CNN Prima News zápas

zápas

Výpis příspěvků ke štítku „zápas“

Drž se, kámo. Vrátíš se. Vážně zraněného MMA šampiona Procházku podpořili Vémola i Marpo

24. listopadu 2022 16:16

České fanoušky bojových sportů i celý svět MMA ve středu zasáhla zpráva týkající se bijce Jiřího Procházky. Šampion UFC v polotěžké váze nebude moci obhajovat svůj pás v zápase proti Brazilci Gloveru Teixeirovi. Během tréninku se mu totiž přetrhaly vazy v rameni. 30letý hvězdný bojovník se proto vzdal titulu, který získal v červnu v Singapuru. Nyní mu vyjadřují podporu nejen hvězdy MMA ze zahraničí i z domácí scény, ale také další veřejně známé osoby.

Vše o Češích na MS v hokeji 2023: Kdy reprezentanti hrají a kdo se podívá do Rigy?

20. listopadu 2022 23:05

Český národní tým patří na hokejovém mistrovství světa 2023 ve Finsku a Lotyšsku mezi širší okruh adeptů na jednu z medailí. O největších favoritech se často rozhoduje až na základě nominací. Redakce CNN Prima NEWS připravila článek, v němž se dozvíte vše o českém národním týmu včetně přípravných i mistrovských zápasů a nejdůležitějších zajímavostí.

Nic hrané nebylo. Promotér Clash of the Stars popsal, jak to bylo s útokem „psychopata“ Bejra

28. října 2022 06:09

Kontroverzní internetová osobnost Aleš Bejr, přezdívaný „psychopat“, napadl na tiskové konferenci jednoho z organizátorů divácky oblíbených zápasů celebrit Clash of the Stars. „Bejrovi se nelíbil jeden můj výrok. Zase vybuchl, nebyla to součást kampaně,“ vysvětlil incident promotér Tomáš Linh Le Sy. Bejr na konferenci zničehonic smetl v záchvatu vzteku ze stolu sklenici s vodou a začal s Tomášem Le Sym divoce cloumat. Dvojici od sebe muselo odtrhnout několik zaměstnanců ostrahy.

Zápas o duši pomůže dětem. Charitativní akce se zúčastní hvězdy jako Hašek či Suchánek

6. října 2022 23:13

Pandemie koronaviru i válka na Ukrajině. Tíživé situace ve světe se silně podepisují i na duševním zdraví dětí. Za poslední rok počet dětí s psychickými potížemi vzrostl až pětinásobně. České zdravotnictví přitom trpí značným nedostatkem dětských psychologů a psychiatrů. Zvýšit povědomí o této problematice a pomoci dětem se rozhodli české celebrity i sportovci prostřednictvím exhibičního hokejového utkání. Na koho se mohou v pražském Edenu návštěvníci těšit a jak dále můžete pomoci?

Slavia má problém. Její sportovní ředitel čelí podezření z narušení regulérnosti zápasů

19. září 2022 18:19

Etická komise Fotbalové asociace ČR (FAČR) zahájila řízení s pražskou Slavií a jejím sportovním ředitelem Jiřím Bílkem. Klub a jeho funkcionář čelí podezření z narušení regulérnosti dvou zápasů vršovické rezervy v třetí lize, které se odehrály v září 2019. Komise o tom informovala v komuniké. Slavia se hodlá bránit a věří, že všechna obvinění se ukážou jako nepravdivá.

Jak se hraje Counter-Strike? Vysvětlíme vám pravidla nejznámější střílečky současnosti

27. srpna 2022 16:48

Střílečka Counter-Strike: Global Offensive je esportová legenda mezi videohrami. Její první verze se na svět dostala před více než 20 lety, přičemž dodnes tato kompetitivní série patří ke stálicím profesionálních herních turnajů. Jak se hraje? To divákům vysvětlí moderátoři Michal Kabele a Jan Hrušovský z herního pořadu CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každou sobotu ve 22:20 na CNN Prima NEWS nebo na webových stránkách cnnprima.cz.

Kozáci se nikdy nevzdávají. Usykův triumf nabudil Ukrajinu, velebí šampiona Zelenskyj

21. srpna 2022 09:52

Celá Ukrajina na chvíli zapomněla na válku ve své zemi a napjatě sledovala boxerský souboj o titul mistra světa. Ukrajinský boxer Oleksandr Usyk v noci ze soboty na neděli dokázal obhájit titul a znovu se stal šampionem. „Těžké, ale potřebné vítězství,“ rozplýval se po duelu ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Boxera motivoval ještě před zápasem.