CNN Prima News zahrada

zahrada

Výpis příspěvků ke štítku „zahrada“

Krvavé drama ve Všenorech: Soused zaútočil kladivem a pistolí, dopadli ho až po letech

30. listopadu 2022 07:00

Sousedský spor se rozhodl vyřešit po svém. Vyzbrojen upravenou plynovou pistolí a kladivem se vloupal do chatky svého souseda a zaútočil. Sám cítil velkou křivdu, a tak množství útrap a malicherných naschválů přetavil v brutální útok. Nést následky za své jednání ale nechtěl. Policisté ho vypátrali až po třech letech, kdy se ukrýval mezi českými turisty v egyptské Hurghadě. Příběh Jana Šimáka vám redakce CNN Prima NEWS přináší v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech od začátku tisíciletí.

Manželku zmlátil, uškrtil a zakopal v Letohradě. U soudu muž plakal, dostal mírnější trest

17. října 2022 16:52

Pardubický soud v pondělí vynesl rozsudek nad 66letým mužem, který v dubnu v Letohradě zavraždil svoji manželku a zakopal ji na zahradě. Muž si má odsedět osm let ve vězení s ostrahou. Trest pod spodní hranicí navrhla státní zástupkyně kvůli polehčujícím okolnostem. Manžel se ke všemu přiznal a potrestal se sám tím, že vzal život ženě, kterou miloval a žil s ní 39 let.

Češi se vracejí k zahradničení, města budují nové kolonie. Někdo ryje a sází i v zahraničí

10. července 2022 08:44

Zahrádky se stávají nedostatkovým zbožím, Češi totiž znovu objevují jejich kouzlo. Poptávka po kusu vlastnoručně obdělávané země u nás už několik let roste. Města proto rozšiřují zahrádkářské kolonie. Některé milovníky zahradničení jejich koníček dokonce táhne i za hranice. Stojí za tím covid i rostoucí ceny potravin.