reklama
CNN Prima News automobilové závody

automobilové závody

Výpis příspěvků ke štítku „automobilové závody“

Tak závodil Karel Loprais: Jedli konzervy, spali pod širákem a pili slivovici

30. prosince 2021 22:50

Rodák z Valašska, který si svými šesti vítězstvími v tehdy ještě africké rallye vysloužil přezdívku Monsieur Dakar, byl nezaměnitelnou figurou a motoristickou legendou světového formátu. Před třemi lety v jednom z posledních rozhovorů vzpomínal na své bohatýrské časy v pouštním maratonu a na tehdejší podmínky pro závodníky.

Tragické závody v Panenském Týnci. Zahynul mladý spolujezdec, pořadatel mluví o záhadě

12. července 2021 20:40

Policisté stále pracují na vyšetřování nehody, ke které došlo při pátečních amatérských závodech Car Wars v Panenském Týnci. Při srážce dvou vozů tam zemřel mladý spolujezdec. Pořadatel tuningového srazu Martin Krátký tragickou srážku závodníků přirovnal k záhadě. Podle policie ale může mít prostou příčinu, svou roli mohl sehrát alkohol.

„Lole“ Reutemann je v nemocnici. Nemilovaný exkolega Nikiho Laudy je v kritickém stavu

9. května 2021 23:02

Carlos Reutemann nebyl zrovna prototypem hvězdy formule 1. Ještě méně by jím byl dnes než mezi lety 1972–⁠82, kdy bojoval ve velkých cenách. Věčně zachmuřený, intrikující ve jménu úspěchu a politicky aktivní Argentinec jakoby mezi drsné bonvivány a playboye královny motortistického sportu vůbec nepatřil. V pátek byl devětasedmdesátiletý „Lole“ převezen na jednotku intenzivní péče s krvácením do dutiny břišní.

reklama