CNN Prima News zatčení

zatčení

Výpis příspěvků ke štítku „zatčení“

Tajné americké dokumenty o válce na Ukrajině měl zveřejnit člen národní gardy. FBI ho zadržela

13. dubna 2023 20:47

Federální úřad pro vyšetřování (FBI) ve čtvrtek v souvislosti s únikem utajovaných amerických dokumentů, které odhalují citlivé informace spojené s válkou Ruska na Ukrajině, zatkl 21letého gardistu Jacka Teixeiru, uvedl podle listu The New York Times (NYT) americký ministr spravedlnosti Merrick Garland. Teixeira je podle NYT členem letecké složky národní gardy státu Massachusetts a vedl chatovací skupinu, která pod názvem Thug Shaker Central sdružovala asi 20 až 30 mladých milovníků zbraní a videoher, kteří mezi sebou sdíleli i rasistické memy.

Další starosti tenistky Martincové. Jejího přítele zatkli kvůli velké cyklistické loupeži

12. října 2022 13:34

Jednu z nejlepších českých tenistek současnosti Terezu Martincovou dlouhodobě limituje bolavé koleno, nejinak tomu bylo na turnaji v Ostravě v minulém týdnu. Ovšem nyní má i jiné – daleko vážnější – starosti. Její přítel Jan Jelínek byl podle Blesku zatčen. Údajně měl figurovat v medializované cyklistické loupeži ze začátku letošního roku.

Protesty v Íránu pokračují. Policie zatkla devět cizinců, v pátek přibylo 19 mrtvých

30. září 2022 18:28
Aktualizováno

V Íránu zatkli kvůli protivládním protestům, které tam trvají už dva týdny, devět cizinců. Pocházejí mimo jiné z Německa, Polska, Itálie, Francie, Nizozemska a Švédska, informovala agentura Reuters s odvoláním na íránská média. Na jihovýchodě Íránu zemřelo v pátek při střetech protestujících s armádou 19 lidí, včetně plukovníka vládních revolučních gard, uvedla státní televize. Demonstrace si už vyžádaly přes osm desítek obětí.

Zatčený brankář Fedotov se poprvé ozval. Slyším vaše hlasy, vzkázal z Ruska fanouškům

19. července 2022 20:06

Ruský brankář Ivan Fedotov byl začátkem července zatčen v Petrohradu. Bylo to krátce před tím, než se měl vydat do zámoří, kde se chystal po podpisu smlouvy prosadit v týmu Philadelphia Flyers. Důvod dramatického zvratu? Údajně se vyhýbal vojenské službě. Tu si teď po násilném odvlečení plní na severu země. Veřejnosti se poprvé od pofidérního zadržení ozval prostřednictvím své manželky.