reklama

Jídlo a pití

Nejnovější příspěvky k tématu

Marlenka je symbolem přátelství. Pracovat musíte srdcem, má jasno majitel firmy

19. listopadu 2021 22:31

Když v 90. letech přijel z Arménie do České republiky, rozhodně by nikdo nepředpokládal, že se zapíše do historie českého cukrářství. Zakladatel a majitel společnosti Marlenka International Gevorg Avetisjan v pořadu Interview na CNN Prima NEWS prozradil, jaký je recept úspěšného podnikání, jaký zákusek se ujal ve světě a popsal aktuální situaci v jeho rodné zemi.

Kristýna Dolejšová: „Ženy mají tendenci samy sebe shazovat, proto jim chci pomáhat,“

10. listopadu 2021 07:10

Kristýna Dolejšová měla odmalička problémy s emočním jezením. V dospělosti se s tím ale rozhodla něco udělat. Uvědomovala si, že ji k negativním myšlenkám přiváděly i sociální sítě, kde viděla jen krásně ženy. Založila proto projekt Za normální holky a sdílela život takový jaký je - s celulitidou, kily navíc a odvahou o tom veřejně promluvit.

Adventní kalendář pro všechny pivní fajnšmekry

30. října 2021 11:00

Advent i Vánoce jsou svátky klidu a míru, nebo alespoň bývaly. Hektická atmosféra přelidněných nákupních center, podráždění lidé a boj o parkovací stání, tomu všemu se jednoduše vyhnete s originálními dárky od Pivo jinak. Z pohodlí domova můžete objednat nejen unikátní adventní pivní kalendář, ale i předplatné piv třeba na celý rok. Věnujte letos k Vánocům neotřelý zážitek. Pivní degustace může být nový způsob, jak si obohatit společné chvíle. Jak na degustaci, vám prozradíme v našem stručném průvodci od sládka Romana Řezáče.

Hořká čokoláda? Kvalitní čokoláda není hořká, jen tmavá

24. října 2021 08:10

Získala už třicet čtyři ocenění za své čokolády a vyrábí výhradně z kakaových bobů. Dohlíží na to, aby její suroviny byly z farem, na kterých nepracují děti. Co ale hlavně? Má svou práci ráda. Michaela Dohnálková zariskovala a ze stálého zaměstnání odešla a založila svou vlastní továrnu na čokoládu.

Hlavní zprávy

Trhy jim zrušili, přesto si poradili. V Jablonci nad Nisou otevřeli adventní supermarket
Liberecký kraj

Trhy jim zrušili, přesto si poradili. V Jablonci nad Nisou otevřeli adventní supermarket

V Jablonci nad Nisou mají namísto vánočních trhů adventní supermarket. Bývalá prodejna nábytku v centru města se nyní proměnila v takzvaný Štědrý dům, který funguje stejně jako běžné obchody. Zákazníci si u vchodu berou košíčky, u stolů si vybírají zboží a u pokladny platí nákup. Skupina lidí, která pořádá několikrát do roka řemeslné trhy, si prostor pronajala a upravila během několika dní.

Vyhláška o povinném očkování proti covidu je už hotová. Vyjde do týdne, říká Vojtěch
Adam Vojtěch

Vyhláška o povinném očkování proti covidu je už hotová. Vyjde do týdne, říká Vojtěch

Vyhláška o povinném očkování proti nemoci COVID-19 pro vybrané profese a lidi nad 60 let je hotová. Podle ministra zdravotnictví v demisi Adama Vojtěcha vyjde do konce tohoto týdne ve Sbírce zákonů, řekl v pondělí po jednání vlády na tiskové konferenci. S dalšími opatřeními chce kabinet vyčkat na další vývoj epidemie. Pokles počtu pacientů v nemocnicích čeká Vojtěch kolem Vánoc.

reklama

Jídlo a pití

Recepty na nejchutnější jídlo a pití. Inspirujte se a připravte si lahodné pokrmy z celého světa. V rubrice Jídlo a pití naleznete tipy na výtečné pokrmy a spoustu podrobných receptů na ty největší laskominy.