reklama
CNN Prima News alkohol

alkohol

Výpis příspěvků ke štítku „alkohol“

Zeman měl náběh na delirium, tvrdí Stehlíková. Hrad to popírá a chystá žalobu

6. října 2021 17:53

Politici začínají spekulovat a odhadovat, jaký je skutečný zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana. Jeho předchůdce v prezidentské funkci Václav Klaus naznačil, že Zeman má problémy s játry. Exministryně pro lidská práva a národnostní menšiny a psychiatrička Džamila Stehlíková uvedla, že prezident se do nemocnice dostal kvůli „metabolickému rozvratu v rámci alkoholické jaterní cirhózy“. Zeman je ale podle mluvčího Hradu Jiřího Ovčáčka v pořádku, v pátek se chystá k volbám a Stehlíkovou kvůli jejím vyjádřením zažaluje.

Sex, drogy, alkohol. Párty norských fotbalistů vrcholila na hřišti, fanoušci i klub zuří

20. srpna 2021 22:12

Brann není fotbalovým klubem, který by znala celá Evropa. V norské lize se nachází až na posledním místě. Uprostřed krize se tým z Bergenu přece jen proslavil, ale rozhodně ne tak, jak by chtěl. Hráči se minulý týden vydali užívat večer do města, s popíjením pak ale pokračovali i přímo na stadionu, a to v dámské společnosti. Mluví se i o drogách.

Jak se formule 1 naučila žít bez cigaret. Tabáková reklama ale ještě úplně nevymřela

14. dubna 2021 17:21

Chcete mít svůj tým ve formuli 1? Budete potřebovat spoustu věcí, ale hlavně minimálně 100 milionů dolarů. Pak přežijete v královně motorsportu jeden rok. Takovéto peníze nepřiletí samy, chce to řadu štědrých partnerů, kteří pak dostanou své místo na „těle“ monopostů. Dříve si nikdo královnu motorsportu nedovedl představit bez plejády log cigaret. Tyto doby jsou pryč. I tak se ale snaží tabákoví výrobci najít alternativní cesty, jak být v populárním seriálu stále vidět.

reklama