reklama
CNN Prima News autobus

autobus

Výpis příspěvků ke štítku „autobus“

V Damašku explodoval armádní autobus. Zemřelo 14 lidí, další utrpěli vážná zranění

20. října 2021 07:49
Aktualizováno

V centru Damašku ve středu v ranní špičce exploze zcela zničila autobus syrské armády. Zemřelo 14 lidí a několik dalších bylo zraněno. Podle syrské televize patří oběti k armádě, v autobuse byli vojáci. Syrští představitelé hovoří o teroristickém útoku. Za jiným středečním incidentem stojí syrská armáda. Ta útočila v Idlibu na severozápadě země a zabila tam podle záchranářů citovaných agenturou Reuters nejméně 13 civilistů, mezi kterými jsou i děti.

Surové napadení kvůli roušce v Praze: Muž chytil řidičku autobusu za vlasy a táhl ji ven

12. října 2021 19:01

Otřesné napadení řidičky autobusu řeší pražští policisté. Došlo k němu na lince 224 v polovině června, nyní policie žádá veřejnost o pomoc. Vše začalo, když řidička upozornila jednoho z cestujících, aby si nasadil respirátor. Muž ji ale místo toho chytil za vlasy a snažil se ji vytáhnout z kabiny řidiče. V tom mu zabránili dva pasažéři, které teď policie hledá.

Politická kampaň zblízka: PirSTAN nabízí muzeum vládních průšvihů. Nechybí ani guláš

30. září 2021 10:41

V rámci předvolebního seriálu, ve kterém vám CNN Prima NEWS podle abecedního pořadí představuje kampaně politických stran, se štáby vypravily za Piráty a Starosty do Ostravy. Na svých kampaních voliče lákají třeba na autobus, kterým poukazují na chyby vlády nebo na divadelní představení parodující ministry. Přiznávají, že řešit musejí i kritiku.

Muž zadržel tři řidiče jako rukojmí, vyhrožoval zbraní. Zasahovalo policejní komando

22. září 2021 11:22
Aktualizováno

Policie na dálnici v Bavorsku v úterý večer zadržela cestujícího, který v dálkovém autobusu vzal tři řidiče jako rukojmí, informoval server Focus Online s odkazem na policii. Podle policejního mluvčího muž tvrdil, že je ozbrojený. Policie ani po nočním výslechu údajného únosce nezná další podrobnosti. Jasné není ani, zda měl útočník skutečně zbraň. Podezřelým je 30letý srbský občan, píše deník Merkur.

Reportér, kterého na kole srazil autobus, chybu neudělal, míní dopravní expert

18. září 2021 21:32

Ta reportáž vzbudila obrovské emoce. Reportér CNN Prima NEWS v ní na kole demonstroval vládou schválený 1,5metrový rozestup, který budou muset řidiči při předjíždění cyklistů dodržovat – zákon má vejít v platnost v lednu. Přímo během experimentu reportéra srazil autobus. Na sociálních sítích pak čelil kritice. Lidé často napadali jeho odstup od okraje vozovky. Dopravní expert ale uvedl, že byl v pořádku.

Vážná nehoda dvou autobusů na pražském Barrandově. Na místě byli zranění

7. září 2021 15:44

Při odpolední srážce autobusů na pražském Barrandově utrpěli dva lidé středně těžká zranění. Řidiče jednoho z autobusů museli z kabiny vyprostit hasiči. Se zraněním nohou byl převezen do nemocnice. Hospitalizována je také 75letá cestující, uvedla mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová. Příčiny nehody vyšetřují policisté. Provoz v místě nehody ve směru k Pražskému okruhu je možný jedním jízdním pruhem. V opačném směru jezdí auta bez omezení, uvedl policejní mluvčí Richard Hrdina

Pražská MHD se vrací před pandemii, od září posílí spoje. Co všechno se změní?

27. srpna 2021 08:21

Denní provoz linek pražské integrované dopravy (PID) se vrátí do podoby z března 2020, tedy před pandemií. Zkráceny budou intervaly, v provozu budou školní autobusy a do původní podoby se vrátí také provoz příměstských linek. Kvůli nižšímu počtu cestujících zatím nebude rozšiřován provoz noční MHD a na letiště. Nové jízdní řády u metra a tramvají začnou platit v sobotu 28. srpna a u autobusů ve středu 1. září.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Expert o tragické nehodě autobusu s Čechy

21. srpna 2021 18:35

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Na německé dálnici havaroval autobus s českými turisty, kteří se vraceli z Itálie. Bylo v něm 36 lidí. Zranění utrpělo 14 z nich, z toho čtyři těžká. Příčina nehody zatím není jasná, podle generální konzulky v Mnichově ji mohl způsobit řidičův mikrospánek. Policie tuto verzi ale zatím odmítla potvrdit. O tom a dalším v Hlavních zprávách od 18:55.

reklama