reklama
CNN Prima News Anna Slováčková

Anna Slováčková

Výpis příspěvků ke štítku „Anna Slováčková“

Exmilenka strávila noc s jiným. Nehodlám ze sebe dělat idiota, zuří Slováček a mstí se

15. prosince 2021 10:17

Lucie Gelemová se zřejmě rozhodla udělat definitivní tečku za vztahem s 78letým saxofonistou Felixem Slováčkem. Podle informací deníku Blesk totiž strávila noc z pondělí na úterý v hotelu s jiným mužem. A přestože se pár rozešel už v květnu, Slováček teď pořádně zuří. Po své bývalé milence žádá, aby se okamžitě vystěhovala z jeho bytu.

Strach o Patrasovou. Praštila se o roh stolu, s rozseklou hlavou skončila v nemocnici

16. července 2021 09:32

Zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová musela do nemocnice. Podle webu Blesk.cz pro ni ve středu večer přijeli záchranáři do vily, která se nachází ve Vlašimské ulici na pražských Vinohradech. Pětašedesátiletá žena měla mít úraz hlavy a obličeje. Podle zdrojů deníku byla pod vlivem alkoholu. Sama zpěvačka ale řekla, že vytírala podlahu a uklouzla.

Slováčková: Odezvu mají hlavně moje hloupá selfíčka. Prozradila, co jí dělá radost

5. května 2021 21:34

Zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková vydala během koronaviru debutové album Aura. Desku propaguje přes sociální sítě, protože jiná možnost nyní příliš není. „Všímám si, že když tam dám hloupé selfíčko, kde jsem nějak namalovaná a upravená, tak má větší odezvu, než když tam napíšu něco o své kapele,“ uvedla pro CNN Prima NEWS. Uživatele podle ní baví více lifestyle a pozlátko než práce.

reklama