reklama
CNN Prima News baráž

baráž

Výpis příspěvků ke štítku „baráž“

Cesta na MS vede pro Čechy nejprve přes Švédsko. Pak mohou potkat Rusko, nebo Polsko

26. listopadu 2021 17:31

Šestnáct let. Minimálně tak dlouho bude česká fotbalová reprezentace čekat na účast na mistrovství světa. Aby se smutný fakt nestal ještě smutnějším, musí Patrik Schick a spol. v březnu zvládnout dvoukolovou baráž. Los v Curychu rozhodl o tom, že pokud se národní tým chce dostat na šampionát konající se příští rok v Kataru, musí nejprve porazit Švédy. Zápas se odehraje 24. března ve Skandinávii.

Obrovská škoda. České fotbalistky přišly o historický postup na EURO v penaltách

13. dubna 2021 22:57

Velké drama s bolestivým koncem. České fotbalistky byly blizoučko historickému úspěchu a vůbec poprvé v historii mohly postoupit na mistrovství Evropy. Ve druhém zápase baráže se Švýcarskem po trefě Kateřiny Svitkové vedly, nakonec utkání v Thunu skončilo po 90 minutách stejným výsledkem jako před pár dny v Chomutově, 1:1. Duel dospěl až do penalt, ve kterých svěřenkyně trenéra Karla Rady neuspěly.

Z hokejové extraligy se nebude příští sezonu sestupovat, může se naopak rozšířit

5. června 2020 16:34

Z české hokejové extraligy se v sezoně 2020–2021 nebude sestupovat. Naopak, pro ročník 2021–2022 se může rozšířit ze současných 14 na 15 týmů, pokud by vítěz druhé nejvyšší soutěže splnil licenční podmínky a měl dost financí na odehrání celé sezony. Po dnešním jednání výkonného výboru to oznámil prezident Českého hokeje Tomáš Král.

reklama