CNN Prima News Arsène Wenger

Arsène Wenger

Výpis příspěvků ke štítku „Arsène Wenger“

Bůh, lev a ferrari, které Guardiola řídil jako fiat. 40 důkazů Ibrahimovicova silného ega

Pokud by se ve světě měl hledat druhý Chuck Norris, směle lze ukázat na švédského fotbalistu s bosensko-chorvatskými kořeny Zlatana Ibrahimovice. Minimálně podle jeho hlášek dokáže to, co nikdo jiný. Samozřejmě vyjma Norrise, na jehož schopnosti existuje nekonečné množství vtipů. Jelikož útočník aktuálně působící v AC Milán oslavil v říjnu čtyřicítku, zde je jeho 40 ikonických výroků překypujících sebevědomím.

Někdejší hvězda Arsenalu se změnila k nepoznání. Fanoušci se nestačili divit

Profesionální sportovci fungují v režimu, který jim prakticky nedovoluje přibrat. Mají neustálou zátěž, permanentně jsou váženi, i desetina procenta tuku v těle navíc je problém. Proto když po mnoha letech vyskočí z náročného kolotoče, někteří si užívají, že se nemusí nijak hlídat. Třeba jako někdejší opora Arsenalu Londýn Samir Nasri. Když vyběhl poprvé od konce kariéry na trávník, leckteří fanoušci se nestačili divit.

Fotbalisté a prostitutky? Je to běžné a bezpečné, nikdo vás nevydírá, tvrdí Bendtner

Legendární trenér londýnského Arsenalu Arsène Wenger v něm viděl zázračné dítě, které potáhne „Kanonýry“ za trofejemi. Jenže kariéra fotbalisty Nicklase Bendtnera byla plná průšvihů, nikoliv gólů. O svém dosavadním bujarém životě napsal Dán knihu, ve které kromě jiného prozradil, proč je mezi hvězdnými hráči tak populární využívání služeb sexuálních pracovnic.