CNN Prima News bolest

bolest

Výpis příspěvků ke štítku „bolest“

Sedm let vydělávala na týrání vlastní dcery. „Matce hrůzy“ lidé poslali přes milion korun

Dlouhých sedm let si dnes devítiletá Julie z polské vesnice v Lubelském vojvodství procházela peklem. Její matka, třiačtyřicetiletá Monika B., jí potírala obličej a krk neznámou toxickou látkou, čímž jí leptala kůži. Ostatním však tvrdila, že její mentálně postižená dcera trpí vážnou kožní chorobou. Pořádala sbírky s cílem vybrat dostatek peněz na údajnou léčbu. Svou krutostí na lidské solidaritě „vydělala“ více než 1,1 milionu korun. Celý podvod odhalili v nemocnici.

V Klánovickém lese jí střelec z fakulty zabil muže a dceru. Pozůstalá žena prolomila mlčení

Brutální vražda manžela a dvouměsíční dcery v Klánovickém lese z prosince loňského roku jí obrátila život naruby. Žena, jejíž nejbližší usmrtil střelec z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, nyní promluvila, aby poděkovala dárcům, kteří jí finančně pomohli prostřednictvím sbírky vyhlášené na webu Znesnaze21.cz. Kromě slov díků zmínila i oblíbený citát svého muže.

Poslední vzkaz hvězdy Kobry 11 trhá srdce. Byl zářivým světlem, píší šokovaní blízcí

Nepředstavitelná bolest, v myšlenkách jsem s manželkou a matkou jejich dětí, posíláme sílu. Tak na sociálních sítích reagují fanoušci a blízcí německého herce Christiana Olivera na čtvrteční tragický pád letadla, při němž zahynuly i jeho dvě malé dcery. Jak přiznal režisér Nick Lyon, který s hvězdou Kobry 11 pracoval na filmu Forever Hold Your Peace, Oliver se v den havárie chtěl vracet do USA.

Roztroušená skleróza připravila Pepu o život, jaký znal. Terapie pomáhají, jsou však nákladné

Psal se rok 2018, když tehdy 24letý Pepa začal pociťovat první příznaky roztroušené sklerózy. Děsivou diagnózu nadšenému sportovci na začátku roku 2019 potvrdili lékaři. Postup nemoci byl rychlý: Pepa trpí bolestivými křečemi, na nohy se již nepostaví a při každé činnosti potřebuje někoho po svém boku. Naději přinesla léčba chemoterapií, zlepšení však může trvat i několik let. Mladík se však nevzdává a snaží se udržet si pozitivní přístup. Na jeho cestě ke kvalitnějšímu životu žádají jeho blízcí veřejnost o pomoc.

Na bolest břicha ber antikoncepci. 16letá dívka zemřela před Vánoci po fatální radě kamarádek

S nesnesitelnými menstruačními bolestmi se potýkala 16letá studentka, která se s potížemi svěřila kamarádkám. Ty jí poradily, aby si vzala hormonální antikoncepci s tím, že pilulky proti otěhotnění pomůžou její muka zmírnit. Po třech týdnech užívání však dívka zemřela na krevní sraženinu v mozku. „Jsou to jen žaludeční potíže,“ řekl rodině doktor jen dva dny předtím, než zemřela, informují zahraniční média.

Žije v neustálých bolestech a bydlení na půdě jeho stav zhoršuje. Nemocný Daniel prosí o pomoc

O typickém životě třicátníka si Daniel může nechat jen zdát. Kvůli svému onemocnění – multisystémovému poškození organismu – trpí neustálými bolestmi a dalšími obtížemi. Pracovní schopnost mu rapidně klesla, je v invalidním důchodu, přesto doufá v lepší bydlení. To současné není vyhovující, dokonce přispívá ke zhoršení Danielova stavu. S prosbou o pomoc se nyní obrátil na veřejnost.