CNN Prima News znásilnění

znásilnění

Výpis příspěvků ke štítku „znásilnění“

Teenager v Náchodě se měl pokusit o znásilnění dvou žen. Policie na něj vlítla, popsal svědek

Policisté v Královéhradeckém kraji zadrželi 19letého muže, který měl v Náchodě sexuálně napadnout dvě náhodné ženy ve věku 45 a 64 let. Mluvčí policie Lucie Konečná CNN Prima NEWS sdělila, že dotyčný čelí obvinění ze spáchání zvlášť závažného zločinu znásilnění, ukončeného ve stadiu pokusu. V případě prokázání viny mu hrozí 10 let vězení. K soudu obviněného přišla podpořit i jeho přítelkyně, která však o podstatě jeho obvinění vůbec netušila.

Migranti znásilnili ženu před zraky zbitého přítele. V Německu přitom žijí nelegálně už roky

Explozi vzteku zažívají Němci poté, co se po několika měsících na veřejnost dostaly podrobnosti o zločinu, který se stal v berlínském Görlitzer Parku, píše web televize RTL. V červnu tam byla brutálně znásilněna 27letá žena, jejího přítele útočníci zmlátili a činu musel přihlížet. Detaily případu se tehdy tutlaly. Nyní vyšlo najevo, že pachateli jsou odmítnutí žadatelé o azyl, kteří v Německu nelegálně žijí až sedm let.

Exmanžel Katy Perryové čelí obvinění ze znásilnění. Jeho obětí je i nezletilá dívka

Britský komik a herec Russell Brand čelí obvinění ze znásilnění a sexuálního obtěžování minimálně čtyř žen. Bývalý manžel popové hvězdy Katy Perryové se měl těchto činů dopustit v letech 2006 až 2013. Jedné z napadených bylo tehdy pouhých šestnáct let. Postupně se začínají ozývat další oběti. Herec všechna obvinění odmítá.

Nové detaily v případu únosu Soni: Zadržený se živil záchranou druhých, před činem měl volno

Zadrženým v případě brutálního znásilnění 22leté Soni ze Slovenska má být člen záchranného sboru. Ze zařízení, kde pracoval, mizely léky, zvláště diazepam. V posledních dnech před činem se zdál svým kolegům podrážděný, dokonce požádal v zaměstnání o volno. Podle nich měl již dříve problémy s obtěžováním mladých studentek. O detailech případu píše web Noviny.sk.

Hvězda seriálu Zlatá sedmdesátá míří do vězení. Za znásilnění si odsedí 30 let až doživotí

Soud v Los Angeles ve čtvrtek odsoudil amerického herce Dannyho Mastersona, známého z filmu Yes Man (2008) nebo seriálu Zlatá sedmdesátá (1998), na 30 let až doživotí za znásilnění dvou žen před dvaceti lety. Soudní porota složená ze sedmi žen a pěti mužů herce již dříve shledala vinným. Ze znásilnění Mastersona obvinily tři členky scientologické církve. Podle poroty herec zneužíval svého vlivného postavení v církvi a dvě z těchto žen znásilnil. Porota se nedokázala shodnout na tom, zda znásilnil i třetí ženu.

Dvojice kopáčů si za znásilnění mentálně retardované ženy odsedí devět let, rozhodl soud

Za znásilnění mentálně retardované ženy na Třebíčsku si Robert Tomek a Ladislav Tomko shodně odpykají ve vězení devět let. Tresty jim v úterý potvrdil olomoucký vrchní soud. Zamítl tak odvolání obou mužů do viny i trestu. Podle rozsudku muži, kteří na Vysočině prováděli výkopové práce, zatáhli ženu s Downovým syndromem v září 2021 do kukuřičného pole, využili přitom její bezbrannosti. Oba kopáči vinu odmítli s tím, že šlo o dobrovolný styk. Žena si z události odnesla smíšenou úzkostně depresivní poruchu. Dvojici původně hrozilo za znásilnění pět až 12 let.

Čtyři znásilnění a desítky případů vydírání. Státní zástupce obžaloval psychiatra Cimického

Státní zástupce obžaloval psychiatra Jana Cimického ze čtyř znásilnění a 35 případů vydírání, uvedl v pondělí web Aktuálně.cz, kterému informaci potvrdil soudce Obvodního soudu pro Prahu 8 Petr Novák. Podle dřívějších informací se případy týkají Cimického pacientek. Lékař a spisovatel už v minulosti obvinění odmítl a prohlásil, že hodlá prokázat svou nevinu.

Frontman Rammsteinů volný. Prokuratura stopla vyšetřování jeho údajných sexuálních útoků

Berlínská prokuratura v úterý oznámila, že zastavila vyšetřování frontmana skupiny Rammstein Tilla Lindemanna kvůli podezření ze sexuálních deliktů. Podle státních zástupců se nepodařilo shromáždit důkazy, že by zpěvák měl nedobrovolný pohlavní styk se ženami, informovaly agentura DPA a AFP. Nejméně jedna žena v uplynulých měsících tvrdila, že odmítla se zpěvákem sex a následně se ocitla v jeho ložnici, aniž by věděla, jak se tam dostala.

Ukrajinec chtěl znásilnit dívku, lhal muž ze Zábřehu. Policie ho obvinila z trestného činu

Z šíření poplašné zprávy obvinili policisté čtyřiatřicetiletého muže ze Zábřehu na Šumpersku, který v pátek ráno na sociálních sítích zveřejnil příspěvek s nepravdivou informací o údajném pokusu Ukrajince znásilnit u místní loděnice mladou dívku. V případě prokázání viny hrozí autorovi lživého příspěvku u soudu až dva roky vězení, uvedla v neděli policejní mluvčí Petra Vaňharová, podle které šíření této nepravdivé informace mohlo v části obyvatelstva způsobit nebezpečí vážného znepokojení.