vzkaz

Výpis příspěvků ke štítku „vzkaz“

Šlo tragické smrti Terézie zabránit? Lidé pod mostem slyšeli pláč, vzkaz ze školy dojímá

3. února 2023 11:23

Otázka, která trápí mnoho lidí z okolí zesnulé Terézie. Šlo tragické smrti nadané studentky zabránit? Úmrtí teprve 18leté dívky, po níž od neděle pátrali policisté i dobrovolníci, zasáhla její rodinu, spolužáky i pedagogy. Budova soukromé umělecké školy v Topolčanech, kam dívka chodila, se zahalila do černé. Vzkazy kamarádek, ředitelky, ale i dalších lidí vyjadřujících soustrast dojímají. Všichni si přejí, aby v osudnou chvíli mohli Terézii pomoci. Ukázalo se totiž, že lidé z pod mostu v době jejího zmizení, slyšeli pláč.

Známí popsali poslední chvíle rodiny z Michalovců. Otec je odstřihl a napsal vzkaz

19. ledna 2023 16:08

Zrušení všech účtů na sociálních sítích, údajný dopis pod rohožkou i telefonát bratrovi. Detaily kolem hrozivého činu ve slovenských Michalovcích vzbuzují stále více otázek. Sousedé, známí i naprostí cizinci se nedokážou vysvětlit, proč by se otec Stanislav měl rozhodnout ukončit život svých dvou dětí a manželky. Jak se však ukazuje, tragédii mohly předcházet finanční problémy i neshody ve vztahu.

Nerudové ostrá reakce na Babiše: Ulhaný miliardář, chtěl levný ruský plyn pro své chemičky

9. ledna 2023 19:29

K ostré reakci na videovzkaz Andreje Babiše voličům pár dnů před volbami přistoupila jediná kandidátka na Hrad Danuše Nerudová. Ve zhruba 10minutovém sestřihu reaguje na slova šéfa hnutí ANO, včetně těch o drahých energiích. Bez servítků prohlásila, že drahou energii má Česko i z toho důvodu, že Babiš potřeboval levný ruský plyn pro své chemičky. Sestřih Nerudová považuje za alternativu předvolebních debat, do nich Babiš odmítá chodit. Dosud se nezúčastnil ani jedné.

Tragédie ve vlnách. Odešel „Šílený pes“ Freire, surfař nezvládl divoké vody v Portugalsku

6. ledna 2023 22:06

Surfařskou komunitu zasáhla tragická zpráva. Ve 47 letech zemřel Brazilec Marcio Freire, kterému se přezdívalo „Šílený pes“. Osudná se mu stala jeho vášeň, konkrétně obrovské vlny v Nazaré na centrálním pobřeží Portugalska. Freire se za pomoci vleku snažil jednu z nich zachytit, náhle však upadl a skončil v bezvědomí.

Slavný Avenger poslal z nemocnice první fotku. Ostatní superhrdinové mu píší dojemné vzkazy

4. ledna 2023 09:03

Tragicky mohla skončit nehoda oblíbeného amerického herce Jeremyho Rennera, kterého dobře znají zejména fanoušci filmů z dílny Marvel Studios. Při odklízení sněhu ho srazil vlastní pluh a v kritickém stavu byl převezen do nemocnice. Nyní se představitel Hawkeye ozval fanouškům a připojil i svou fotografii. Značně potlučený herec děkoval za podporu svým blízkým, kolegům a fanouškům. Brzké uzdravení a dojemné vzkazy mu zaslali mimo jiné i jeho parťáci ze série Avengers.

Srdce mi krvácí, teskní Burešová. Po tragédii Jany a Adámka vyslala k veřejnosti rázný vzkaz

3. ledna 2023 20:31

Poslední informace k tragickému konci pátrání po 40leté Janě a jejím tříletém synovi Adámkovi šokovaly celou Českou republiku. Žena měla své dítě zavraždit a následně spáchat sebevraždu oběšením. Tato zpráva zasáhla veřejnost i celebrity, a to zejména ty, kteří sami mají děti. K tragédii se vyjádřila například hvězda televize Prima, herečka a zpěvačka Eva Burešová. Dvojnásobná maminka v kontextu této události poslala svým fanouškům rázný vzkaz.

Poslední snímek Pelého před smrtí. Rodina fotbalisty k němu připojila srdceryvný vzkaz

29. prosince 2022 23:17

Zdravotní stav legendárního brazilského fotbalisty se s koncem roku 2022 rapidně zhoršoval, málokdo však byl připraven na nevyhnutelné. Ve čtvrtek 29. prosince obletěla svět smutná zpráva: Pelé zemřel. Jeho rodina chvíli po oznámení na sociálních sítích sdílela poslední společný snímek. K fotografii pak přidala vzkaz: „Všechno, čím jsme, je díky tobě.“

Zemřel vám pes? Chci tělo jako důkaz, hrozila manažerka propuštěním. Vymstilo se jí to

29. prosince 2022 07:54

Manažerka restaurace Olive Garden v americkém Kansasu si nebrala servítky. V e-mailu, který rozeslala zaměstnancům, se rozhodla plně využít svého postavení a zatočit se zaměstnanci, kteří kvůli nemocem zůstávali doma. Vzkázala jim, že pokud nepřijdou s důkazem problémů, mají si hledat jinou práci. O svou pozici ale nakonec přišla ona.

Dojemné i tajemné vzkazy. Poslední rozloučení se stylistou Pokorným vyvolalo otázky

8. prosince 2022 11:58

Těžké chvíle prožívali ve středu 7. prosince blízcí a přátelé stylisty Jana Pokorného, který ve věku 39 let pravděpodobně spáchal sebevraždu. Naposledy se s ním přišli rozloučit do pražského Krematoria Strašnice. Ačkoliv žádná vzpomínková řeč nezazněla, vzkazy na smutečních věncích mnohdy mluvily samy za sebe. Některé však vzbuzují otázky.