07:15

Neočkované pacienty nevyšetřujeme. Neočkovaní rodiče, nevstupujte do čekárny pediatrické ordinace. I s takovými nápisy se mohou setkat nemocní lidé, když zamíří v těchto dnech k lékaři. Šéf České lékařské komory Milan Kubek však zdůrazňuje, že v nemocnicích leží zejména neočkovaní, o které se zdravotníci starají. Mají však lékaři právo vyvěšovat podobné vzkazy?

Drsný vzkaz šéfa nemocnice: Až budete u televize nadávat, jiní budou na pokraji zhroucení

23. listopadu 2021 18:02

Milí neočkovaní, až budete u televize nadávat, že nesmíte do hospody, uvědomte si, že kvůli vám se zatím jiní na pokraji zhroucení pokoušejí zachránit život vašim souvěrcům. To vzkázal ředitel nemocnice ve Slaném Štěpán Votoček všem, kteří se mohou a nechtějí očkovat. Trpělivost dochází také krajským hejtmanům, kteří sdílejí údaje o pacientech hospitalizovaných s covidem.

Marika Gombitová poslala Žbirkovi po smrti dojemný vzkaz. Jak to spolu měli?

18. listopadu 2021 13:33

Začínali v jedné kapele a postupem let spolu nazpívali několik romantických duetů. Není divu, že se proto spekulovalo nejen o jejich profesionálním vztahu. Slovenská zpěvačka, která je už 40 let po vážné autonehodě upoutána na invalidní vozík, poslala Mekymu do nebe po jeho smrti velmi emotivní vzkaz. Byli opravdu jen kolegové, nebo také milenci?

Republikáni se vysmáli Meghan kvůli rodičovské. Radši se drž herectví, vzkázali jí

22. října 2021 15:27

Meghan Markelová zaslala otevřený dopis vysoce postaveným členům Kongresu. V něm mimo jiné navrhla, aby se rodičovská dovolená stala součástí amerického práva. Její iniciativa se však u politiků s nadšením nesetkala. Republikáni jí vzkázali, aby se raději držela herectví. Podle expertky na královskou rodinu se chce vévodkyně ze Sussexu zviditelnit a dostat do politiky.

reklama