reklama
CNN Prima News zápas

zápas

Výpis příspěvků ke štítku „zápas“

Dánská média o triumfu nad Čechy: Ošklivá výhra je lepší. Enormní síla jako v roce 1992

Díky vítězství nad českým týmem se dánská reprezentace zase o krok přiblížila tomu, aby dosáhla stejně jako na Euru v roce 1992 na fenomenální titul, který nikdo nečekal. Radost z postupu severského výběru do semifinále mistrovství Evropy je velká. Zároveň panuje rozčarování z toho, že do Anglie, kde odehrají Dánové zápas s domácím Albionem, pravděpodobně nebudou moci ze zahraničí žádní fanoušci.

Dánský kouč: Fantastičtí Češi, radši bych Nizozemce. Jsou to válečníci, zní naopak z Česka

Trenér dánských fotbalistů Kasper Hjulmand by v sobotním čtvrtfinále mistrovství Evropy v Baku raději hrál s Nizozemskem než s českým týmem. Svěřenci kouče Jaroslava Šilhavého na něj udělali nejen nedělní výhrou 2:0 nad „Oranjes“ velký dojem. Seveřané podle něj na turnaji poprvé potkají soupeře, který se jeho týmu vyrovná v intenzitě hry. Těžkou a vyrovnanou bitvu očekávají i čeští odborníci.

Holoubek: Sebevědomí Nizozemce zabilo, nečekali prohru. My jsme si prošli vším

Česká reprezentace ukázala, že umí být týmová. Díky tomu v neděli čeští fotbalisté předvedli perfektní výkon, shodli se fotbalový trenér David Holoubek a mentální kouč Marian Jelínek v pořadu Co Čech, to trenér! Naopak nizozemští hráči do zápasu vstoupili s arogancí – a na to také doplatili. Ve vysílání CNN Prima NEWS trenéři zhodnotili i autentickou atmosféru na maďarském stadionu.

Do Budapešti míří na fotbal sedm tisíc Čechů. Je to hazard, varuje šéf lékařů Kubek

Při nedělním osmifinále mistrovství Evropy ve fotbale českou reprezentaci proti Nizozemsku podpoří přímo na stadionu téměř sedm tisíc fanoušků. Ti už od sobotního rána odjíždějí směr Budapešť. Hlediště Puskás arény, která má kapacitu 60 tisíc míst, bude zaplněné a vedení reprezentace je nadšené. Méně však jásají lékaři. „Nešel bych tam, ani kdyby mi platili,“ sdělil CNN Prima NEWS prezident České lékařské komory Milan Kubek.

reklama