CNN Prima News alkohol

alkohol

Výpis příspěvků ke štítku „alkohol“

Bizarní případ z Přerova: Pro opilou náctiletou dívku přijel na služebnu otec. Sám nadýchal

21. června 2022 22:07

O neobvyklý případ se na Facebooku podělili strážníci z Přerova. Na nádraží nalezli spící náctiletou dívku, která měla atypickou čepici – žlutého pikachua. Jak později zjistili, byla opilá, nadýchala 1,5 promile. Zkontaktovali i jejího otce, který si pro ni měl dorazit na služebnu. Jak se však ukázalo, ani rodič nezahálel a před cestou se posilnil alkoholem.

Nezletilý chlapec se řítil Trutnovem rychlostí 110 km/h. Havaroval a nadýchal 2,1 promile

20. června 2022 18:35

Rychlá a nekontrolovaná jízda Trutnovem v Královéhradeckém kraji skončila havárií řidiče poté, co mu hlídka naměřila při průjezdu překročení rychlosti o 64 kilometrů v hodině. Později se ukázalo, že za volantem seděl teprve 16letý mladík, který auto ukradl své rodině. Alkoholový test u chlapce ukázal hodnotu 2,1 promile.

Šokující přiznání Upíra Krejčího: Sebevražda? Chtěl jsem ženě ukázat, že o mě může přijít

15. června 2022 14:35

Václav Upír Krejčí se vzpamatovává z nedělní autonehody a z toho, že se mu rozpadá manželství. Za vším by měla údajně stát nevěra jeho dlouholeté partnerky Zuzany. Populární herec se s tím svěřil deníku Blesk a poodhalil, jak je to s jeho pokusem o sebevraždu. Prý to byla spíš hra na city. Chtěl, aby se o něj manželka bála.

Nejdřív nehoda ze zoufalství, teď krádež. Upíru Krejčímu z auta zmizely tisíce korun

14. června 2022 09:57

Pro herce a populárního komika Václava Upíra Krejčího se v neděli zhroutil svět. Na rodinné chatě sáhl po alkoholu, ve kterém utápěl manželskou krizi. Následně s 2,7 promile usedl za volant – naboural a sjel s vozem do potoka. Po propuštění z nemocnice, kde mu ošetřili menší utrpěná zranění, neměl kam jít. Nyní přišla další rána. Z nabouraného vozidla mu někdo odcizil 35 tisíc korun.

V třinecké nemocnici se střílelo. Dovnitř se dobývali dva opilí muži, policie je zadržela

8. června 2022 09:29
Aktualizováno

V třinecké nemocnici se v úterý nad ránem střílelo. Při incidentu nebyl nikdo zraněn. Podle informací CNN Prima NEWS se ve čtyři hodiny domáhali vstupu do areálu dva muži pod vlivem alkoholu a následně jeden z nich údajně vystřelil na budovu vrátnice. Policie podezírá zadržené muže z vydírání. Ve vězení mohou strávit až 8 let. Jeden z nich měl samonabíjecí pušku.