reklama
CNN Prima News alpské lyžování

alpské lyžování

Výpis příspěvků ke štítku „alpské lyžování“

Lyžaře při tvrdém pádu propíchla větev. Po týdnech v nemocnici poslal fanouškům vzkaz

30. listopadu 2021 15:21

Pro francouzského sjezdaře Adriena Théauxe skončila sezona ještě před tím, než se stačila naplno rozběhnout. Sedmatřicetiletý lyžař si v polovině listopadu při ošklivém pádu při tréninku v americkém Copper Mountain přivodil několik zlomenin, dokonce ho propíchla větev stromu. Dva týdny od incidentu sdílel Théaux příspěvek na Instagramu, v němž popisuje detaily nehody.

Lyžařská hvězda Vlhová apeluje na neočkované: Zamyslete se a jděte si pro vakcínu

10. listopadu 2021 09:12

Covidová situace na Slovensku je vážná a přes 1 800 zdravotníků podepsalo apel směřující k veřejnosti s hlavním vzkazem: „Už přestáváme zvládat a nedokážeme se ubránit slzám.“ Výzvu zoufalých doktorů a sestřiček se rozhodla podpořit i jedna z největších sportovních hvězd současnosti, lyžařka Petra Vlhová. Lidem se snaží vysvětlit, že očkování je tou nejlepší možnou cestou, jak zvrátit aktuální stav.

Ester má ještě mnoho nevyužitého potenciálu, říká její objevitel z Red Bullu

30. října 2021 06:43

Může to být téměř k nevíře, ale od jednoho nápojového koncernu ke druhému přivedla českou lyžařku a snowboardistku Ester Ledeckou zřejmě špatně podepsaná smlouva a nedůslednost. Jak se to stalo, kdo na tom vydělal a jaký má dvojnásobná olympijská vítězka potenciál, popisuje v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Robert Trenkwalder, šéf speciálních sportovních projektů společnosti Red Bull. Vzpomíná také na to, jak se mu podařilo získat italského trenéra Franze Gampera a jak od začátku věděl, že si s Ledeckou tzv. sednou i přes více než 40letý věkový rozdíl.

Vlhová se pustila do extrenéra: Ubližoval mi, byla jsem pro něj stroj a mohl mě zničit

21. října 2021 19:31

Letos v březnu dotáhla slovenská lyžařka Petra Vlhová dílo do konce a dosáhla na velký křišťálový glóbus za vítězství ve Světovém poháru. O tom, jak se holka ze sídliště dostala na sjezdařský vrchol, bude pojednávat její biografie, která vyjde v listopadu. V ní rodačka z Liptovského Mikuláše poodkrývá zajímavé detaily své kariéry včetně strastí, které si „užila“ s italským trenérem Liviem Magonim.

Sledujte ŽIVĚ: Ledecká se chystá na novou sezonu. Jaké má česká univerzálka cíle?

14. října 2021 12:12

Jedna z největších tuzemských sportovních celebrit už brzy opět vyrazí do akce. Obojživelnice Ester Ledecká na startu minulé sezony Světového poháru v alpském lyžování oslnila vítězstvím v super-G, ve stejné disciplíně bude obhajovat za několik měsíců zlato na olympijských hrách v Pekingu. O plánech pro našlapaný ročník bude mluvit na tiskové konferenci, kterou můžete od 12:30 sledovat na CNN Prima NEWS.

reklama