CNN Prima News zápas

zápas

Výpis příspěvků ke štítku „zápas“

Psychopat Bořil nebo odporné „fandění“ sparťanů. Pražské derby vyvolalo na sítích emoce

Nedělní zápas pražských „S“ nenechal snad žádného fanouška chladným navzdory tomu, že podle mnohých šlo historicky o jedno z nejhorších derby. Pod příspěvkem, kde oficiální účet Slavie chválil vyloučeného Jana Bořila, se strhla lavina kritiky. Podle některých se na hřišti nechoval jako kapitán, ale jako psychopat nebo pouliční rváč. Velkou vlnu nevole zvedlo i chování hostujících příznivců. Skupina chuligánů z Letné totiž mezi domácí naházela petardy. Odporné „fandění“, zhodnotil incident řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS). Mělo to všechno kromě fotbalu, shodli se ve vysílání CNN Prima NEWS Patrik Nacher (ANO) a Jan Skopeček (ODS).

Procházka zná jméno soupeře do bitvy o titul. Já jsem šampion, hlásá český samuraj

Nejlepší český MMA zápasník Jiří Procházka již zná jméno svého soupeře pro titulovou bitvu v polotěžké divizi UFC. Z klíčového zápasu v americkém Salt Lake City vzešel jako vítěz Brazilec Alex Pereira, v bitvě s Polákem Janem Blachowiczem vyhrál těsně na body. Procházkovi tak vyšel předzápasový tip. Zároveň se nechal slyšet, že je mu jedno, kdo se mu postaví. „Já jsem šampion,“ napsal na Twitter.

Oktagon na Štvanici OBRAZEM: Prohra v kleci, ale triumf v životě, krvavé šrámy a fanoušek Babiš

Oktagon MMA dává, alespoň na nějaký čas, Štvanici sbohem. Sobotním finále se zápasníci, organizátoři i fanoušci rozloučili s tradičním místem letních galavečerů. Rozhodně se jednalo o odchod ve velkém stylu, který přinesl tvrdé střety pěstí, po nichž se bijcům zbarvila tvář krví do ruda, náhlá zranění, ale i životní vítězství. Rozlučku si nenechali ujít ani známé osobnosti včetně expremiéra Andreje Babiše (ANO). Podívejte se, co dvoudenní turnaj přinesl.

Vémola po Oktagonu: Chápu ty, co na mě bučeli. Proti Langerovi si musím vybudovat nenávist

Zápasník MMA Karlos „Terminátor“ Vémola má za sebou nelehké vítězství nad Argentincem Lucasem Alsinou v rámci Oktagonu 45 na pražské Štvanici. Kdekdo predikoval rychlé vítězství, ale český bijec se k němu nakonec protrápil. Své bezprostřední pocity po zápase popsal v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Řeč padla i na bučící fanoušky či na jeho budoucího soupeře Pavola Langera, se kterým se má v říjnu utkat v Bratislavě.

Kinclova manželka v kleci? Za 10 milionů do toho jdu, hodila rukavici promotérům

Ačkoliv pozornost fanoušků bojových sportů směřuje hlavně na jejího manžela, je možné, že se své slávy v kleci dočká i Pavla Kinclová. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS prozradila částku, za níž by se se soupeřkou poprala na 5×5 minut. Žena aktuálního šampiona střední váhy MMA organizace Oktagon mimo jiné prozradila, jak se Kincl před a po zápasech chová, i to, jak dnes ona sama boje v kleci vnímá.

Třikrát a dost, potvrdil Vémola konec kariéry. Jedna výzva by ho ale z důchodu do klece vrátila

Štvanice je pro mě určitě naposledy, jsem si tím skutečně jistý. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedl zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola, a potvrdil tak i konec celé kariéry. Navzdory těmto slovům prozradil výzvu, který by ho z důchodu do klece opět vrátila. Je si jistý, že v sobotním zápase zvítězí. „Jak mohu prohrát na eventu, kde mám celou rodinu a fanoušky. To je legální doping,“ prohlásil bijec.

Protivníka skolil za 15 vteřin, teď bojuje o život. MMA bijec Štefan přišel o nohy i část lebky

Pouhé tři týdny MMA bijce Štěfana Bazsa dělily od jeho prvního profesionálního zápasu, když se mu život obrátil naruby. Po neblíže specifikovaném zranění skončil slovenský zápasník na ARO, náhle přišly zdravotní komplikace. Kvůli otoku mozku mu byla odstraněna část lebky, částečně zůstal paralyzovaný. Tvrdé rány osudu však nebyly u konce: Štefanovi kvůli dalším zdravotním problémům lékaři amputovali nohy v polovině stehen. Jeho přítelkyně nyní prosí veřejnost o pomoc.

Attila Végh odmítá výzvu od Kincla: Co bych z toho měl? MMA zápas už jen s Karlosem

Velikán česko-slovenského MMA. Toto označení je v případě Attily Végha jednoznačně na místě. V roce 2019 fascinoval obě země, když jako vůbec první bojovník – a zatím jediný – dokázal knockoutovat Karlose Vémolu. S ním půjde možná již letos do odvety. Výzvy ostatních už ale bude vždy odmítat. I třeba proto, že priority už vidí jinde. „Člověk chce trávit víc času s rodinou. Neumím si představit, že bych teď odjel na měsíc někam na přípravný kemp. To by mi utrhlo srdce,“ říká dvojnásobný otec pro CNN Prima NEWS.