reklama
CNN Prima News Arizona

Arizona

Výpis příspěvků ke štítku „Arizona“

Policista nedopatřením „upekl“ svého psa v autě. Byl za to na 20 hodin suspendován

Policista okresu Maricopa County v Arizoně Craig Curry loni v létě ponechal svého psa jménem Ike v nastartovaném autě a odešel na jednání. Služebnímu vozidlu se ale zastavil motor a přestala jít klimatizace. Teplota toho dne přitom dosahovala více než 40 stupňů. Když se k autu vrátil, objevil zvíře polomrtvé. Ike dostal silný úpal a druhý den musel být utracen. Vyšetřovatelé nyní dospěli k názoru, že policista pochybil a na 20 hodin ho suspendovali.

Bidenovu výhru potvrdily další dva klíčové státy. Zvítězil ve Wisconsinu a Arizoně

Další dvě klíčová bojiště z letošních prezidentských voleb ve Spojených státech v pondělí vyhlásila oficiální výsledky hlasování a potvrdila vítězství demokratického kandidáta Joea Bidena. K Georgii, Michiganu, Pensylvánii a Nevadě se přidaly Arizona a Wisconsin. Výsledky tak už vyhlásily všechny státy, v nichž si Biden připsal relativně těsná vítězství a v nichž tábor prezidenta Donalda Trumpa přistoupil k soudním stížnostem.

Joe Biden je novým americkým prezidentem. Ve volbách těsně porazil Trumpa

Vše nasvědčuje tomu, že USA budou mít nového prezidenta. Po zisku některých klíčových států zvítězil demokratický kandidát Joe Biden, který by měl v Bílém domě nahradit republikána Donalda Trumpa. Rozhodujícím krokem se stal zisk Pensylvánie v sobotu v podvečer našeho času. Dosavadní prezident však v posledních dnech vyjadřoval nad průběžnými výsledky voleb silné pochybnosti a dokonce chce vítězství svého rivala napadnout u soudu.

reklama