CNN Prima News autobus

autobus

Výpis příspěvků ke štítku „autobus“

Hrozivá chyba řidiče autobusu: Vjel pod kola přijíždějícímu vlaku. Čtyři zranění

22. října 2022 16:44

Při nehodě elektrobusu a vlaku se v sobotu odpoledne ve Vrchlabí na Trutnovsku lehce zranili nejméně tři lidé. Hasiči mluví o čtyřech zraněných. Autobus vjel na přejezd, když tam projížděl vlak. Informovala policejní mluvčí Šárka Pižlová. Na regionální trati bude provoz zastavený do pozdního večera, České dráhy nasadily autobusy.

Detaily tragické nehody po šílené jízdě v protisměru: Obětí v Liberci mohlo být víc

22. října 2022 07:33

Obětí šílené jízdy seniora v protisměru na průtahu Libercem mohlo být víc. Policisté zjistili, že takto ujel dva a půl kilometru a v počínající ranní špičce ohrozil desítky řidičů. Na poslední chvíli se mu musel vyhýbat i řidič autobusu, ve kterém cestovalo dvacet lidí. Od srážky s řidičem v protisměru autobus podle profesionálního šoféra dělil zlomek vteřiny. Řidička malého červeného vozu už takové štěstí neměla.

V Havířově se srazil autobus s autem a dodávkou. Mezi zraněnými jsou i děti

23. září 2022 23:06

Tři lidé včetně dvou dětí se v pátek zranili při nehodě dvou vozidel a autobusu v havířovské městské části Dolní Suchá na Karvinsku. Při nehodě se střetl osobní automobil, dodávka a autobus, který převážel děti se třemi pedagogy. Zraněná je řidička osobního auta a dvě děti z autobusu. Novinářům to sdělil mluvčí hasičů Lukáš Popp.