CNN Prima News Bohemians 1905

Bohemians 1905

Výpis příspěvků ke štítku „Bohemians 1905“

Klíčová chyba. Slavia penaltu s Bohemkou kopat neměla, zhodnotila komise rozhodčích

1. listopadu 2022 14:17

Podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR nařídil sudí Tomáš Klíma v nedělním vršovickém derby mezi Bohemians 1905 a Slavií penaltu ve prospěch hostů chybně. Jeho rozhodnutí označila komise za „nekonzistentní“, jelikož chvíli předtím neodpískal pokutový kop pro domácí. V ostatních utkáních víkendového 14. prvoligového kola rozhodčí nechybovali. Komise rozhodčích o tom informovala v komuniké.

Úleva po baráži. Teplice i Bohemians zůstávají v první lize, Opava s Vlašimí nepřekvapily

22. května 2022 18:09

Fotbalisté Bohemians 1905 a Teplic se udrželi v první lize. „Klokani“ si v barážovém dvojzápase poradili s Opavou, Severočeši uspěli s dalším soupeřem z druhé nejvyšší soutěže Vlašimí. Pražští Bohemians na svém stadionu zvítězili 2:0 a navázali na čtvrteční výhru 1:0 z Opavy. Teplicím po domácím triumfu 3:0 stačila v odvetě ve Vlašimi remíza 2:2.

Fenomén panenka. Dloubák opět ožil, samotného „vynálezce“ ve slávě drtí název kopu

28. dubna 2022 08:08

Slovo „panenka“ v úterý vyskakovalo na sociálních sítích ze všech stran. Za tento rozruch nemohla stejnojmenná česká fotbalová ikona, ale Karim Benzema. Útočník Realu Madrid ve vypjaté chvíli prvního semifinále Ligy mistrů proti Manchesteru City chladnokrevně vytasil při penaltě legendární zakončení, které slávou drtí i jeho vynálezce.

Rus se kvůli válce navezl do Česka. O podivných slovech bývalého „klokana“ klub pochybuje

15. dubna 2022 12:48
Aktualizováno

Těšil se, co všechno bude moct ukázat v Bohemians 1905. Nakonec dostal ruský fotbalista Jevgenij Nazarov u „klokanů“ k dispozici pouhé čtyři ligové minuty. Kvůli válce na Ukrajině nezískal nové pracovní vízum a ve Vršovicích skončil. Po návratu do vlasti popsal tamním médiím, co ho za poslední týdny pobouřilo. Otázkou zůstává, do jaké míry je publikované interview autentické. Pochybuje o tom i samotný klub. Co k tomu „Bohemku“ vede?

Bezzubá Slavia pohárový triumf neobhájí. Doma podlehla Spartě, dohrávala v oslabení

9. února 2022 19:12

Fotbalisté Slavie ve čtvrtfinále domácího poháru překvapivě prohráli v pražském derby se Spartou 0:2 a loňský triumf v soutěži neobhájí. Letenští rozhodli souboj druhého s třetím týmem ligové tabulky už v prvním poločase, kdy se trefili Ladislav Krejčí mladší a Jakub Pešek. V 85. minutě byl vyloučen domácí Taras Kačaraba. Slavia prohrála i druhý soutěžní zápas v jarní části sezony, o víkendu v lize senzačně podlehla Karviné 0:1. Sparta naopak částečně napravila remízu 0:0 v Českých Budějovicích.

Fotbalovou Karvinou rozmetal covid. Nakažených je až 14 hráčů, klub řeší, co dál

20. října 2021 18:08

Fotbalisté Karviné mají podle webu iSport.cz 14 hráčů a většinu realizačního týmu pozitivních na koronavirus a jejich další program je nejasný. Slezané zažádali o možnost odložení sobotního ligového duelu s Baníkem Ostrava, jejich soupeř se však zatím nevyjádřil. Karvinský klub nyní čeká na verdikt hygieny, který by zaslal Ligové fotbalové asociaci (LFA).

Dělat profesionálně sport a být starší než Jágr? Jde to. Legenda nestačí na házenkáře

13. října 2021 07:35

Synonymem pro dlouhověkost by mohlo být jméno Jaromír Jágr. Zatímco vrstevníci a kamarádi hokejové legendy si už mnoho let užívají sportovní důchod, kladenský rodák je na ledě stále co platný i přesto, že v únoru oslaví 50. narozeniny. Ani to ale nestačí na to, aby byl v českém elitním sportovním prostředí nejstarším stále aktivním hráčem. Premiantem je v tomto ohledu házenkář Josef Kučerka.

Pískáte dobře, držte se. Sudí popsal poločasovou návštěvu Pelty v kabině rozhodčích

9. srpna 2021 13:01

Velký poprask vzbudila poločasová návštěva Miroslava Pelty v kabině rozhodčích během nedělního zápasu mezi Jabloncem a Bohemians 1905. Mluvčí domácích po zápase tvrdil, že se Pelta šel rozhodčím omluvit za chování trenéra Petra Rady. Tuto verzi v oficiálním zápise o utkání potvrdil i sudí Tomáš Klíma. Komise rozhodčích přesto zuří.

Kouč Bohemians zuří: Co dělal jablonecký boss Pelta o přestávce v kabině rozhodčích?

8. srpna 2021 21:21

Majitel fotbalového Jablonce Miroslav Pelta měl být o přestávce ligového zápasu proti Bohemians (2:2) v kabině rozhodčích. V rozhovoru pro O2 TV Sport to po utkání řekl trenér pražského celku Luděk Klusáček. Pokud by se Klusáčkovo nařčení potvrdilo, šlo by o další skandál jabloneckého bosse. Pelta je jedním ze symbolů doby, v níž byl český fotbal spojován s mnohými korupčními aférami. Pro jeho značný vliv se mu přezdívá Velký čáp. Obžalován je také kvůli údajným machinacím se sportovními dotacemi.