bitka

Výpis příspěvků ke štítku „bitka“

Mladík z Liberce popsal drsné bitky s Ukrajinci: Časté, stačí do nich omylem strčit

8. listopadu 2022 19:18

Bitky mezi Čechy a Ukrajinci uprostřed Liberce jsou časté. Nebyla to jen surová rvačka o uplynulém víkendu, tvrdí návštěvníci zdejších barů. Video, které obletělo sociální sítě, zachycuje několik mužů, kteří do sebe bijí pěstmi, nechybějí ani kopance do hlavy. Další účastníci incidentu je buď povzbuzují, nebo se je naopak od sebe snaží odtrhnout.

Fotbalový svátek zastínila krvavá bitka. Němečtí fanoušci vtrhli do hospody, kde mlátili i děti

27. září 2022 11:28

Večer na trávníku pořádná a zábavná bitva s výsledkem 3:3, před zápasem fotbalové Ligy národů mezi Anglií a Německem mimo hřiště intenzivní bitka. Sociálními sítěmi si šíří záběry, na kterých podle britských médií 100 maskovaných německých fanoušků zaútočilo na hospodu poblíž stadionu Wembley. Řada lidí utrpěla zranění hlavy i nohou.

Bitka poslankyň na Slovensku: Praštila mě do hlavy a tahala za vlasy, zuří napadená

25. září 2022 14:11

V Bratislavě mělo dojít k veřejnému napadení opoziční poslankyně Janky Bittó Cigánikové (Sloboda a Solidarita) další členkou slovenského parlamentu a bývalou profesionální tenistkou Romanou Tabák (Sme rodina). Konflikt byl vyvrcholením dlouhodobějších sporů mezi političkami. Potyčka skončila drobnými zraněními. Napadená již podala trestní oznámení.

Rány pěstí na mítinku Babiše v Ústí. Fanoušci expremiéra se ostře pustili do jeho odpůrců

11. srpna 2022 15:20

Na mítinku Andreje Babiše došlo k další strkanici. Na Mírovém náměstí v Ústí nad Labem se střetli příznivci a odpůrci bývalého premiéra. Bitka se strhla ve chvíli, kdy se část přítomných snažila bývalého premiéra vypískat. Poznámka: U článku byl v době jeho první publikace uveden mylný titulek „Rány pěstí na mítinku Babiše v Ústí. Odpůrci se ostře pustili do fanoušků expremiéra“. Chybu jsme opravili, za neúmyslné nedopatření se omlouváme.