CNN Prima News Anthony Joshua

Anthony Joshua

Výpis příspěvků ke štítku „Anthony Joshua“

V domě boxerské hvězdy sídlili Rusové a poničili ho. Usyk tam teď vítězně vyvěsil vlajku

14. září 2022 14:31

Na konci srpna dokázal v souboji s Anthonym Joshuou uhájit mistrovské opasky z organizací WBA, WBO, IBF a IBO v těžké váze. A teď se ukrajinský boxer Oleksandr Usyk po dlouhých měsících vrátil do svého domu na předměstí Kyjeva. Domov byl před nedávnem ve značně zbídačeném stavu. Na nějaký čas se v něm totiž usadila část ruské armády.

Zbavím toho ukrajinského vandráka titulů. Fury chce za bitvu s Usykem pořádný balík peněz

24. srpna 2022 06:33

Nebyla jiná možnost. Boxer Oleksandr Usyk po triumfu nad Anthonym Joshuou prohlásil, že nebude obhajovat své tituly z těžké váhy proti nikomu jinému než Tysonovi Furymu. Neporažený „The Gypsy King“ by se měl ukrajinskému šampionovi – rovněž neznajícímu prohru – postavit 17. prosince v Saúdské Arábii. A prý toho „vandráka“ připraví o všechny jeho opasky.

Kozáci se nikdy nevzdávají. Usykův triumf nabudil Ukrajinu, velebí šampiona Zelenskyj

21. srpna 2022 09:52

Celá Ukrajina na chvíli zapomněla na válku ve své zemi a napjatě sledovala boxerský souboj o titul mistra světa. Ukrajinský boxer Oleksandr Usyk v noci ze soboty na neděli dokázal obhájit titul a znovu se stal šampionem. „Těžké, ale potřebné vítězství,“ rozplýval se po duelu ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Boxera motivoval ještě před zápasem.

EXKLUZIVNĚ šampion Usyk v Praze: Boxováním s Joshuou udělám pro Ukrajinu víc než střílením

30. března 2022 05:26

Chtěl jsem zůstat a bránit Ukrajinu se zbraní v ruce, říká v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS boxerský šampion v těžké váze Oleksandr Usyk. Přátelé ho ale přemluvili, aby se raději soustředil na ostře sledovaný zápas s Britem Anthonym Joshuou. Požehnání dostal 35letý rodák z Krymu také od ukrajinské vlády a na cestě za obhajobou navštívil i Prahu. Titulový zápas naplánovaný na červen totiž přitáhne pozornost celého světa a zajisté ještě zvýší pozornost ohledně dění na Ukrajině. Nehledě na to, jakou vzpruhu bude představovat pro miliony strádajících Ukrajinců. „Nezajímá mě nic jiného než pomoc Ukrajině, dám do toho vše,“ ujišťuje Usyk.

Piju 12 piv denně a netrénuju, hlásal Fury minulý týden. Teď podepsal boj o boxerský trůn

15. března 2021 22:05

Britští boxeři Anthony Joshua a Tyson Fury by se ještě v tomto roce měli utkat o titul absolutního krále těžké váhy v profesionálním ringu. Podle promotéra Eddieho Hearna už je podepsána smlouva na dva duely obou aktuálních šampionů. První by se měl uskutečnit v červnu nebo červenci, odveta pak v listopadu či prosinci, informovala EPSN.