reklama
CNN Prima News bolest

bolest

Výpis příspěvků ke štítku „bolest“

Vstřelil gól, do smíchu mu ale nebylo. Hvězda Ajaxu tvrdě narazila rozkrokem do tyče

4. listopadu 2021 14:29

Snad každý muž ví, jak bolí tvrdý úder do intimních oblastí. Následují minuty utrpení v předklonu, skákání na patách a v krajním případě i odjezd do nemocnice. Své o tom může po středečním duelu Ligy mistrů vyprávět 32letý záložník nizozemského Ajaxu Amsterdam Dušan Tadič. Těšit ho však může, že po smolném nárazu do tyče skončil nezraněn, jeho celek porazil Dortmund a postoupil ze základní skupiny.

Bizarní a nebezpečný hit TikToku: Lidé se tahají za vlasy a poslouchají praskání kůže

18. října 2021 05:58

Na sociální síti TikTok se každý den objevuje mnoho videí s nekonečným množstvím výzev pro uživatele. Jedna z těch nových, která je označována jako „scalp popping“, spočívá v tom, že se za prameny vlasů zatáhne tak silně, že slyšíte zvuk lupnutí pokožky na hlavě. A co na to odborníci? Rozhodně nezkoušejte, vzkazují.

Vykastrujeme vás a zveřejníme adresy. Barbarství, kritizují systém kazašští pedofilové

16. srpna 2021 07:21

Chemická kastrace, kterou v Kazachstánu schválili před necelými třiceti dny, se u usvědčených pedofilů provádí pravidelnou injekcí. Jeden z hříšníků popsal, že po vpichu cítil „strašnou bolest, kterou by nepřál nejhoršímu nepříteli“. Podle zdravotní sestry z tamní vězeňské nemocnice by se západní země měly inspirovat.

Petra trpí roztroušenou sklerózou, stejně podporuje jiné pacienty. Nyní ale prosí o pomoc

10. srpna 2021 14:27

Zdravotní sestra Petra trpí od 21 let roztroušenou sklerózou, přesto sama pomáhá lidem. Na operačním středisku záchranné služby Středočeského kraje 36letá žena komunikuje s lidmi po telefonu. Vinou náporu pacientů a velkého vytížení v době pandemie se jí rapidně přitížilo. Nyní žádá o pomoc, aby si mohla pořídit rehabilitační pomůcky.

Nejtěžší chvíle Karla Gotta: Dávali mi šest měsíců života. Měl jsem ukrutné bolesti

22. července 2021 00:02

Rok a půl poté, co se Karel Gott vyléčil z rakoviny, měl novou diagnózu, onemocnění krvetvorby. Jeho zdravotní stav se zhoršil a lékaři mu předpovídali pouze šest měsíců života. O době před smrtí napsal nejznámější český zpěvák v autobiografii Má cesta za štěstím, která vyšla 14. července při příležitosti jeho nedožitých 82. narozenin. Přiznal, že měl ukrutné bolesti i halucinace.

Počet nežádoucích účinků po očkování roste. SÚKL jich eviduje už přes 6,5 tisíce

15. července 2021 10:17

Počet hlášení nežádoucích účinků po očkování na covid eviduje Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) celkem 6 582. Za poslední týden tak přibylo 277 nových hlášení. Šéfka SÚKL Irena Storová už dříve prozradila, že počty nežádoucích účinků prý nejsou nijak dramatické. Lidé si nejčastěji stěžují na horečky, třesavku nebo zimnici.

reklama