CNN Prima News znásilnění

znásilnění

Výpis příspěvků ke štítku „znásilnění“

Anesteziolog měl znásilnit pacientku přímo při porodu. Žena si myslela, že má halucinace

15. července 2022 07:19

Anesteziolog Giovanni B. měl podle policie znásilnit svou pacientku v nemocnici v brazilském Riu de Janeiru přímo při porodu císařským řezem. Žena si v době útoku myslela, že má halucinace. Vyšetřovatelé se obávají, že 32letý muž mohl ve stejný den znásilnit ještě další dvě ženy. Policie už lékaře zadržela, v případě odsouzení mu hrozí až 15letý pobyt za mřížemi.

Znásilněné 10leté dívce úřady zakázaly jít na potrat. To je šílené, běsní prokurátor

3. července 2022 13:17

Po rozhodnutí amerického nejvyššího soudu bylo zrušeno právo na potrat v celých Spojených státech do 24. týdne těhotenství. Jednotlivé státy tak o pravidlech interrupce rozhodují samy. V Ohiu se tak do svízelné situace dostala desetiletá dívka, která byla znásilněna. Tamní úřady jí po kontroverzní změně zákonů potrat zakázaly. Dívka podstoupí lékařský zákrok v jiném státě.

Peklo v italském městečku. Mladí Afričané rabovali a brutálně útočili na kolemjdoucí

17. června 2022 20:22

Agresivní útok otřásl 2. června poklidným italským městečkem Peschiera di Garda. Mladí Afričané na sociálních sítích svolali brutální akci pod heslem Afrika v Peschieře. Akci naplánovali na den, kdy Italové slaví Den republiky. Násilí chtivé gangy ničily, co jim přišlo do cesty. Napadaly i místní obyvatele a turisty. Tamní vláda připravuje opatření, aby podobným útokům zabránila. Útočníci už totiž svolávají další akci.

Muž z Plzeňska měl znásilňovat nevlastní dceru. Budilo mě osahávání, vylíčila dívka

14. června 2022 16:42

Až 12 let vězení hrozí otčímovi, který měl znásilňovat svou nevlastní dceru. S dívkou podle jejích slov i výpovědí matky a bratra spával v jedné posteli. Dvanáctiletá dcera tvrdí, že ji L. H. několikrát znásilnil. Jeho osahávání ji údajně opakovaně budilo. Čtyřiatřicetiletý muž obvinění ze znásilnění odmítá a hájí se nyní před Krajským soudem v Plzni. Rozsudek by mohl padnout během několika dní.

Přehnala jsem to, přiznala odvolaná ombudsmanka, která líčila znásilnění Rusy na Ukrajině

10. června 2022 20:29

Odvolaná ukrajinská ombudsmanka Ljudmila Denisovová prolomila mlčení. Zástupkyně pro lidská práva prohlásila, že o násilném chování ruských vojáků mluvila velmi tvrdě, aby přesvědčila svět, že musí její zemi co nejvíce podpořit. Konkrétně jí poslanci vyčítali způsob, jak informovala o údajném znásilňování ukrajinských civilistů členy invazních sborů.

Все больше изнасилований женщин и детей. В ООН рассказали, что творят российские солдаты

8. června 2022 10:25

Обвинений российских солдат в сексуальном насилии на Украине все больше прибывает, заявила ReliefWeb специальный представитель Генерального секретаря ООН по вопросам сексуального насилия во время конфликтов Прамила Паттен. Не все случаи сексуального насилия фиксируются, а гуманитарный кризис в Украине перерастает в кризис торговли людьми, цитирует агентство AP.