reklama

bitka

Výpis příspěvků ke štítku „bitka“

Bitka kvůli dítěti? V Sokolově se střetli místní a vodáci, situaci uklidnila až policie

Aktualizováno

V pátek odpoledne v Sokolově létaly urážky i pěsti. Potyčka se strhla mezi místními Romy a vodáky, kteří do města přijeli. Web Romea.cz tvrdí, že konflikt vyvolali agresivní mladíci, kteří zaútočili na romské dítě, následně měli napadnout i další Romy. Situaci uklidnili až policisté, kteří nyní celou věc vyšetřují. V neděli policie informovala, že se během potyčky lehce zranilo třináct lidí.

Bitka Romů s Afghánci na Slovensku: Migranti hrají nezletilé, trestu se nevyhnou

Bitka nelegálních migrantů a místních Romů na východě Slovenska, ke které došlo začátkem července, vyvolala po zveřejnění informace množství reakcí. Do potyčky se zapojilo téměř 50 lidí a vzduchem létaly i kameny. Situaci museli uklidňovat městští i státní policisté. Televize JOJ nyní zveřejnila informace o tom, jaká opatření přijalo zařízení, kde jsou chlapci z Afghánistánu umístěni, a jak postupovala policie.

Volný je jiná váhová kategorie, říká bezpečnostní expert. Jak hodnotí zásah ochranky?

Světem otřásla zpráva, že byl prezident Haiti zastřelen ve vlastní rezidenci. Podle bezpečnostního konzultanta Zdeňka Zahradníka to zavinili jednotlivci z ochranky. „Měli udělat svoji práci, ale nezvládli to. Je to neuvěřitelné,“ uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Podotkl také, že při jednání Lubomíra Volného ve Sněmovně je nutné, aby se počet členů nasazené ochranky zvýšil.

Čeští lvi budou žrát první, věří před MS Vémola. A chválil Šlégra za úspěšné bitky

Mistrovství světa v hokeji v lotyšské Rize je tu. CNN Prima NEWS u té příležitosti nabídla první díl zábavného pořadu Co Čech, to trenér!, ve kterém byl i zápasník Karlos Vémola, olympijský vítěz z Nagana Jiří Šlégr nebo bývalá úspěšná rychlobruslařka a nyní hokejistka Karolína Erbanová. Řešily se šance týmu trenéra Filipa Pešána na medaili nebo to, proč hvězdný útočník Alexandr Ovečkin na rozdíl od Šlégra postrádá své zuby.

reklama