reklama
CNN Prima News zápas

zápas

Výpis příspěvků ke štítku „zápas“

Neočkovaní vzali pár hodin před zákazem služby útokem. Kadeřnictví praskají ve švech

20. listopadu 2021 20:17

Neočkovaní lidé mají tento víkend poslední možnost zajít si například do restaurace, kina, na kosmetiku nebo k holiči. Služby tak na některých místech praskaly ve švech. Lidé bez vakcíny tak reagují na nová covidová opatření vlády, která je značně omezí, protože prokázat se negativním testem už jim ve veřejných místech nestačí.

Boxer Fury dál vládne těžké váze. Wildera knockoutoval brutálním hákem

10. října 2021 08:39

Britský boxer Tyson Fury obhájil titul profesionálního mistra světa těžké váhy. V Las Vegas porazil Deontaye Wildera díky k. o. v 11. kole a i ve třetím vzájemném duelu s americkým rivalem zůstal neporažen. V prosinci 1998 jejich souboj neměl vítěze a Wilder tehdy mistrovský pás uhájil, vloni v únoru už Fury Američana jasně předčil a stal se šampionem.

Děti jen fandily svému týmu. Musíme se ohradit, vysvětluje Hamáček předvolání velvyslance

1. října 2021 20:14

Česko se proti nařčení z rasistického chování musí ohradit, uvedl v Hlavních zprávách ministr vnitra Jan Hamáček. Podle něj šlo jen o podporu českého týmu ze strany malých sportovců. Po jarním incidentu mezi Ondřejem Kúdelou ze Slavie a záložníkem skotských Rangers Glenem Kamarou se klub i finský hráč znovu ohánějí údajným rasismem, tentokrát po zápase se Spartou.

Sparta porazila v Evropské lize Rangers 1:0. Kamara viděl před dětmi červenou

30. září 2021 22:59

Fotbalisté Sparty porazili ve 2. kole skupiny A Evropské ligy obhájce skotského titulu Glasgow Rangers 1:0. O vítězství rozhodl ve 29. minutě obránce Dávid Hancko. Hosté od 74. minuty dohrávali bez vyloučeného Glena Kamary. Finský záložník utkvěl v paměti českých fanoušků po březnovém utkání s pražskou Slavií, když stopera sešívaných Ondřeje Kúdelu obvinil z rasismu.

Poklekávejte jinde, my nikoho nekolonizovali. Maďaři vrací úder a ostře kritizují Johnsona

4. září 2021 18:10

Hodně emocí přinesl čtvrteční kvalifikační duel o mistrovství světa mezi domácími Maďary a Angličany. Ti si mimo jiné stěžovali na rasismus. Do celé záležitosti se vložil i britský premiér Boris Johnson, který vyzval FIFA, aby přijala tvrdá opatření. Maďarským představitelům se to ale nelíbí a Angličany v čele s Johnsonem tvrdě kritizují.

reklama