reklama
CNN Prima News Bílý dům

Bílý dům

Výpis příspěvků ke štítku „Bílý dům“

Fauci prý lhal o výzkumu koronaviru ve Wu-chanu. Kritice čelí i kvůli krutým pokusům na psech

26. října 2021 13:47
Aktualizováno

Anthony Fauci vědomě zamlčoval fakta o výzkumu ve Wu-chanu. Nový dokument usvědčuje hlavního poradce Bílého domu a odhodlaného bojovníka proti covidu z toho, že lhal, tvrdí kritici. Doktor Fauci totiž dlouho popíral, že by se Američané podíleli na výzkumu zvířecích koronavirů ve Wu-chanu. Navíc se potvrzuje, že se výzkum zabýval i cílenými mutacemi vedoucími ke zvýšení nakažlivosti viru. Což je ve Spojených státech zakázané.

Sledujte ZÁZNAM SPECIÁLU: Svět si připomíná 20 let od teroristických útoků v USA během 11. září

9. září 2021 15:35

Celý svět si v sobotu bude připomínat dvacetileté výročí série teroristických útoků, které byly spáchány 11. září v USA. Zahynuly kvůli nim téměř tři tisíce lidí. Televize CNN Prima NEWS pro tento den chystá speciální vysílání, které bude zahrnovat vzpomínky zúčastněných, názory historiků i výstupy reportérů přímo ze Spojených států.

Moje mysl je nyní prázdná. Joe Biden měl další výpadek paměti během svého projevu

4. září 2021 09:53

Americkému prezidentovi Joeu Bidenovi se stala nemilá příhoda během projevu, v němž vyzýval k větší spolupráci mezi zastánci různé víry. Svou řeč chtěl odlehčit historkou ze svatby své dcery, avšak nemohl si vzpomenout na jednu z jejích podstatných částí. Totiž název hebrejské lidové písně. Jeho paměť ho ale během projevu zradila ještě jednou.

První trest vězení kvůli útoku na Kapitol. Trumpův fanoušek si odsedí osm měsíců

20. července 2021 00:12

Americký soud v pondělí uložil osm měsíců vězení Paulu Hodgkinsovi, který při letošních nepokojích v sídle Kongresu USA pronikl až do zasedacího sálu Senátu. Jde o první odsouzení za závažný trestný čin v souvislosti s lednovým útokem, které zřejmě poslouží jako příklad ve stovkách dalších podobných kauz, informují americká média.

reklama