CNN Prima News 360⁰ Pavlíny Wolfové

360⁰ Pavlíny Wolfové

Výpis příspěvků ke štítku „360⁰ Pavlíny Wolfové“

Pekarové došla trpělivost: Kalousek není upřímný. Důchodce by nechal na holičkách, zlobí se

15. července 2022 21:54

Exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) v poslední době často kritizuje vládní pětikoalici především kvůli její rozpočtové politice. Nijak zvlášť nešetří ani stranu, kterou před lety sám zakládal. To se však nelíbí současnému předsednictvu. Šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová v rozhovoru pro CNN Prima NEWS uvedla, že Kalousek svým jednáním překračuje únosnou mez. Mimo jiné ho osočila z neupřímnosti a nezodpovědnosti.

Ukrajinci v luxusních vozech? Zvláštní, že nejsou ve válce, diví se šéf hokeje Hadamczik

24. června 2022 10:11

Nový prezident Českého svazu ledního hokeje Alois Hadamczik by netrestal české hokejisty za to, že chtějí hrát v ruské KHL. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS reagoval na plánovaný přestup Rudolfa Červeného do ruského klubu Admiral Vladivostok. „Máme demokracii, i když se Rusové zapojili do hnusné války, je to jeho rozhodnutí, nese za to zodpovědnost,“ řekl Hadamczik.

Praha sobě využívá úniky ze spisů, tvrdí Pospíšil. Scheinherr říká pohádky, souhlasí Prokop

22. června 2022 05:59

Praha sobě v kauze okolo pražského dopravního podniku (DPP) nezastává roli protikorupčních hrdinů. Na tom se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS shodli pražští zastupitelé Jiří Pospíšil (TOP 09) a Ondřej Prokop (ANO). Podle Pospíšila Jan Čižinský a jeho kolegové využívají různé úniky z policejních spisů pro svou předvolební kampaň. Prokop zase náměstka primátora pro dopravu Adama Scheinherra (Praha sobě) označil za pohádkáře.

Hřib a Scheinherr neudělali, co měli. V kauze Hlubuček nejsou žádnými hrdiny, říká Žáček

21. června 2022 23:07

Českou politickou scénou otřásá kauza korupce v pražském dopravním podniku (DPP). Opoziční i někteří vládní politici kritizují mimo jiné členy pražské rady, kteří s kauzou alespoň podle policejních spisů nemají nic společného. Poslanec Pavel Žáček (ODS) si v pořadu 360° na CNN Prima NEWS rýpnul do primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) či jeho náměstka Adama Scheinherra (za Praha sobě). Podle Žáčka se ani jeden z politiků nedá považovat za hrdinu, naopak prý měli lépe konat.

Redl si „koupil nesvéprávnost“. Kdo s ním komunikoval, nemá sebereflexi, říká exdetektiv

21. června 2022 17:31

Díky posudku o duševní chorobě se již jednou trestu vyhnul. V květnu soud obviněnému Michalu Redlovi znovu omezil svéprávnost, a to na pět let. Jak je možné, že člověk, který podle policie a svědků žije život jako svéprávná osoba, může něčeho takového dosáhnout? Bývalý elitní detektiv Karel Tichý ve vysílání CNN Prima NEWS na základě vlastních profesních zkušeností popsal, jak může obviněná osoba s dobrými právníky a dostatkem peněz od lékařů získat účelový posudek, ve kterém ze zdravého člověka udělají vědomě blázna.

Mašek ostře k Rakušanovi: Jeho setrvání na vnitru je absurdní, snažil se brzdit vyšetřování

20. června 2022 22:44

Opozice ostře kritizuje vládu kvůli kauze korupce v pražském dopravním podniku, ve které je obviněn i bývalý náměstek pražského primátora a nyní již bývalý člen hnutí STAN Petr Hlubuček. Kvůli vazbám na rovněž obviněného podnikatele Michala Redla již oznámil rezignaci ministr školství Petr Gazdík (STAN). Hnutí ANO i SPD rovněž požadují konec vicepremiéra Víta Rakušana (STAN). Podle poslance Jiřího Maška (ANO) se totiž ministr vnitra snažil zbrzdit policejní vyšetřování. Poslanec Petr Letocha (STAN) ve vysílání CNN Prima NEWS zmínil, že Starostové vyvozují politickou odpovědnost nejrychleji, jak mohou.

Rusové na okupovaných územích vyhlazují prakticky vše, co je ukrajinské, míní expert

9. června 2022 08:32

Ruská invaze na Ukrajinu trvá již déle než tři měsíce a mírová vyjednávání jsou v nedohlednu. Jak dlouho ještě válka bude trvat? I o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS diskutovali exministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD), politolog Petr Drulák a bezpečnostní analytik Daniel Koštoval. Podle něj Ukrajinci bojují o holé přežití i vzhledem k tomu, jaké zrůdnosti Rusové páchají na okupovaných územích.

Švihlíková: Odbory jsou u nás sprosté slovo. Jejich návrhy jsou radikální, odvětila Horská

9. června 2022 07:49

Úřednické i další odborové svazy pracovníků veřejného sektoru postupně hlásí stávkovou pohotovost na podporu požadavku zvýšení platů. Vláda je sice o návrhu připravena jednat, zároveň však upozorňuje, že si musí počínat odpovědně kvůli tomu, aby nepoškodila všechny občany roztočením inflační spirály. A co o současném problému soudí ekonomové? Ilona Švihlíková a Helena Horská byly hosty v pořadu 360°. V ekonomických otázkách se však neshodly.

Překvapení v Británii: Tradiční světla zažehla Alžběta II. Forejt vysvětlil jejich význam

2. června 2022 23:59

V Londýně začaly čtyřdenní oslavy 70 let vlády britské královny Alžběty II. Platinové jubileum si ostrované připomínají řadou ceremoniálů i kulturních akcí. Mezi ně patří také symbolické zažehnutí takzvaných vater. Světla u nádvoří windsorského hradu rozsvítila ve čtvrtek večer samotná 96letá královna. Bývalý šéf protokolu Kanceláře prezidenta republiky Jindřich Forejt v pořadu 360° na CNN Prima NEWS mimo jiné vysvětlil smysl této tradice.