bitka

Výpis příspěvků ke štítku „bitka“

Rodinná oslava skončila krvavou bitkou. Řádění násilníků popsala majitelka pronajatého sálu

Divoká hádka přerušila příjemnou zábavu na rodinné oslavě ve slovenském Popradu. Sešlost, které se účastnilo přes padesát hostů, se náhle zvrhla v hromadnou rvačku. V sále, kde se večírek konal, zůstalo rozbité vybavení, jídlo a krev na podlaze. Spolu s majitelkou prostoru byl zraněn také člen soukromé ochranky, kterého účastníci dokonce pobodali. Tři útočníci skončili ve vazbě.

Pokousaný Marpo: Ve hře je pokuta, neřeším. Takovou bitku neviděli ani policisté, řekl rapper

Případ rappera Marpa, kterého v říjnu pokousal při potyčce kvůli jízdě v protisměru jiný řidič, se podle jeho vlastních slov nijak nevyvíjí. Incidentem se sice zabývá přestupková komise a ve hře je i pokuta, ale sám hudebník věc nijak neřeší, uvedl pro redakci Prima Ženy. Na kuriózní konflikt však prý nejspíš nikdy nezapomene. V bitkách zažil mnoho zbraní, ale s využitím zubů se setkal poprvé. Kousance prý pobavily i přivolané strážníky.

Chvíle děsu při dětském americkém fotbale: Rozzuřený otec hráče vytáhl na rozhodčího pistoli

Agresivita rodičů, která úzce souvisí s jejich potomky? Ve Spojených státech takových případů přibývá. Bezpečnostní kamery například zachytily incident, při kterém řidiče školního autobusu napadl otec dítěte z mateřské školy. Vadilo mu, že přijel pozdě. V jiném případě došlo při nevinném dětském zápase v americkém fotbale k potyčce, při níž jeden z otců vytáhl střelnou zbraň.

Bitka Matoviče a Kaliňáka byla úžasná, glosoval Zeman. Co se podle něj změní, když vyhraje Fico?

Kampaně, v nichž se neeskalují emoce? V takových jsme žili v minulém režimu, kde jsme volili jednotnou kandidátku Národní fronty. Souboj Robert Kaliňák versus Igor Matovič byl úžasný. Ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS ke slovenským volbám to řekl bývalý prezident Miloš Zeman. Bitku politiků glosoval a označil ji za unikát. Následně prozradil, že kdyby volby vyhrál expremiér Robert Fico, tak by se jeho politika v Evropské unii nebo vůči NATO v zásadě nelišila od politiky předchozí vlády.

Na Slovensku znovu létaly pěsti. Kandidát od Matoviče udeřil muže, odstupuje z kandidátky

Na Slovensku došlo před blížícími se parlamentními volbami k další fyzické potyčce. Kandidát hnutí OLaNO Tomáš Holkovič svého odpůrce dvakrát udeřil pěstí do obličeje. Video z incidentu se začalo šířit po sociálních sítích. Politik se hájí tím, že rvačce předcházelo velmi agresivní chování jeho kritika, který mu měl několikrát plivnout do obličeje. Zároveň sdělil, že z kandidátky odstupuje. Lídr hnutí Igor Matovič vyvození odpovědnosti uvítal.

Záběry hromadné řežby v podchodu na nádraží. Pustily se do sebe stovky fotbalových fanoušků

V sobotu ráno se na nádraží v německém Mannheimu střetlo zhruba 200 fanoušků Borussie Dortmund s asi 80 podporovateli druholigového Hamburgeru SV, obě skupiny směřovaly na vlastní venkovní zápasy. Chaotickou bitku zachytily bezpečnostní kamery. Řežbu museli ukončit policisté za použití obušků a pepřového spreje. Podle dosavadních informací vyvázli všichni bez zranění.