reklama
CNN Prima News Arizona

Arizona

Výpis příspěvků ke štítku „Arizona“

Farma volá. Akorát, že vůbec. Jak brankář Vejmelka popřel zákony NHL a stal se „kojotem“

30. října 2021 09:27

Kdo by to byl řekl, že gólman, který ještě v sezoně 2018–⁠2019 chodil občas z extraligy chytat do prvoligové Třebíče, bude o tři roky později stát v brankovišti hokejového království NHL. Příběh Karla Vejmelky je jedinečný. „Pozice pro mě byla jasně daná. Ani jsem neměl žádné zprávy, že bych se mohl udržet v prvním týmu Arizony. O to to pak bylo příjemnější,“ vypráví 25letý brankář Coyotes v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Policista nedopatřením „upekl“ svého psa v autě. Byl za to na 20 hodin suspendován

13. února 2021 16:12

Policista okresu Maricopa County v Arizoně Craig Curry loni v létě ponechal svého psa jménem Ike v nastartovaném autě a odešel na jednání. Služebnímu vozidlu se ale zastavil motor a přestala jít klimatizace. Teplota toho dne přitom dosahovala více než 40 stupňů. Když se k autu vrátil, objevil zvíře polomrtvé. Ike dostal silný úpal a druhý den musel být utracen. Vyšetřovatelé nyní dospěli k názoru, že policista pochybil a na 20 hodin ho suspendovali.

Bidenovu výhru potvrdily další dva klíčové státy. Zvítězil ve Wisconsinu a Arizoně

30. listopadu 2020 23:46

Další dvě klíčová bojiště z letošních prezidentských voleb ve Spojených státech v pondělí vyhlásila oficiální výsledky hlasování a potvrdila vítězství demokratického kandidáta Joea Bidena. K Georgii, Michiganu, Pensylvánii a Nevadě se přidaly Arizona a Wisconsin. Výsledky tak už vyhlásily všechny státy, v nichž si Biden připsal relativně těsná vítězství a v nichž tábor prezidenta Donalda Trumpa přistoupil k soudním stížnostem.

Volby vyhrál Trump, tvrdí jeho příznivci. Bidenovo vítězství označují za spiknutí

10. listopadu 2020 08:51

O víkendu protestovali proti výsledku amerických prezidentských voleb po celých Spojených státech příznivci Donalda Trumpa. Mnozí měli zbraně, krucifixy a vlajky s heslem dosluhujícího prezidenta „Make America Great Again“ (Udělejme Ameriku znovu skvělou). Trumpovi stoupenci tvrdí, že byl o znovuzvolení připraven nezákonně.

reklama