reklama

ZOH 2022

Nejnovější příspěvky k tématu

Čínští hokejisté musí dokázat, že na olympiádě v Pekingu neudělají příliš velkou ostudu

5. listopadu 2021 09:25

Nedávno přišla pro hokejové fanoušky radostná zpráva, že na zimních olympijských hrách v Pekingu budou moct startovat hráči z NHL. Pokud někde tato novinka způsobila rozpaky, pak u čínské reprezentace. Ta je totiž nalosována do skupiny i s Kanadou a USA – tedy týmy, které budou logicky ze zámořské soutěže čerpat nejvíce. A dají se čekat kruté debakly Číňanů.

Do Pekingu jen s očkovanými hráči. Pro nás žádný problém, říká manažer nároďáku Nedvěd

17. října 2021 16:26

Daleko přísnější režim než v Tokiu. Pokud na zimní olympijské hry v Pekingu zamíří neočkovaný sportovec, musí napřed v Číně do třítýdenní karantény. Na nadcházejícím sportovním svátku bude vysoce sledovaný hokejový turnaj, na který zavítají hvězdy z NHL. V celé elitní zámořské lize jsou však jen čtyři hráči ze 700, kteří za sebou nemají vakcinaci. A mezi ně Češi nepatří. Vysoká proočkovanost je i v tuzemské extralize, a tak trenérovi národního týmu Filipu Pešánovi při skládání nominace nepřibydou zbytečné vrásky.

Sledujte ŽIVĚ: Ledecká se chystá na novou sezonu. Jaké má česká univerzálka cíle?

14. října 2021 12:12

Jedna z největších tuzemských sportovních celebrit už brzy opět vyrazí do akce. Obojživelnice Ester Ledecká na startu minulé sezony Světového poháru v alpském lyžování oslnila vítězstvím v super-G, ve stejné disciplíně bude obhajovat za několik měsíců zlato na olympijských hrách v Pekingu. O plánech pro našlapaný ročník bude mluvit na tiskové konferenci, kterou můžete od 12:30 sledovat na CNN Prima NEWS.

Na olympiádu v Číně pojedou největší esa z NHL. V nominaci je Voráček i Pastrňák

7. října 2021 16:53
Aktualizováno

Vítěz posledních dvou ročníků NHL, držitel Maurice Richard Trophy pro nejlepšího střelce z minulého roku a nejlépe placený tuzemský hráč ze zámořské soutěže. Český hokejový svaz zveřejnil první trojici, která bude reprezentovat na olympijských hrách v Tokiu. Tvoří ji Ondřej Palát z Tampy Bay Lightning, bostonský David Pastrňák a Jakub Voráček z Columbusu Blue Jackets.

Peking: Olympiáda bez fanoušků ze zahraničí, neočkovaní sportovci na 21 dní do karantény

29. září 2021 20:22
Aktualizováno

Zimní olympijské hry v Pekingu 2022 budou bez zahraničních fanoušků. Vstupenky se budou prodávat jen obyvatelům pevninské části Číny. Tvrdá nařízení budou platit i pro sportovce a další akreditované účastníky her. Ti, kteří nebudou plně očkovaní, budou muset po příjezdu do Číny na 21 dnů do karantény. Uvedl to Mezinárodní olympijský výbor.

Hlavní zprávy

reklama