CNN Prima News zatčení

zatčení

Výpis příspěvků ke štítku „zatčení“

Děsivé chvíle seriálové hvězdy u parku. Herce Stuhlbarga napadl bezdomovec kamenem

Nepříjemný incident zažil v neděli známý americký herec Michael Stuhlbarg. Pětapadesátiletý umělec se večer v blízkosti Central Parku střetl s bezdomovcem, který ho bez varování udeřil kamenem do zadní části krku. Stuhlbarg naštěstí nebyl vážně zraněn, takže ho přivolaní záchranáři ošetřili přímo na místě. Útočník měl několik problémů se zákonem již dříve. Píše o tom web Daily Mail.

Opilý muž z Nového Města na Moravě pálil do policejních aut. Chtěl se nechat zatknout

Opilý devětatřicetiletý muž střílel na policejní auta zaparkovaná u služebny v Novém Městě na Moravě na Žďársku. Chtěl se nechat zatknout a vyřešit tak své problémy v podnikání. Nikoho nezranil. Policie ho obvinila z přečinů poškození cizí věci a výtržnictví a nyní ho stíhá na svobodě. V tiskové zprávě o tom informovala mluvčí policie Dana Čírtková.

Slovenský rapper Separ skončil v Indonésii za mřížemi. V cele čeká na deportaci ze země

Populární slovenský rapper Separ, vlastním jménem Michael Kmeť, ve středu na svém Instagramu oznámil, že v Indonésii skončil za mřížemi. Odletěl na dovolenou, aniž by si zkontroloval platnost cestovního dokladu. Jeho pas má vypršet za čtyři měsíce, ale Indonésie vyžaduje alespoň půl roku. V příspěvcích popsal podmínky zadržení, než bude deportován ze země.

Sex s nemluvňaty i dětí se zvířaty. Francouzská policie zatkla desítky podezřelých mužů

Francouzští kriminalisté v průběhu minulého týdne zatkli 80 mužů podezřelých ze sexuálního zneužívání dětí nebo přechovávání dětské pornografie, píší agentura AFP a deník Le Monde. Vyšetřovatelé se zaměřili na profese, ve kterých podezřelí byli v přímém kontaktu s dětmi. Mezi zatčenými jsou dva učitelé, vychovatel v centru pro hendikepované děti a sportovní trenéři. Mužům je mezi 30 a 60 lety.

Chtěla jsem dát dceři budoucnost, říká hvězda Zoufalých manželek. Na školu jí pomáhala úplatky

Chtěla jsem dát své dceři budoucnost, prohlásila v rozhovoru pro ABC7 hvězda seriálu Zoufalé manželky Felicity Huffmanová. Těmito slovy komentovala kauzu, kdy byla obviněna z úplatkářství a strávila několik dnů ve vězení. V rozhovoru prohlásila, že by si připadala jako „špatná matka", kdyby nepomohla svému dítěti dostat se na vysokou školu, i když v tom figuroval úplatek.